• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@mari111 No práááávě, po té vaně nic!
6. únor 2011 v 18:15  • Odpověz
@lenik_25 No vidíš!!! tak hlavu vzhůru holka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já při těhu testila až 16 den, úplně jsem zapoměla, že nemám mrchu, (ne že by mě chyběla) a vůbec nemám tucha jaký to byl test :slight_smile:
6. únor 2011 v 18:16  • Odpověz
@majjka24 Se směju, než jsem přečetla celou větu, tak jsem uvažovala, jak může bazalka (koření) pomoc k oplodnění :grinning: :grinning: :grinning: Mám digi teploměr Thermoval, je super a jsem spokojená. I když změřím 2x za sebou, je to stejné, neblbne. A vyčetla jsem o něm i dobré recenze na netu. Kupovala jsem ho pro prťouse. Tak teď jsem mu ho zabavila :slight_smile: No a ten hlen... tak dva dny mám takový kluzký, spíš mokrý a pak 1 den jakoby drží vcelku. Průhledný bílek?
6. únor 2011 v 18:17  • Odpověz
@majjka24 No mamatest má citlivost 10, takže fakt nedoufám ... teda doufám, ale nevěřím.
6. únor 2011 v 18:17  • Odpověz
@lenik_25 tak to já mám stejný "bílek" :grinning: , ale hlen mívám tak 4 dny a teploměr mám úplně stejný, tak doufám, že mi přinese štěstí :slight_smile: Tentokrát jsme využili všechny 4 dny (ne jak posledně, to bylo obden), tak uvidíme a asik zase nasliním manžu :grinning:
6. únor 2011 v 18:19  • Odpověz
@majjka24 Tak to dělání dětí je příjemná záležitost :slight_smile: Tak znásilňuj :grinning: No já to teď měla podivné. Měla jsem asi OVU 2x za sebou, což se výýýjimečně může stát. Měla jsem tekutý hlen, pak ten tuhej sopel :grinning: (křivka klesla dolů) a pak zase tekutý (o 0,1 nahoru) a pak zase sopel (zas dolů), takže jsem ovulovala taky víc dní. A snažili jsme se obden, ke konci 1x za 3 dny. Ty jo, to by bylo, aby nebylo, co?
6. únor 2011 v 18:29  • Odpověz
@majjka24 Ježiš, to jsou ale nechutný debaty. Holky, radši to nečtěte :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 18:29  • Odpověz
6. únor 2011 v 18:34  • Odpověz
holky jsem tu!! a ještě nerodím!! :grinning: :grinning: :grinning:
jako dala jsem si tu horkou vanu a trošku se to jakoby zklidnilo :slight_smile: pak jsem vytuhla :wink: ale jak jsem se vzbudila, tak mne to břicho pořád pobolívá...(prostě jako na mrchu) a tak jsem se rozhodla, že je největší čas si zbalit tašku do porodnice..tak jsem balila :wink: a mám hotovo :slight_smile: břicho furt pobolívá, tak uvidím.., ale třeba jsem jen nějak prochladla? čert by se v tom vyznal. Manžel se mne ptal a divil se, jako jestli to už nepoznám..po předchozích zkušenostech :confused: ale jako já to fakt nepoznám :sweat_smile: vím, že to takhle může začínat, ale co já vím, jestli se to v něco rozjede, nebo ne :sweat_smile:
jako se mi tlemil, že taková farmářka- u koz poznávám porody pomalu na den přesně :sunglasses: No jo, jenže kozy jsou prostě zřetelnější, těm nejdřív naběhne vemínko, pak pipina, u ní hleník, nežere, popolehává pobekává..
a tak manža hned říkal : " hele to pasuje! taky tolik ted nežeru, polehávám... :grinning: " a prej at mu ještě uká :grinning: žu tu pipinu, že to skontroluje i tam a když tak jedeme :grinning: vtipálek :angry: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 18:35  • Odpověz
tak já jdu dočíst :wink:
6. únor 2011 v 18:36  • Odpověz
@farmarska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ježišky ty kozo naše, manža fakt vtipnej. No začína to takle ale taky to někdy u toho končí a rodí se až třeba aj za tejden :wink: joj ale ja jsem fakt tak nedočkavá na Mišánka, že by už aj mohl ven :sweat_smile:
6. únor 2011 v 18:38  • Odpověz
katuško supr, že jste si užili dovolenou a konečně jsi si mohla trošku odfrknout od té hnusné práce! :pensive: :slight_smile: :slight_smile:

marinko tý jo to mi je líto, že Lauruška se mění v sovu a stávkuje ti noční spinkání :confused: :cry: to nevím co bych ti poradila, ani proč to dělá :unamused: snad jen přeju at se to brzy zase změní a zlepší! musí to bejt náročný, to nespání :cry:
6. únor 2011 v 18:38  • Odpověz
jo a holky co ty moje starosti s Lauruškou, nemáte někdo nějakej tip :pensive:
6. únor 2011 v 18:39  • Odpověz
@farmarska naštěstí jsem nespavec, tak vydržím dlouho, ale jako nevím jak dlouho a hlavně jí ten spánek musí chybět podle mne :unamused:
6. únor 2011 v 18:40  • Odpověz
mari no já se taky na jednu stranu těším, ale na druhou se mi zase nece rodit :sweat_smile: když už ted cejtím jak mne zabolí, když tady a tam mne sem tam píchne :fearful: jůůů to bude fůůj :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
..a taky ještě nemám ještě ze svého seznamu- vykoupany ty psy, koupenej ten polštář, a novej zubní kartáček si chci ještě koupit, ... :grinning: :grinning: prostě zatím dám ještě nohy křížem :sunglasses: a basta :sunglasses: :sunglasses:
6. únor 2011 v 18:42  • Odpověz
luci copak hrdosti té já mám na rozdávání, ale ta odvaha nějak chybí :grinning: :grinning: možná právě proto, že už vím co mne čeká :sweat_smile: a ten práh bolesti mám tak proklatě nízko :grinning: :grinning: :grinning:
holky, raději se s váma už předem rozloučím.., kdybych umřela :pensive: takže holky, myslete na mne všechny v dobrém, měla jsem vás všechny mooooc ráda :grinning: :sunglasses: :grinning:
6. únor 2011 v 18:45  • Odpověz
@farmarska Ahoooj, no tvůj chlap je božííí :grinning: :grinning: :grinning: Se tady směju :grinning: :grinning: :grinning: A ty sis jako balila tašku až teď jo? :sweat_smile:

@mari111 Promiň a jaký s ní máš konkrétně problém? Nespí celou noc nebo se budí a má hlad nebo jak to vypadá?
6. únor 2011 v 18:46  • Odpověz
@farmarska Ať si manža otevře šáňo a dá ti špunt, když ještě nechceš rodit :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 18:47  • Odpověz
holky ted to tu dočítám! :confused: vy už jste mne tu pomalu odrodily! :fearful: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jinak můj telefon je 777253724 :wink:
ale kdyby něco, určitě se ozvu, bud terculínce, nebo miraxíkoj :wink: :slight_smile:
6. únor 2011 v 18:48  • Odpověz
@lenik_25 má na tercíka
6. únor 2011 v 18:53  • Odpověz
no jo lení až ted :sweat_smile: jsem se nechtěla jako předem moc děsit :grinning: :grinning: :grinning:
a jinak jako u nás máme téma porod zakázané, páč jako se nechci děsit už předčasně :sunglasses: a po tom, co se mne při každém píchnutí ptal, jestli už jedem, jsem teda vyděsená byla :fearful: navíc začal jako s tím, že on by teda rodit nechtěl ani za nic..a že to musí bejt hrůza, že si to neumí ani představit!... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak si zůstante v takovéhle atmošce klidný :rolling_eyes:
6. únor 2011 v 18:55  • Odpověz
@madormi jé já jsem brzda :slight_smile:
takže u nás je téma porod a nemocnice tabulizováno :sunglasses:
@madormi Super :slight_smile:

@farmarska Hele, druhé dítě se rodí líp, neboj! Potvrdily mi to loni asi 4 kámošky, které odrodily podruhé. Fakt! Neboj se ničeho, už to znáš a víš, co čeho jdeš a kdyby to byla taková katastrofa, žádná ženská by do toho něšla podruhé, potřetí apod. Já měla tašku zabalenou 32tt :grinning: Manžovi ucpi hubu smotanýma ponožkama!!!
6. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
@madormi A navíc píšeš sama sobě :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
@lenik_25 já vím už ta odpově´d nešla smazat tak jsem si k tomu napsala a nasypala popel na hlavu :slight_smile:))
6. únor 2011 v 18:58  • Odpověz
6. únor 2011 v 18:59  • Odpověz
holky jak vás tak dočítám, nevíte čím to, že ted nějaký čas nebudu mít chuť na vajíčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nebo si minimálně u jejich požití na vás vzpomenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@farmarska Promiiiiň, ale víš co, až budeš kojit, tak po vajcích by stejně měl malej prdíky :grinning: :grinning: :grinning:
mari a přes den ti malá spinká? jak? nepomohlo by jí zkrátit trošku přes den? a nebo jí to nějak posunout? a večer dostává jen mlíčko? co nějak jí víc zasytit..třeba kašičkou? :confused:
jinak fakt nevím :unamused:
a nemůžou jí růst třeba zoubky?
6. únor 2011 v 19:02  • Odpověz
lení tak ještě že tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale o další vaší diskuzi fakt raději přeskočím :grinning: aby mi zbylo vůbec nějaké jídlo k snědku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.