Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
7. bře 2011

Jo a ještě jsem si vzpomněla, k tomu pití po příkrmu, moje dr mi říkala, ať postupně mlíko vypustím úplně, protože prej brání vstřebávání železa... tak jsem ho po obědě pak kojit přestala a dávala mu jen vodu nebo čaj na zapití...

@aja.83 mooooooooc gratuluju ke kontrole a k chlapečkovi 🙂 Těším se na fotku, jsem zvědavá,jestli to z toho poznám 😉 Já mám jednu, a tam je Luky taky dobře rozcapenej, ale teď si nepúamatuju, jestli to bylo 23tt nebo dřííííív...

madormi
7. bře 2011

@aja.83 juu to je super gratulka, já si musím počkat do 18 tého vůbec to neletí :(

tercie
7. bře 2011

Jo tak 18tt to je, to je ona 😀
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/tercie/album... v pravým spodním rohu, je tam pokrčený kolínko no a hned vedle ta chloooouba😀 a to jsem se teda musela smát, protože zprvu jsem si toho vůbec nevšimla😀

tercie
7. bře 2011

@madormi tak to budeš mít stejně jak já, já měla UZV taky jen 3x, když nepočítám velkej a 4D na genetice 😝 Vždycky se mi to strašně vlíklo...ale až ucítíš pohyby tak to bude lepší, tak vydrž 🙂

aja.83
7. bře 2011

@madormi Neboj, uteče to 😉 , je to už příští týden! 😉 Mad, jdeš taky ještě na tripple test, nebo ne? Já mám z toho trochu strach, někteří doktoři už to teď ani nedělají, když prvotrim. screening vyjde dobře...Ale ten můj jo, je z nějaký starý školy 😒 ...Tak mám strach, aby to nevyšlo špatně - co potom, podle čeho se budou řídit, že? 😲

aja.83
7. bře 2011

@tercie No jo, to je pořádná chlouba 😀 ! To my máme zatím takový malý pinďíček 😀 , hned jak přijdu domů, hodím sem foto a uvidíte 😉 Zatím to ale neberu stopro, je fakt brzy a třeba se tam jen něco připletlo a bude tam nakonec holčička! 😉

lenik_25
7. bře 2011

Ahojky

tercie
7. bře 2011

@aja.83 jasný, brala bych to s rezervou 🙂ještě může být překvápko 🙂 Hele já bych zkusila ten tripply odmítnout, uvidíš,ajk se k tomu dr postaví...jako donutit tě asi nemůže, ne? MAx pak odmítneš plodovku,kdyby něco. To ti nikdo nařídit nemůže, že na to musíš...můžou jen doporučit.

Holky mažem ven, pááá 🙂 večer!

madormi
7. bře 2011

@tercie no ze začátku jsem homěla každý týden - 5 tt, 6, 7,8,9 a pak až 13, pak ted toho 18 tého no a to je doba hrozná 🙂
@aja.83 hele nevím co mi řekne doktro, každopádně když mi ho udělá tak nebudu chtít znát výslekdy, beru jako ztěžejní ten screening, ty tripply prý často jsou nepřesné tak proč se nervovat, pak chci jít akorát ve 21 tt ještě do prenatalu na podrobný utz

aja.83
7. bře 2011

@madormi @tercie Taky bych brala jako stěžejní ten prvotrim. screening...Tak uvidím, plodovku bych kdyžtak asi omítla...

ikopretinka
7. bře 2011

@aja.83 já na tripply šla, i u toho prvního, u nás se dělají. Prostě si s tím nelámej hlavu, kdyby dopadly špatně, řešit to můžeš pak a nebo tomu nepřikládat význam a když dopadnou dobře máš dvojnásobnou jistotu, že je bobek v pořádku. 😉 Tak jsem se na to dívala já.

lucierob
7. bře 2011

@handm a to vadí, že je tam rýže?

handm
7. bře 2011

@lucierob já myslela, že tyhle první maj být všechny jen zelenina....ale možná máš pravdu, že je nějaká ryže na zhuštění přidaná ke všem.. prozkoumám zbytek..😀

aja.83
7. bře 2011

@ikopretinka Tak jo, díky! Budu to takhle brát, to je rozumný! 😉

lucierob
7. bře 2011

@handm já bych tu rýži vůbec neřešila. Nemusí mít jako přílohu pořád jen brambor 😉 jak dlouho dáváš příkrm?

handm
7. bře 2011

@lucierob tyden a kousek, právě, jen chvilku...

lucierob
7. bře 2011

@handm já bych mu to normálně dala

mari111
7. bře 2011

@aja.83 jé tak to je chlapeček, gratulka

Mne přišla kámoška tak sme posedávali venku a ono to tak uteklo a já nemám uvařeno, no nic, uvařím až se vrátime od doktora. Jinak budu dělat segedín, kámoška mi napsala takovej co naházim do hrnce, přikriju a dám do trouby a děj e vúle boží 😀 a prej je lepší takle v troubě, už se na něj teším. Hlavně už chci být doma od toho dr. a a´t mi řekne že to je v poho že se o Laurušku nemusím bát 😔

aja.83
7. bře 2011

@sarlotta @tercie Krásný fotečky! Máte roztomilý a šikovný dětičky! 😵

aja.83
7. bře 2011

@mari111 Držím pěstičky k dr., ale určitě to bude dobrý, neboj! 😉

kopa
autor
7. bře 2011

@maarrtina Marti já si taky myslím,že není kam spěchat 😅 hele jestli ti dobře prospívá tak bych ještě měsíc vydržela.Souhlasím s Tercie co napsala.My jsme na příkrmy najeli zřejmě proto,že už je Vítek velký chlap 😀 😀

kopa
autor
7. bře 2011

@mari111 hezká fotka Laurušky 😵
@sarlotta Malá je kouzelná 😀 😀 taková rozumbrada vid? 😀

handm
7. bře 2011

@kopa ahoj kopíku!🙂 jaxe vede?!
nedáme nekdy rande v praze na prochajdu?! než ty klucí začnou běhat?!

aja.83
7. bře 2011

Holky, tak tady je ta fotečka - koukněte, jestli taky vidíte pinďíka - dole jsou roztažený nožky a mezi nimi asi pinďík, co??? 😉 (Větší fotečka kdyžtak u mě v albu)

madormi
7. bře 2011

já vůbec nevím kde co je 🙂

lenik_25
7. bře 2011

@aja.83 Já se v tom nedokážu zorientovat. Co ti řekl doktor? Že je to kluk?

sarlotta
7. bře 2011

@aja.83 super, tak klučík joooo, no dej fotečku🙂))
@kopa ať si pije kolik chce 🙂

@maarrtina dej na svou doktorku, pokud malá přibývá pěkněm tak není kam spěchat 😉

@ikopretinka v hyper ju měli 60,- kč kg 😲 😝

sarlotta
7. bře 2011

@aja.83 tak kávové zrno tam není zcela jistě 🙂)) tak to bude asi pindík 😀

madormi
7. bře 2011

holky jaktože tam něco vidíte? já poznám jen hlavu 🙂

sarlotta
7. bře 2011

@handm já myslela, že mu to nedáváš, pže vám třeba rýže vadí.. ale jinak by to nemělo být špatně, kaše dáváš ? ty jsou taky rýžové a jestli snese ty, tak v poho. Ale musím říct že zrovna tento příkrm mi malá už 2x vyblila 😅 😅 , takže už ho nekupuju 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru