• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@kopa no trochu setoho bojím a lituji ty co v nemocnci zůstanou a pak nás pacienty :slight_smile:
4. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz
@maendy to samé říkal strýc že nejvíc chtějí ty co dělají nejmín a mají nejmenší znalosti a to je směšné, no jsem na to zvědavá a lituji opravdu Vás, co v tom musíte pracovat.
4. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz
tak dneska si de manža na poštu pro rozhodnutí o tej pokutě, tak jsem teda zvědavá :frowning2:
4. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz
@mari111 tak držím palce, aby byla co jak nejnižší.

Já teď dodělala dětem na svačinu puding. Za 4 minuty v mikrovlnce. Já to Tupperware miluju. To je vaření pro mě, pro vytíženou matku. :grinning:
4. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz
@lucierob dík. No tupperware je dobrá značka ale drahší, no ale já mám kámošku co je ujetá na túto značku a vždy když přijede tak mi něco přinese :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz
jj, je to celkem dost drahé. Já si taky od nich kupuju jen občas. Tak 2-3krát za rok. Většinou právě někomu na narozeniny atd. Zase si nemůžu dovolit nechat tam každý měsíc 2 tisíce
4. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz
@lucierob no to jo, a že tam sa nechá utratit tisíce :sweat_smile:
4. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz
@kopa kukni na kojeni.net zavádění příkrmů... začínáš od 4-5měsíce, pokud ještě kombinuješ kojo a UM..začínáš mrkvičkou na oběd, ostaní jídlo je pořád jen mlíčko, začínáš 1-2lžičky aspoň 3dny jednu zeleninu, pak přidáváš a zkoušíš další druhy zeleniny.. nic jiného :slight_smile:

kaše se dává rýžová bez příchuti.. doporučuju od Hami- světle modrá 4+měsíce.. je výborná:slight_smile: a dává se navečer, ne těsně před spaním, ale tak kolem 5-5hodiny a pak koupání a normal mlíčko večer jak jste zvyklý.

až vyzkoušíte zeleninu, přidáš odpolední svačinku - ovoce-- zase postupně... takže měsíc , dva měsíce si hraješ se zeleninou a ovocem, od ukončeného 7.měsíce přidáš maso. a od ukonč. 8měsíce přidáš jogurt bílý, neslazený.

@maarrtina Ty se taky mrkni:slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz
@maarrtina kup si tu odsávačku na vysavač.. holky těhulky, maminy..opravdu je to veliký rozdíl a mimi u toho ani tak nepláče... :wink:
4. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz
a já zas mizím malý má kašel hnusný, tak nezvládám nic než dětičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdem hrát člobrdo, pže malá na chvilku usnula :sunglasses: už se snaží si kleknout šikulka :grinning:
4. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz
@lenik_25 ach jooo, to mě mrzí... věřila jsem :pensive:
4. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz
@lenik_25 je mi to moc lito :slight_smile:vim ,jak tije,to same se mi stalo v srpnu.nasla jsem //a letela jsem na krev na hcg -ktere bylo jen 15 a za dva dny jsem to dostala :frowning2:
4. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
jinak vas vsechny zdravim

Mari,snad ta pokuta nebude tak velika...........
4. únor 2011 v 15:13  • Odpověz
@kopa noLeni protože ty příkrmy moc nechápu. Nějak tomu nerozumín jak to začít dávat. A to mě řekne Dr. nebo jí od 4. měsíců můžu dávat příkrmy.
Jinak Adélka dnes objevila, že má prstíky a zkouší chytat hračky. :dizzy_face:
4. únor 2011 v 17:21  • Odpověz
autor
@mari111 , @lucierob holky a co to je tuperware či co? :sweat_smile: :grinning: to neznám :grinning:
@sarlotta Díky za rady na odkaz mrknu :wink: :dizzy_face:
@maarrtina Marti mě Dr. řekla,že ty příkrmy pořešíme příště a řekne mi co a jak :wink:
4. únor 2011 v 17:34  • Odpověz
autor
@maarrtina Víta si krásně drží chrastítka,ale furt a pak brečí,že ho má furt v ruce a nepustí ho :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 v 17:35  • Odpověz
@kopa tuperware to je takové to plastové nádobí a tak ne? ty příšerně drahé krabičky plastové :slight_smile: a ty zázračné gumové nebo jaké hrnce co se tam vše dělá samo v mikrovlnce :slight_smile: kámoška je na to ulítlá ta tam nechá dvojku měsíčně, mě to ale moc neuchvacuje :slight_smile:
4. únor 2011 v 17:37  • Odpověz
@kopa no tak to jsem zvědavá co řekne mě. My jdem do poradny a hned bude 2x očkovaná. a pak nás snad objedná na naušničky.
Mamka mě včera koupila od Hami První kaše se to jmenuje. Ale podle návodu se to dělá do misky a podává lžičkou, já myslela, že bude kašička i do lahvičky?
4. únor 2011 v 17:41  • Odpověz
autor
My máme taky odsávačku na vysavač a krásně to veme,jen Víta mi u toho otáčí hlavou,ta obyč na foukání neveme to vzadu...
4. únor 2011 v 17:42  • Odpověz
@kopa neco jsem nasla,taky jsem to ted zkoukla http://www.tupperware.cz/xchg/cz-sk/hs.xsl/83.html
4. únor 2011 v 17:42  • Odpověz
autor
@maarrtina Dr.ti poví co a jak :wink: kaše už je do mističky a na lžičku :wink:
4. únor 2011 v 17:43  • Odpověz
autor
@cajori17 caj díky :wink:
4. únor 2011 v 17:43  • Odpověz
@lenik_25 ja u toho svyho svyho prispevku dala spatnyho smajlika,promin :pensive:
4. únor 2011 v 17:47  • Odpověz
@kopa no odsavačku mám normální a sama bych jí asi neudržela na tu odsavačku na vysavač, prý to musí dělat 2.

Jinak Tupper znám taky mám toho doma hromadu a te\\´d jsem toho dala půlku ségře, protože to moc nepoužívám.
4. únor 2011 v 17:48  • Odpověz
autor
@maarrtina marti já jí držím sama :wink:
4. únor 2011 v 17:49  • Odpověz
@kopa aha mě říkala sestřenka, že to děělá s manželem, že by ji sma to neudělala. Tak proto jsem jí ani nekupovala.
4. únor 2011 v 17:51  • Odpověz
autor
@maarrtina Marti samo,že ve dvou se to dělá lépe,ale dá se to zvládnout i v jednom.Príma fotečka :dizzy_face: :grinning:
4. únor 2011 v 17:53  • Odpověz
@maarrtina to víš že to zvládneš aj sama s tou odsávačkou.
@kopa ten tapper je dobrej že víčka fakt držej a neprotečou a ani vzduch se tam nedostane :wink:
4. únor 2011 v 18:16  • Odpověz
Chtela bych si poridit angel sounds,na poslouchani srdicka,ale nevim jestli je to slyset i pres velky speky a od kolikateho tydne je mozne neco slyset?
4. únor 2011 v 18:18  • Odpověz
@maarrtina To jo ,,,jinak ja odmala používala i upně obyč s těma hadičkama ,když je ženska šikovná tak si poradí.. pak i na ten vysavač a taky bez obtíži...... Naštěsi už smrkáme a když ne ,tak hadička za 20 přijde vhod :wink:
4. únor 2011 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.