• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Tak až se tu začne kecat, tak mě celý den blbne kůň a teď až začne konečně jít, tak bude ordinace :angry: .
Nám ryby chytá děda, většinou teda kapry, no ale je otázka co je zase za bordel v té vodě že? Jinak jeden známý veterinář říkal, že kuřata moc nejíst, protože jsou přehormonované a přeantibiotikované. Nejlepší prý ještě je hovězí a vepřové maso, tož nevím. Jenže já mám nejraději kuřecí :confounded:
17. únor 2011 v 19:57  • Odpověz
@farmarska taky bych dost spala, jenže přes den se snažím neusnout,páč bych nespala zase v noci.
17. únor 2011 v 19:58  • Odpověz
Vždyť jsem to říkala ordinace :grinning: :grinning: :grinning: a konec drbů!!
17. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz
Teda já už nevím co dělat. Protože je mimi nízko musím ležet, vodorovně jinak klesne a ty kopance do močáku a hrdla jsou taky super, když tak ale ležím celých 24 hodin i tak jím, pálí mě žáha a chce se mi zvracet, no je to děs. Neznáte některá nějaký fígl -polohu??? Už nemám ani hlad, natož nějaké chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz
budu se čučet, zatííííííím se mějte
17. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz
Luci koupeme tak kolem 19:00 jak to vyde, dneska šla do vany s tatínkem, tak si to tam užívali , pak dostane kaši a hají, věčšinou hned usne. Odpoledne mi pozděj usla, tak pak posunu koupani třeba o pul hoďky. Jak silnou měla mrchu Lenik to nevím :unamused: je 8DC udělala si gravitest, tak nevím, jestli to má tím testem jestli netestila mamatestem, ak to múže klamat.
17. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz
@lucadav no ono lepší nevědět :slight_smile:
17. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz
@lucadav já bych to asi neřešila ono kdyby mi to tak barvitě nepopisoval ten známý tak to jím taky :slight_smile: jen prostě dítěti bych radši dala jinou rybu, jenže ani tam člověk neví odkud je v čem plavala, takže ono je to asi jedno fakt :-/
17. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz
@mari111 test i po mrše jo? :slight_smile: to by mě nenapadlo :grinning:
17. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz
@madormi tak ja zase nakukuji a Lenik ma porad ducha mna testiku :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
17. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz
@madormi no, asi se jí něco nezdá :unamused:
17. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz
teda,to je napinavy s tim lenikem :confused: :confused:
17. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz
@mari111 no nevím no, každý to prožívá jinak, ale testit dva týdny před mrchou a týden po, bu´d bych šla k mudrovi kdyby teda nebo bych na to hodila bobek, pže to musí být o nervy, chudák holka
17. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz
@lucierob hm já si ted cosi početla tak su zas chytřejší.celý den hledám a pídím co a jak tak snad co mu dám tak se neosype bobek.ale na ty skleničky taky kuknu at vím co tam dávaj. :wink:
17. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz
@petroska já jsem si pročítala příkrmy tady na koníkovi v tom Měsíc s Nutradefense. A nebo tam můžeš napsat dotaz a ta odbornice na výživu dětí ti poradí. Příjde mi to super.
17. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz
no jo .lenik. Měla by si zajít konečně k mudrovi, ať už má jasno. Tohle je fakt o nervy. :rolling_eyes: Já jsem tak zvědavá ja tohle nakonec dopadne
17. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz
@petroska ty se budeš vdávat? A kdypak?
17. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz
holky, čoveče děsně se mi líbíl jeden kočárek a dnes ve zprávách ho zdrbly, že je hrozný a nebezpečný :frowning2:
17. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz
@madormi a jaky kocarek?
17. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz
@cajori17 implast ...
17. únor 2011 ve 20:39  • Odpověz
@madormi jo,ten ma moje sousedka.a co s nim je?
17. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz
@lucierob jj zkusím se poradit s někým.jj budu :dizzy_face: .už mám šatečky.prstýnky jsou taky doma a ted jen čekat na termínek.se těším jak malá :dizzy_face:
17. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz
@petroska já bych se hned vdávala znova. Svatbu jsem si vůbec neužila. byla jsem ve 3.měsící a bylo mi pořád hrozně špatně :fearful:
17. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz
@madormi jo holka tak ten je fakt na hodínko, vyděla jsem to na vlastní oči jak se hned rozčapí, no :unamused:
17. únor 2011 ve 20:47  • Odpověz
na hovínko tam melo bejt, no ale koukala jsem teď na ně a ty nové 2010 jsou hezké :fearful:
17. únor 2011 ve 20:51  • Odpověz
@madormi no ale tak hlavně, že jsi to zjistila teď. A né až s prckem v kočárku
17. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz
tý jo, tady se to nějak rozkecalo! :fearful: člověk si dá jen vanu, druhou večeři a už má co dělat aby dočetl :grinning:
17. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz
holky asi bychom nemohli jíst fakt nic, páč manža dělal kdysi v skladách na obílí a co se šrotuje společně se zrním a z čeho pak v pekárnách pečou pečivo...blééé!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a známej z masokombinátu, když říkal, co se vše smele..takovej krysí masnej výrobek..no mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak to jde ještě do různej obchodů a tam to uskladnění, že... :rolling_eyes: no jsem prodavačka a v pár potravinách už jsem dělala, takže taky mám představu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
když to shrnu všude na nás číhají nějaké "chuťovky" takže já nad tím raději ani moc nepřemejšlím a neřeším :pensive:
17. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz
jj, byl tu menší slovní průjem. ale už se to zase uklidnilo. Asi holky usly u ordinace.
17. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz
kopretinko no co ti poradit :sweat_smile: žáha mne teda taky pálí pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak leda sodu, mlíko, nebo nějaký ty pilule na to. No a ležení střídat, z boku na bok a sem tam se i vypodložit polštářema a zkusit si lehnout jakoby na břicho (no spíš přidřepnout) páč jinak musíš z toho ležení už bejt rozlámaná jako kráva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
17. únor 2011 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.