• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Hezký večer,holky moje
Tak farminečka s Míšutkem už to mají za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a je to koukám kluk jako buk a to doslova!!!!!!
Farmi,mamino-velikááááááánská gratulka!!!!!!!!!Po tom všem,čím sis prošla ti to Míšánek vynahrazuje :grinning: je skoro za dvě mimiška :wink: .Přeji vám oběma moc zdravíčka a farmi,ty si plnými doušky užívej toho krásnýho maminkovskýho štěstíčka!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2011 v 19:16  •  snaží se  • Odpověz
no,jinak u mně optimismus veškerý žádný,včera a dnes jsme chodili po doktorech,genetika naprosto v pořádku,ale dnes v centru mně vůbec nepotěšili,vypadá to,že IVF se nevyhnem,tak z toho mám nějakou depku :pensive:
4. bře 2011 v 19:18  •  snaží se  • Odpověz
holky tak konečně fotečka mého malého špeku a mého psího mazlíka
4. bře 2011 v 19:26  • Odpověz
@madormi já tam žádný špek nevidím.Jen krásné těhubříško. A pejsem je taky fajný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2011 v 19:32  • Odpověz
@farmarska mooooc gratuluju. Teda Míša je pořádný kus chlapa. Už se moc těším na fotečku. A přejeme mu do šťastný vstup do života, hodně štěstíčka, zdravíčka, hodné rodiča a bráchu a prostě všechno dobré :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2011 v 19:35  • Odpověz
mad krasny brisko :wink: ,taky jsem se snazila mobilem vyfotit,ale ja mam bricho jak v 9tym mesici,pac vazim 98 kg :frowning2:
4. bře 2011 v 19:40  • Odpověz
@cajori17 ukaž bříško :slight_smile: každý má jinou tělesnou konstituci, nemůžem vážit všichni stejně :wink: že to říkám já já před těhu depkařila jak jsem přibrala a že mi není moje veliksot no blbka :slight_smile: ale teď je mi vše šumák třeba 100kg hlavně mimi at je ok ne?
4. bře 2011 v 19:45  • Odpověz
@lucierob to se mi právě ten špek co jsem měla po vánocích a tak takhle vypnul :slight_smile:
4. bře 2011 v 19:46  • Odpověz
ja se za ten bruch docela stydim :unamused: ale je jasnemze si preju ze vseho nejvic,aby bylo mimi v poradku,tak na to kaslu
4. bře 2011 v 19:48  • Odpověz
@cajori17 kila můžeš řešit až porodíš :wink: já to mám v plánu, manžovi už jsem řekla, že mi zaplatí dva měsíce po porodu osobní trénérku, já totiž nemám pevnou vůli tak :slight_smile:
4. bře 2011 v 19:50  • Odpověz
ale nesmát se :grinning:
4. bře 2011 v 19:52  • Odpověz
mad,ale nevypadas,ze bys potrebovala zhubnout :wink:
4. bře 2011 v 19:52  • Odpověz
@cajori17 proč bychom se smály? náhodu krásný těhu, to už nezapřeš a každému může být fuk, jeslti máš takové ve 4 měsící nebo 7 :slight_smile:
4. bře 2011 v 19:53  • Odpověz
@madormi tak dekuju za povzbuzeni :slight_smile:
4. bře 2011 v 19:54  • Odpověz
@cajori17 to zase není tak hrozné.
Já vypadám jak v 7.měsící celoročně. Po jídle i na 8 :sweat_smile:
Onehdy jsem šla na nákud a pán mě pustil před sebe u pokladny. Prý přece nebudete čekat, když jste těhotná
4. bře 2011 v 19:54  • Odpověz
@cajori17 no od svatby jsem nabrala 8 kg takže 80 procent věcí v mé skříni jsem už nedopla, ono každý máme základ jiný, takže všobecně jsem silná nebyla ale nebyla to prostě moje váha a necítíla jsem se dobře.
4. bře 2011 v 19:55  • Odpověz
ja taky tak vypadam celorocne,ale ted se ty speky,alespon trochu napnuly
4. bře 2011 v 19:56  • Odpověz
@cajori17 není zač je to pravda, každá prostě má jiný základ no by bylo trapné kdybychom všechyn měli stejnou velikost a já envím co stejná prsa a barvu vlasů a já nevím co vše :slight_smile:
4. bře 2011 v 19:57  • Odpověz
nojo, bylo by to trapné. Ale zase jako proč zrovna já musím být ten kulatý model člověka? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. bře 2011 v 19:58  • Odpověz
mad-mas uplnou pravdu :slight_smile:
4. bře 2011 v 19:59  • Odpověz
@lucierob ját aky nejsem spokojená se svoou postavou:slight_smile: a jsou ženský které mají sto kilo a jsou spokojené :slight_smile:
4. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz
budu koncit,mam zase hlad,jeste vecir nakouknu,jestli Tercinka nehodi foto Misanka,zatim pa :slight_smile:
4. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz
@cajori17 taky jíš každé dvě hoďky? manža ze mě má srandu, ale já se fakt snažím hlídat :slight_smile:
4. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz
@farmarska....farmísku, velikáááánskáááá gratulace k narození Míšánka, přeju rychlé zahojení bříška, brzy bude lépe!
Teda a je to kusanec, ještě, že ho vyndali přes bříško.... :sweat_smile:

Farminka mi taky psala...bříško bolí hodně a má smutenku po miminečku.

Holky, krásné bříška:slight_smile:
cajori:slight_smile:)))...takové já opravdu měla před porodem:slight_smile:))), ale ty ho tam podle mě moc vystrkuješ:slight_smile:))) No, ale já jsem taková nit :wink: ..já teď teprve vyrovnala lavor do roviny :wink: , manžel prohlásil, ž ekonečně vypadám normálně :sweat_smile:
Hlavně, že nám mimnka rostou a jsou zdravá.
Já jsem teda lehce nervózní, mě NT teprve čeká v úterý.
4. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz
madormi...já jím nepřetržitě, mám hlad pořád. Ale kupodivu mi vůbec nechutnají sladkosti. Akorát jablka.
4. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz
@cajori ....musím ti ještě pochválit vlasy :wink: ...to já si můžu nechat jen zdát nebo nechat přišít :grinning:
4. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz
@mirax mě taky ne a to jsem sladkožrout byla jsem schopná snít půlku nutelly na posezení, nebo pixlu salka, tabulku milky a teď to nemůžu ani vidět, jediný co tak puding jím :slight_smile: jinak jsem na mastné a slané teď
4. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz
na vlásky cajdy jsem taky koukala a záviděla, z mých cárů toto nikdy nevyroste přírodně :slight_smile:
4. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz
@mirax tak to abys byla těhu furt neee:slight_smile:))

@madormi
@cajori17 krásná bříšenka.. fakt nádherně těhulkovská.. žádné špeky nevidím :wink: :sunglasses:
4. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz
Holky stejně je tahle diskuze krásná... i když je tu tolik trápení v začátku u každé z nás, tak pak se těhulí a kulatí a rodí miminečka..... jééžiš dneska je krásný den :grinning: :grinning: :grinning:

Všem v diskuzi přeju štěstíčko, čárečky a bříšenka a hodná miminečka :sunglasses:
4. bře 2011 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.