Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. únor 2011

n toto, tady celej den nikdo 😕 Přišla jsem skontrolovat Farmí a du spát, dobrou holky

farmarska
13. únor 2011

ahoj holky, mari, jen hlásím, že jsem ok. 😉 🙂

farmarska
14. únor 2011

ahoj holky, hezký den 🙂
téda to se mi už dlouho nestalo 😨 včera poslední, dneska první 😎
Jinak hlásím, že jsem pořád v pořádku a v celku a píšu si na dnešek omluvenku, páč máme valentýna, manža je dnes doma a Robča u babičky, takže budeme asi užívat jeden druhého 😵
tak se tu mějte pěkně a všem přeju pěkného valentýna, mám vás moc ráda a všem posílám pusinku!!! 🙂 🙂 🙂

madormi
14. únor 2011

@farmarska kočko včera jsem koukala na zprávy a myslím, že by sis to měla rozmyslet a radši porodit ještě v únoru, aby bylo kde 🙂 užijte si hezký den s manžou, vy romantici 🙂

farmarska
14. únor 2011

holky romantika se nám nějak zvrhla 😝 právě jsme se stihli poštěkat 😅 ..kuli pošťačce 😀
jako najednou koukáme a poštačka nám stojí na chodbičce a volá, kde jsme 😠My byli v posteli. Tak manža za ní šel a ona jako, že nám nefunguje zvonek, tak to přinesla (balíček) a že ví, že naši psi jsou stejně hodní.. (má pravdu jsou to trumpety co štěkaj, jen když je někdo za plotem, ale jak někdo překročí bránu, už ho vítaj 🙄 ) tak jí manža řekl, že nám ale mohla nechat lístek ve schránce (že bychom si pak sjeli na poštu) a ne se obtěžovat dovnitř, ale ona že ne, že to mají rádi vyřízené a ne se s tím vracet na poštu. Což je zajímavé, protože to asi jenom, když se jim to zrovna hodí, páč jindy se u nás neukážou třeba měsíc, balík nebalík 😠 .. no ale tak manža už jako jí na to nic neřekl a já jen z ložnice poslouchala, jak je na ní milounkej, nejraději by snad té staré fuchtli, ještě i čaj uvařil 😠
když pak přišel, tak jsem se ho ptala, jestli mu to jako nevadí, že já to považuju dost za ztrátu soukromí a co nám kdo má co neohlášeně, cizí člověk ťapat po zahradě načumovat do oken a líst dovnitř..a on že vadí. Tak jsem se ptala, proč jí to neřekl a on, že prostě na to není a že sem si teda měla vstát a jít jí to říct já. Tak já se budu rychle převlíkat (byla jsem jen v košilce) a poletím tam a seřvu jí, když on je na ní jako med jo?! 😠
Jako, kdybch ještě byla doma sama, tak si to s ní vyříkám, ale takhle 🙄 a to se mi asi před dvěma tejdnama smál, že jsem jim nebyla schopná něco říct..no a ted sám mlčí jak ryba. Tak jsem mu to řekla, že hlavně že on todle a ted todle..tak se na mne ještě urazil, že jsem jako starašná, že sama nevylezu, ale jeho komanduju 🙄
No tak jsem akorád naštvaná na poštu i na něj a mám po romantické náladě 😠

nicollka
14. únor 2011

Ahoj holky Sme doma a jdeme spát 🙂, TP 6.9. nebo 12.9. 🙂 Manžovi k narozeninám má 20.9. 🙂
TP 6.9. a 12.9. zatím dobrou, vstáváli sme v 6. to cestování busem je hrůza.
A konečně mám průkazku :D

martinkal
14. únor 2011

ahoj holky 🙂
po delší době nakukuju co je tady nového. Farmii je ještě celá?
Vzpomínám si jak jsem před rokem každý den čekala, že už to bude, a nakonec si Lucinka počkala až do 16.tého března. Ale utíká to nehorázně. Lucince je pozítří 11 měsíců, má 73 cm, váží 9,5 kg a máme 2 zuby, pořád něco žvatlá a směje se, je s ní fakt velká legrace.
Lucinka posílá fotečku, je to velká holka 😀

aja.83
14. únor 2011

Ahoj holčinky, nestíhám, v práci mám honičku, tak jen rychle vám letím nahlásit, že kontrola dnes dopadla dobře, jsme s mimískem v pořádku 😵 ! Vše odpovídá, srdíčko tlouklo, akorát se mrňousek nechtěl zavrtět, asi spinkal 😉 ! 24.2. mě čeká NT screening-ultrazvuk, snad to dopadne dobře. A jinak další kontrolu-poradnu mám 7.3.2011.

cajori17
14. únor 2011

ahoj holcinky 🙂
@nicollka
@aja.83 holky gratuluju k uspesnym kontrolam 🙂

ja hlasim,ze screening jsem mela mit ve ctvrtek ,ale v noci jsem od bolesti bricha nemohla spat, tak jsem sla dnes na gyndu a rovnou mi udelali ten NT screening,sice tam nebyl pritelak,ale byl to zazitek 🙂

takze dnes jsme 12+1 a od hlavicky k zadecku merime 6 cm 🙂vsechno bylo v poradku,vsechny hodnoty vychazeli tak jak maji,srdicko tlouklo,mimisek prvne spinkal,ale pak jsem ho museli vzbudit,ptze se nedal zmerit 🙂kopal nozil a maval nam 😀 proste zazitek 🙂jsem moc stastna 🙂 v 16tt jdu na odber na ty vyvojove vady a v 17 tt (tj.17.3) poradna,ale bez utz...... 😒 dalsi utz bude pry az v dubnu a to uz se mozna dozvime pohlavi,je to normalni,ze utz bude az za tak dlouhou dobu?

cajori17
14. únor 2011

****melo tam byt kopal nozickama 🙂

nicollka
14. únor 2011

a tady aktualni foto 11tt

kopa
autor
14. únor 2011

Ahoj holky 🙂
byla jsem s Vítou na prochajdě přes dvě hodky 🙂 ale je tam zimina.
@mari111 Už jsem to zjistila na tom mimáči,musí se to platit,tak jsem si to zaplatila 😉 😉 a uvídím jestli půjdou kšefty 😀 😝
Zbytek dočtu asi pozdějš,volám mě ten můj drak 😀

lucadav
14. únor 2011

Ahojiky krasný den,,,,,,u nas teda humus ,ALE ASPON NESNĚŽÍ. Já mám za sebou ,velikou scénu s brekem ve šklolce ,vyřizování,pro dítko zase zpět a očkování....tak jsem zašla kuken sem=))))
cajori to je normálka,,,taky to není nej pro mimi furt ultrazvukovat=))))
@nicollka Ty jo,,,to je ale pěkně vidět=)))) Já před par lety ,,,jsem měla co dělat ,aby mi uvěřili všici ,že jsem těhotná. Ale břiško se má vystavovat,né schovávat=))))) Tak at je těhulim fajn a vše vpoho
@farmarska Třeba romantika bude ještě večer,,,,=))))))

farmarska
14. únor 2011

hoj holky, jsme doma zpět z města, jeli jsme si s manžou nakoupit 🙂 no jo, romantika se už zase koná 😀 mluvili jsme spolu do dalších deseti minut, pak jsme si jeli do města pro dobrůtky, vyměnili si přáníčka a večer mne manža pozval do staročeské restaurace na takový medový žebírka co miluju 😵 😵 takže vše odpuštěno 😉 , ted odpočíváme v posleli a asi na pátou už půjdeme, páč už se nemůžu dočkat 😵

lucierob
14. únor 2011

@cajori17 mi dělali od 12tt UTZ asi jenom 3x. + při přijetí do porodnice. 😉 takže to je normální.

lucierob
14. únor 2011

@farmarska tak vidíš, že se nakonec romantika koná. Pořádně si to užij. Je to možná na delší dobu poslední možnost.
U nás se valentýn neslaví. Takže nejspíš žádná extra romantika. Rodinný večer jako vždycky 😔 😔 😔

cajori17
14. únor 2011

@lucierob ted by mel nasledovat az ten druhy screeening kolem 20 tydne?
@farmarska takze nakonec usmirenicko,jo?

holky,kdyz jsem byla v te nemocnici s tim spinenim tak mi zakazali sexovat a dnes na screeningu bylo vse o.k.tak myslite,ze muzem?uz mame mesic pust 😀

cajori17
14. únor 2011

@lucierob u nas se taky Valentyn neslavi a ani nechci 🙂je to takovy vynuceny 😒 ale kdo ho slavi,tak at si ho uzije,kazdy at si toho Valentyna uzije po svem,ne? 🙂

lucierob
14. únor 2011

@cajori17 teď by měl být UTZ kolem 20tt a pak myslím ještě kolem 30tt. Pak už asi nic.

Já po své zkušenosti se sexem v těhu ho teda doporučit nemůžu. Začla jsem po něm v 16tt krvácet, udělal se mi hematom a musela jsem ležet skoro do 30tt. ale zase je spousta páru, které problémy nemají. Tak když to bude pomaloučku, polehoučku 😉 😉 😉

lucierob
14. únor 2011

@cajori17 Manža si ještě vzpomene tak na 8.březen a na den matek. 🙂 🙂 Ještě,že jsou aspoň tyhle dva dny.Jinak bych dostala kytičku akorát na svátek a narozeniny.

cajori17
14. únor 2011

@lucierob ja to tak neprozivam 🙂kolikrat jsem dostala kyticku jenom tak,a to potesi treba vic nez Valentyna,protoze je to z vlůastni iniciativy 🙂tak uvidime s tim sexikem,radeji to jeste zkusim vydrzet 🙂 a ten odber v 16tt jsou tripple testy?

suzamen
14. únor 2011

Ahoj holky jak se vede? Dlouho jsem tu nebyla. Musím vám něco říc...dneska v poledne sem si dělala těhu test a nevím jestli vidím dobře nebo si to namlouvám ale asi je tam slaboulinkej duch 🙂

kopa
autor
14. únor 2011

My Valentýna taky neslavíme 😀 😝 mě to přijde jako trapnej svátek 😅 😀 spíš pro pubertáky 😀
@farmarska Farmi hlavně že jste se usmířily 😀 😀
@cajori17 gratulka ke kontrole 😵 😵 pěkně ti mimísek roste 😉 S tím Utz je to různé já ho měla každou kontrolu(měla jsem nadstandart ) ale někdo ho má normálně i bez placení.

kopa
autor
14. únor 2011

@suzamen Tak držím palce aby ty // vydržely 😵

suzamen
14. únor 2011

@kopa děkuji snad vydrží 🙂

lucierob
14. únor 2011

@cajori17 jj v 16tt jsou tripple testy

lucierob
14. únor 2011

@suzamen tak potichočku gratuluju a držím palce, aby sílily 🙂

suzamen
14. únor 2011

@lucierob 🙂 děkuji

lucadav
14. únor 2011

@suzamen Moc moc gratuluju.... 😉

lucadav
14. únor 2011

@kopa Já ten svátek Valentyn taky nemusím,ale jako klasika...manžel vytuhl na gauči a já čumim do blba...Anet už spinká,tak je to ale zabava=)))))))))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru