• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky zrovna přemejšlím jestli mám dneska hupsnout po manželovi...
jsem 17DC, ale ovu jsem snad zatím ještě neměla, nebo jsem to nepoznala , ale
měla jsem kuli tomu potratu delší mrchu až do 9DC , tak si ale říkám, že by ted někdy mohl být ten správný okamžik
Jen musím mířit přesně, bo pak ho zas tak brzy neuženu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale už mám objednaná ta pouta, tak ho kdyžtak znásilním snad mne neudá :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
kupi každej den něco... a nebo vůbec nic :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahooooj Murynko, mrkni na IP.....jinak jdu dneska poprvé na cvičení pro těhulky, tak držte palce :wink:
30. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
normálně můj mozek se zase zatemniol hormony..už od rána přemejšlím, skočit neskočit :grinning: abych si to nevyplejtvala :grinning:
jsem magor jak o tom uvažuju..já snad půjdu radši fakt něco dělat než mi hrábne uplně :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Kupinko:
Presne tak,druhy trimestr byl super.A ted neni taky spatne,jen je strane velka a vetsi ta unava.No jeste to budu muset 5 tydnu vydrzez- :wink:

Farmi:
Pouta?Ty jsis je objednala?Teda?? :slight_smile:
A na kolik vysly?Myslim ze te neuda,ale naopak je bude vyzadovat porad. :grinning:
30. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojky všichni :slight_smile:

mabe...............kupinka má pravdu.........já jsem taky doma a rozhodně není čas se nudit. A má to tu výhodu, že když jsi unavená, tak si jdeš odpočnout, kdy chceš........žádný stres, nikam nemusíš spěchat. Zkrátka všechno můžeš přizpůsobit potřebám mrňouska :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
kerrie, asi je to pravda. :slight_smile: budu doma, dneska me nejak trosku picha v levym boku. asi se tam neco deje.

Holky, meli jste prujem na zacatku tehu? Ja sice jdu jednou denne rano, ale mam ho.
30. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
bobi tak to má smůlu :grinning: páč jen co mne oplodní, tak má minimállně na první tři měsíce utrum :grinning: :grinning: a pochybuju že by se mi potom v druhém tr. chtělo nějak experimentovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... i když ... co já vím :grinning: :sunglasses: :sunglasses:

pouta tydle... se mi líbila :dizzy_face: ale nevím, udrží opravdu silného chlapa?? :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.sexshopik.cz/pouta-kovova-s-kozesinkou-ruzova-1064.html
30. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
farmi, u nas ma taky manza smulu
30. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
teda,tak ty jsou pekne.Myslim ze toho silneho chlapa udrzi,neboj.Spis si myslim ze se nebude nejak branit,Jak bude z toho vykulenej.... :grinning:
30. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Farmi, neváhej a jdi do toho :wink:. Ty pouta máš nebo ti teprve přijdou? Pokud už je máš, tak je můžeš vyzkoušet a potom náš podáš hlášení. Třeba některou z nás inspiruješ :grinning:.

Kerrie ahojky, přesně tak, také nemám čas na to se nudit. A navíc v prvním trimestru jsem byla jak spráskaný pes, takže jsem skoro pořád ležela a odpočívala a to bych si v práci nemohla dovolit :slight_smile:.

Bobi, vydrž..... Teda pamatuji si ještě chvíli, kdy jsi nám psala, že jsi objevila //. No a podívej už jen 5 týdnů a budeš mít svého mrňouska u sebe v náručí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.

Kagatkago, já už na těhotenské cvičení chodím zhruba 3 týdny a nemůžu si to vynachválit. Je to super a můžeš si cvičit i doma. Já když jdu ze cvičení, tak jsem nabitá energií a je mi moc fajn. Akorát se připrav na to, že při prodýchávání bude mrňousek pěkně vyvádět :grinning: - teda alespoň u mě jo :grinning:
30. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Jinak,u nas to bylo tak.Prvni 3 mesice nic.Druhy trimestr asi 4krat.A treti trimestr jednou a uz neeee.
Pritel se boji.A ja na to nejak chut nemam.Rikame si ze si to uzijeme az nebude brisko.Stejne si rikame,dneska by to slo..
Ale ja se otocim k nebu zady.Lezim na boku a on me hladka dokad neusnu a chape to.On je taky nejak unavenej..
Ale urcite mu to vynahradim.. :grinning:
30. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
farmiii............tak si skákni pro ovu testík, ať neplýtváš materiálem :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Kupinko:
Na to si taky pamatuju,a Strouzek mi odepsala,ze to muzou byt jen hormony.A nebo to je jeste zbytek HCG z minuleho tehu,.A ono to fakt bylo miminko.. :slight_smile: :slight_smile:
Opravdu to rychle uteklo..
30. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Holky, u nás sex také neprobíhá. Ne, že bych nechtěla já, ale naopak manža nechce nic riskovat. Říká, že si počká. Nedovede si prý představit, že by jsme sexili s Kupínkem :sweat_smile:. Ale musím přiznat, že mi to chybí...
30. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Kupinko a kam chodíš? já jdu dnes poprvé k Apolináři.....jsem moc zvědavá, jak to zmáknu....jsem jinak dost lenoch :dizzy_face:
30. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Bobi, jak říkáš, taky si počkáme a pak si to vynahradíme :wink:.
30. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Me to taky chybi,kolikrat mam na nej tak velkou chut.Ze i neco zkusim.A pak me to prejde.
No ,,A ten mi rekne ,co to bylo za pokus.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se tomu aspon zasmejeme a jdeme spat.Jen si ho tak dobiram chudacka.. :grinning:
30. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
kerrie do města jet nemůžu, dnes jsem bez auta, opravují mi elektriku a pěšky je to moooc daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale já to holky risknu, ted nebo nikdy :grinning: bo víkend bude u nás stejně sexuelně mrtvej, páč jedeme s mlaďochem kempovat na Rozkoš, takže nebude nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže hlavní ukol je dnes ho svést, pak ho nechat odpočnout a pak na něj skočit v pondělí :sunglasses: doufám, že mi ho dnes v práci moc neutahají :sweat_smile: :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
právě že ted tu byla pošta, ale pouta ještě nedovezli :angry:
30. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Kagatkago, já chodím do Rehamedu do Bráníku. Mám tam i svého gyndaře. Specializují se tam na cvičení pro těhotné a cvičí i s miminkami :wink:. Navíc jsme tam maximálně 3 a cvičí se těhotenská jóga a trvá to zhruba hodinku. Hraje nám při tom příjemná hudba, no nemá to chybu. Navíc se můžeš objednat i na individuální cvičení a to se pak cvičí na míčích. Navíc je to všechno zadarmo :wink:. Uvidíš, bude se ti to líbit. Pak dej vědět, jaké to bylo - jsem zvědavá :slight_smile:
Holky bulim. Přišla mi pozvánka do genetické poradny :frowning2: Vím,že to je jen opakovaný odběr,ale i tak jsem z toho mimo.Tohle těhu si fakt užívám,je mi blbě(sice nezvracim),ale prostě je mi zle,pak to osypání a nervy co to je a teď tohle. Aspoň,že vím od známé,když špatně dopadnou i ty další testy,tak že odběr plodovky není bolestivý,ale nepříjemný.
Markee, nebreč, všechno dobře dopadne. A tobě dopadly jaké testy špatně? NT nebo triply? Plno mých známých bylo také na plodovce a dopadlo to dobře a mimi jsou zdravá :wink:. Tak to bude i u tebe :wink:.
30. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
markee, nevim,co to teda znamena, ze musis jit na opakovany odber. Vim, ze ti to na klidu neprida, drzim palecky, at je to ok.
30. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Kupinko a jak často chodíš? já se ted nechci nikam hlásit dlouhodobě, protože když to jde tak jedu mimo Prahu.....ale později bych chtěla chodit pravidelně. Musim nabrat sílu a energii :slight_smile: Jak to, že to je zadarmo?

Taky sháním třeba nějaký relax víkend pro těhulky, ale zatím na netu nic :confounded: Nevíte někdo o něčem?
30. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
No brali mi krev minutý týden a bylo to podle doktora v 16tt a podle internetu 15tt-na genetické vady. Přetím mi brali ve 12tt-ty byli v pohodě.
No to se dělá ten opakovaný odběr,aby se hned nemuselo do ženský "píchat" a dělat plodovku.Takže bude opakovaný a když ani ten nebude OK,tak následuje plodovka. :frowning2:
30. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Markee, budu drzet palecky.
30. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Mabe děkuju moc. Jdu tam příští týden ve středu 5.8.
4.8. jdu do poradny na utz právě taky na to jak roste mimčo,zda tam není nějaký defekt a tak. A hned den po tom jdu na další odběr kvůli genetice.
30. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
tak budu drzet palecky :wink:
30. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
markee neboj, určo to už ted bude ok a na tu plodovku nebudeš muset :wink: :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.