• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ahoj holky, tak jsem už zase doma, ale ne na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2011 v 17:45  • Odpověz
zítra touto dobou už budu v nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mě se tááák nece, já ty špitály tááák nesníším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zítra dopoledne tam mám mít nástup a pak se uvidí...
1. bře 2011 v 17:46  • Odpověz
snad ne tam nenechají dlouho čekat a zbytečně ležet :sweat_smile: snad mne fiknou alspon dokonce týdne :sweat_smile:
prý si to musí rozplánovat..
jedno je jisté, že se už domů sama nevrátím :grinning:
1. bře 2011 v 17:48  • Odpověz
ale když to dopane, tak tam budu mít přes telefon nějaké připojení, na net, tak budeme v kontaktu :wink:
takže si koukejte doma nahlásit volno, obstarat hlídání a v práci dovolené, at tam mám co dělat a s kým kecat a krátit si čas :grinning: , bo jinak se tam fakt asi zblázním..bez činnosti, bez rodiny, bez zvířat, ...no potěš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
1. bře 2011 v 17:51  • Odpověz
Mirax-gratulka :slight_smile:
1. bře 2011 v 17:56  • Odpověz
@farmarska jsem nervozni za tebe :slight_smile:
1. bře 2011 v 17:57  • Odpověz
mari tý jo malá už je vééélikáá!!! :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:

miraxíku jo, jo, ty by jsi si mohla založit věštírnu :grinning: přes 4kg, plánovanej císař a malej řiťkou k východu..no on už mne snad ted zkouší, co jakovy držím :grinning: :grinning:
a tobě moooc gratuluju ofic.trojmatko :grinning: a už se těším, jak budete hezky dál růst a ty nás informovat.. :wink:
hele ale u tebe by ten třetí porod nemusel bejt už nijak hroznej,ne? když jsi absolvovala ted ty dva, relativně brzy po sobě...tak třetí už z tebe musí vylítnout jak z tobogánu ne? :grinning: :grinning: :zipper_mouth: a rodit budeš v Hradci?
1. bře 2011 v 17:58  • Odpověz
čajíku díky, to nemusíš, páč stačí bohatě to moje, víc už to stejně nejde :grinning: :grinning: a ještě do toho mne "uklidnuje" manžel..jak on by nechtěl do nemocnice..jak on by se bál, ..atd.. no prý se mne snaží rozptýlit, ale že mu to jde, že :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 18:00  • Odpověz
@farmarska Farmíku, ségra, teď to čtu, to je ale super ne? Míšánka si pochováš, ani se nenaděješ, bobku, mám radost. Že se bojíš je normálka, kdo by se nebál, o to ale krásnější bude probuzení...vem si to, po letech úsilí konečně budeš mít mimouška u sebe, to přece za to stojí ne? :slight_smile:
1. bře 2011 v 18:06  • Odpověz
@farmarska moc držím palce, ať to máš rychle za sebou. Už se na Mišku moc těším, Konečně zase nějaké mimčo. Určitě tě vezmou nejpozději v pátek. No chlapy, ti dokážou někdy zvednout náladu :rolling_eyes:
@mirax gratuluju k těhuprůkazce :slight_smile:
1. bře 2011 v 18:06  • Odpověz
terculíku díky a neboj, že by jsi o něco přišla :wink: ,spolu budeme stále v kontaktu :grinning: no jako na jdenu stranu už se mooc těším až Mišáka uvidím a na druhou mne štve, že budu zase ta poslední, co ho uvidí :angry: ale co, budu se snažit co nejdřív probudit, tak snad se mi zadaří :grinning: jen doufám, že mi zase po narkoze nebude zle a já místo muchlání se s drobečkem nebudu mít hlavu v záchodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luci to já se taky těšííím, stejně si to pořádně ani ještě neumímpředstavit, že už je to fakt tu :sweat_smile: že se vrátíme domů už dva a zvlášť :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2011 v 18:16  • Odpověz
@farmarska a nenabídli ti takovou tu variantu že by ti dali anestézii jenom na spodek? Spinálku, nebo jak se to jmenuje? To bys ho viděla hned :wink:
1. bře 2011 v 18:18  • Odpověz
jo to jsem chtěla, tak jsem se na to hned ptala, ale tady to prej nedělají :unamused: prej tu normálně všechny uspávaj :unamused:
jo a taky jsem se ptala, kdy mne jako pak pustěj domů, když to dobře půjde..tak prej když to dobře půjde, tak za 7 dní a z toho se den operace počítá prej jakoden nula :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já se tam normálně zcvoknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo přinejmenším umlátím nudou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2011 v 18:22  • Odpověz
@mirax Ahoj mamino, už jsem si říkala, kdy se ukážeš a jak se máte :slight_smile: Gratuluju k průkajdě, hlavně ať je na konci hezky plná záznamů :slight_smile:

Holky já se zblázním, Luky chytil rýmu, ráno začal kejchat a teď už pěkně soplí, a navíc má teplotu, jen zvýšenou, ale má, už včera moc nespinkal, budil se pořád a brečel, teď už usnul, ale tuším, že zas noc bude děsná. A já už taky cítím pálení v nose. Blééééééééé
1. bře 2011 v 18:22  • Odpověz
@farmarska no hele s tou nudou nevím, jestli tě fiknou třeba už ve čtvrtek, tak s Mišulou už se pak moc nudit nebudeš :slight_smile:
1. bře 2011 v 18:23  • Odpověz
@farmarska ale samo já budu na příjmu:wink: takže piš, volej jak budeš potřebovat, nebo mít náladu :wink:
1. bře 2011 v 18:24  • Odpověz
nejblbější je, že normálně jak je tak u mne zvykem, bych po pár dnech, jak se tak znám podepsala reverz a šupala si domů dřív.. :sweat_smile: ale v pravidlech tý nemocnice píšou, že ty si můžeš podepsat reverz amastit domů, ale dítěže tam automaticky zůstává :sweat_smile: dokud ho nepropustí..,tak leda že bychom spolu prchali přes římsu po balkoně :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 18:25  • Odpověz
jo a dneska se nám Míša konečně odhalil při ultrazvuku v celé své kráse... mudra mi stopla záběr,kde měl koule a péro přes celou obrazovku :grinning: :zipper_mouth: takže o můžském pohlaví už není žádnej pochyb :grinning:
1. bře 2011 v 18:27  • Odpověz
@farmarska Jo to tě úplně vidím, jak lezeš s rozřezaným břichem někde přes balkon:grinning:
Hele ti naši kluci jsou pěkný exhibouši co? :grinning: Lukáš se taky pěkně předváděl:grinning:
1. bře 2011 v 18:28  • Odpověz
jejda a co to ted čtu?! :fearful: vy už zase marodíte?! :fearful: :confounded: no to je teda děs :cry: chůďata moje :frowning2: tak snad to nebude nic vážnýho a baciláci jak rychle přišli, tak ještě rychleji odejdou! :confused:
1. bře 2011 v 18:29  • Odpověz
@farmarska no jo o víku jsme byli na oslavě a byli tu naši tak bůhví od koho to pochytal...
1. bře 2011 v 18:30  • Odpověz
@farmarska jée tak to budu držet palečky a moc moc se tešit až napíšeš že už je Mišánek na světě, neboj vydržíš a ten poklad za to stojí, jen nevím proč tam uspávaj úplně, to je blbé,no. Ale co už, hlavně že budete v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jéé kéž by mne fikli už v ten čtvrtek, abych tam nemusela trčet jako trubka :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tercie tak ať se Luky brzy uzdraví. Já už se šíleně těším na jaro. U nás je taky věčně někdo nachlazený.Ale já se zatím celkem držím
1. bře 2011 v 18:31  • Odpověz
terci no jasně s rozřízlým břichem a kapačkou v kapse a Míšanem na zádech :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 18:31  • Odpověz
@tercie no teda bacilák jeden hnusnej sed si na Lukáška jo, tak ať je brzo zdravej a ty ať ani nezačneš být chorá, jen ono to je tou zmenou počasí, už aby bylo léto
1. bře 2011 v 18:32  • Odpověz
holky tak jako my že si s manžou uděláme pěknej večer, jako že to vlastně bude jen náš společnej poslední už na pěkně dlouho..a tak on uvařil, ted jsme se najedli, já u toho klapu aon mi tu normálně chrápe, že se pomalu střecha otřásá :sweat_smile: no to je romantika :sweat_smile: :grinning:
1. bře 2011 v 18:34  • Odpověz
@mirax tak už máš prúkajdu, jo. Prej pařátky :sweat_smile: nojo mimoušek už se ukazuje :slight_smile: neboj NT bude v pořádku. Jo Lauruška je velká holka, nějak není baculka, je tak akorát, ani hubená ani tlusťounka ale hlavně je dlouha, žížala naše, aj sestra u dr. říkala že máme dlouhana :grinning:
1. bře 2011 v 18:35  • Odpověz
jdu ho probudit, páč todle teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybych tam náhodou exla, tak at si mne alspon dnes ještě užije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@farmarska no to teda je romantika :sweat_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.