Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
7. únor 2011

@maarrtina no tak to je ještě dobrý 🙂 🙂 Malý dneska vstával v pět.. ale tak si hodinku hraje pod kolotočem sám, ja spim na jedno oko, pak manžel v šest vstává do práce, tak s ním jdeme dát čaj a pak když odjíždí jdeme ještě spolu spinkat - dneska do půl 9 😀

@mari111 já bych taky chtěla jeho "spaní" ve vlastním pokojíku co nejdřív nějak, ale musí se naučit spinkat celou noc-... zatím se mi pořád budí kolem půlnoci a pak ještě jednou - někdy ve 3, někdy 4 a když je dobr´ý den tak v 5.... a nepomáhá ani Nutrilon Extra... 😝 leda bych mu dala ještě víc jídla, ale to jsme zkoušeli dřív a žádný efekt to nemělo.. jak ještě částečně kojím, tak asi chce přitulit k prsu, tak si vstane 🙂

maarrtina
7. únor 2011

@handm nám se taky ten Nutrilon Extra neosvědčil. Nemělo to žádný účinek.
Tak asi budem vstávat, nají se a pk si zase půjdem lehnou. Právě, že taky nespím, co kdyby se něco náhodou stalo.

mari111
7. únor 2011

@handm taky se mi tak budila ale teď se budí kolem dvanástý a už neusne do těch 3-4 hodin, naco spát,že - když má zas vstávat, to to raděj vydrží 😀

mari111
7. únor 2011

vylezlo sluníčko, deme se projít, tak zatím pááá

lenik_25
7. únor 2011

Holky, už jsem z toho hotová, jak furt nemám jasno. Už je mi fakt skoro jedno, jak to dopadne, hlavně ať už to dopadne. Dneska ve 13 hodin jsem zkuskla gravitest (25 citlivost) a je tam slaboulilinká druhá čárka, ale taková, že se na ní musím soustředit. Předpokládám, že nějakých 14 DPO už by byla rozhodně vidět víc ☹ Graf jinak dobrej, ale to taky nemusí nic znamenat. MS mešká 5 dní. Už aby se to nějak rozseklo, protože tohle mě už spíš otravuje ☹

handm
7. únor 2011

@lenik_25 tak si dojdi na krev, at mas jasno...
mě moje dr po druhe spatne zkusenosti rekla, at priste netestuju, ze je to na prd a prijdu si rovnou na krev a bude to🙂

lenik_25
7. únor 2011

@handm A co jsi měla za špatnou zkušenost s testováním? Kdybych šla na krev jako samoplátce, tak za prvé na to nemám teď peníze a za druhé bych čekala na výsledek myslím týden ☹

madormi
7. únor 2011

@lenik_25 v nemocnici mi tu krev udělali do odpoledne jako samplátci, ráno jsem tam šla a odpo byly výsledky a cena v konečném důsledku by to vyšlo asi levněji než testy 🙂 já dala asi 200 kč nebo kolik to 🙂

tiburcia
7. únor 2011

@lenik_25 u nás to stojí 150 Kč a výsledky do hodiny 😉

tiburcia
7. únor 2011

@lenik_25 na gravitestu se mi // ukázaly až 18DPO, před tím 16DPO byly opravdu velmi slabé...

lenik_25
7. únor 2011

@tiburcia Jenže dělala jsem i mamatest 10 v té samé moči a na něm není nic nebo sotva viditelná druhá čárka, musím to vyloženě zkoumat ☹

handm
7. únor 2011

@lenik_25 falešně pozitivní - chemické těhotenství... moje dr mi to tehdy vysvětlovala nějak, ale už si to moc nepamatuju.. někde nazpět bys to tu našla popsané....bylo to v listopadu 2009

tiburcia
7. únor 2011

@lenik_25 vůbec to neřeš... já měla 13DPO stíny a jiné mají už //... prostě každé tělo je jiné 😉 neboj...

madormi
7. únor 2011

@handm o to jsem taky slyšla a myslím že to tu někdo i tak měl ne cajori nebo tak, že čárky byly apak nebyly

lenik_25
7. únor 2011

@handm Aha, já právě mal už asi 5 slabounkých duchů za poslední týden, ale opravdu se muselo po druhé čárce téměř pátrat. A mamatesty 10 mám zásadně negativní.

lenik_25
7. únor 2011

@tiburcia Navíc mám pocit, že uhnízdění bylo teprve v pátek na 11 DPO a dneska jsem 14 DPO

tiburcia
7. únor 2011

@lenik_25 tak to je brzo na testování 😉 píšou že tak týden po uhnizdění... to máš až 18DPO 😉

handm
7. únor 2011

@madormi myslím, že i Kopísek to měl...
@lenik_25 tak bud vydrzet bez testování anebo peníze za testy investovat do krve 🙂 anebo jít k dr, něco si vymyslet a at te prohlédne 😉

madormi
7. únor 2011

já bych to zkusila tou krví, pže evidentně testíky moc nefungují u Leníka, tam bude jasno hned na krvi

lenik_25
7. únor 2011

@tiburcia Když holky na BT mi zas psaly, že 12 DPO už by bylo jasno, byla by aspoň slabá viditelná čárka na mamatestu 10... tak tpo tomhle už tomu nevěřím, víš.

@handm No testy rozhodně už nekupuju, dodělávám ty, co mám doma a už pak nic. Penízky teď za krev nemůžu utrácet, protože se zítra stěhujeme na pár dní, budem rekonstruovat koupelnu a budou teď vyšší výdaje.

tiburcia
7. únor 2011

@lenik_25 12DPO bych na mamatestu neměla ani ň 😉

tiburcia
7. únor 2011

@lenik_25 mamatest 14 DPO
😉

mirax
7. únor 2011

@lenik_25....musím se zapojit🙂
Leni, oplodněné vajíčko hnízdí dřív než 11 dní po oplodnění, to už je opravdu dost pozdě. Tiburcia je příkladem ženy, která zjevně ovulovala těsně před předpokládanou MS, to se může stát, ale je to vzácné.
Mírné zakrvácení nebo zašpinění je často známkou hnízdění, ale tak 6-7DPO..takže, buď jsi ovulovala před touto dobou a graf ti zjevně lže nebo šlo i o něco jiného.
Leni, taky můžeš mít prostě jen psychikou oddálenou MS, skoro bych se nedivila.
V žádném případě ti nechci brát naději, ta je tady vždy. Na ty BT grafy není příliš spoleh..pamatuju stroužka a i kopretinka ti psala, ty měly těhotenských grafů 😉
Doporučuji vyčkat týden, pak zkusit test, měly by být již pozitivní. Pokud bude negativní a MS nikde, vyrazila bych na gyn. kontrolu. Dr.zkontroluje sliznici, řekne v jaké fázi cyklu jsi a dá vyvolávačku.

lenik_25
7. únor 2011

@tiburcia No tak ale ten tvůj mamatest je ukáázkový! Tak takový bych brala. Určitě těhule nejsem.

Tady jsou moje fotky
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lenik_25/alb...

tiburcia
7. únor 2011

@lenik_25 hm ta čárka na mamatestu by měla být asi jinde ☹

lenik_25
7. únor 2011

@tiburcia Dál od té kontrolní viď? Nevím, co to tam mám.

murynka
7. únor 2011

@lenik_25 je mi to líto ale tohle těhu asi nebude ☹ ☹ já tohle měla samé jako ty...při prvním těhu o.k čárka slabší pak jsem potratila..pak to začlo maratin otěhotnění za každou cenu ☹ best mi ukázal tenkrát čárku..ale těhu jsem nebyla nevěřím jim ukazují oapk když jsi ukážou že nejsi.. 😠 mamatest je hodně spolhlivý...víš já to vidím jak moc toužíš po miminku že chceš aby tam byla...a tak moc chceš že se oddálí ms..u mě to tak bylo cykli 40DC...otěhu jsme 26dc...nebo zajít na krev je to levné a rychle a hlavně stoprocentní..být tebou trochu vyonu a netestuji vím že je to těžké 😔 😔

madormi
7. únor 2011

@lenik_25 koukám do alba tvého, a takhle slabý jsem ho neměla ani těch 23 Dc a to bylo tak 11 dní po ovulaci ☹ podle testů bych řekla, že asi budeš muset se příští měsíc snažít ajak jsem psala v grafech se nevyznám takže to je pro mě španělská vesnice, asi bude lepší se na to vykašlat netestit a jak píše mirax týden počkat a radši si přát tu mrchu, pže toto je divné, to fakt asi jedině, že bys otěhotnila před očekávanou ms, ale i to je možné kámoška tak otěhulila víí to přesně pže v tom měsící byl jediný sexík a to asi 5 dní před ms a to jí měla pravidelnou

tiburcia
7. únor 2011

@lenik_25 no to // nebudou.... je mi to líto...být tebou už bych netestovala a čekala co udělá teplota, ale asi klesne 😔

lenik_25
7. únor 2011

Holky dík, jsem v klidu, já si to taky myslím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru