Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
17. bře 2011

@ikopretinka ja mam 110 na 55 .........me to neva,ale casto se mi mota hlava..........jinak jsem rada,ze nepribiram jelikoz vazim 99 kg,tak budu rada kdyz moc nepriberu.........kamaradka byla taky hodne silna a pribrala jhen 7 kg,to by stacilo

ikopretinka
17. bře 2011

@lucierob já bych volila kondom, ale pokud ho manža nesnáší, tak nevím. Asi budeš muset k dr. a poradit se

cajori17
17. bře 2011

Farmiku vy resite kojeni a prdiky ??s tim ti ja moc asi neporadim 😅 ale stejne jsi sikulka,zvladat tu vasi farmu,Robcu a malecho Misanka 😉

ikopretinka
17. bře 2011

@cajori17 to je v poho. Mě se motá hlava taky celé těhu. Jez normálně a mimi si vezme co potřebuje a váha si stejně udělá co chce. 😉

cajori17
17. bře 2011

jud zalehnout,ale vecir se stavim a zkusim neco docist ,.pappa

aja.83
17. bře 2011

Ahoj holčinky-kecalky! 🙂 Tak jsem vás dočetla...
@cajori17 Gratulka k tripplům 😉 . Jinak já jsem zatím nepřibrala nic, možná tak 0,5kg...Ale jsem ráda, že už nehubnu, na začátku jsem asi 3kg zhubla... 😅 Tak snad to je v pořádku, myslím, že jím dost, tak mimi si snad bere, co potřebuje 😉

kopa
autor
17. bře 2011

Ahoj holky 🙂

@cajori17 Caj gratulka k triplům!!! 😵 😵 Hele já nepřibírala ze začátku taky nějak moc 😉 tak neboj ono to ještě přijde 😀 😀 Jsem tlustoch a přibrala jsem 20kilo 😅 😅 a to jsem skoro nic nejedla. 😲

handm
17. bře 2011

@farmarska Mareček se taky naučil krkat až mnohem později, když byl takhle malinkej, jako Miška, tak vůbec nekrkal..☹ takže v tom ti bohužel neporadím...Dr mi říkala ještě do klubíčka, že tak brala svýho syna a krkal, navíc se vyprdí přitom ještě...
a já zkušená kojná moc nejsem 😀😀 dokrmuju od začátku, ale kojím drobet furt 🙂 jen ted brzy asi skončíme, protože mě začal kousat 😲

kopa
autor
17. bře 2011

@handm ty štávy od Hippu taky kupuji,ale ty mi neprotečou dudlíkem 😅 a s hrnečku ještě neumíme pít.Tak dělám čajík a nebo kupuji od hami 😉

kopa
autor
17. bře 2011

@handm Hani a kdy budeš dávat maso??Ono moc těch skleniček není 😅 my teda dnes měli zase brokolici 😀 kolik ti sní Mareček?Mě s ní 125g + 120ml mléka.

kopa
autor
17. bře 2011

@farmarska Nazdárek Farmíčku 😵 😵 ty kojná samice 😀 😀 😀
Míchaná vajíčka jsou normální 😉 a na prdíky nám zabíralo cvičení s nožičkami,dávání na bříško,teplá voda..
Fotečky už náky jsou?? 😅 😅 😲

handm
17. bře 2011

@kopa to je zvláštní. mě normálně dudlíkem Aventáckým protečou.. i Nukem..🙂 tak to nevím, tedy...
@cajori17 gratuluju k Triplum!!!🙂:_) Parada!!!! Jinak já celkem přibrala asi 11 a poslední tři kila hlavně při přenášení...😝

kopa
autor
17. bře 2011

@handm
Mě neproteče,my máme dudlík č.2 😅 trojka nám teče všude a i ten variabilní 😠 Nejhorší po porodu byly oteklé hnáty 😝 😝 no fuj já je měla jak stará baba 😀 😀

handm
17. bře 2011

@kopa Leni, zrovna dneska jsem to počítala, že zbaštil asi tak 125 (měl mrkev, brambor a špenát) mi přijde... a mléko už mu nedávám potom.. vypil mi k tomu 100ml čaje..
a na maso se chci zeptat zítra dr, jdem na půlroční prohlídku, tak si myslím, že začneme s masem a ovocem na svačinku...

lenik_25
17. bře 2011

@kasiopea Proboha, co to máš za doktora???!!! No jasně, že jsi těhotná. Logický postup každého gynekologa je, že ti jako první vezme krev na hcg. Jestli ti jí nechce vzít, jdi si do laborky sama a zplať si to jako samoplátce. Stojí to kolem 200 Kč. A máš jistotu.

handm
17. bře 2011

@kopa Leni, my máme taky dvojku dudlík aventáckej..🙂 To je tedy záhada.. nemáš nějakou hustou?! Ta švestková je normálně řídká 😀

kopa
autor
17. bře 2011

@handm Já ještě mléko dávám 😅 i s čajem 😅 já už i ovoce dávám,ale to proto,že měl trápení s bříškem a v noci mi neustále plakal. 😅 Přesnídávky nám zabrali a kakáme třeba i 3 denně.

handm
17. bře 2011

@kopa já v poledne už bez mléka..🙂 Hlad rozhodně nemá, to by ječel, takže ho nechci radši překrmovat... 🙄 My měli taky problémy s kaděním a právě pomohly štávy a myslím, že i ty příkrmy 🙂 kadí taky klidně třikrát denně 🙂

aja.83
17. bře 2011

@nicollka Krásný bříško 🙂

mari111
17. bře 2011

@kopa asi musíš tu savičku zas prošťouchnout 😀 no ja dávam taky šťávičky ale ředím kojeneckou vodou a taky kakáme aj tři krát za den heč 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

handm
17. bře 2011

@mari111 😀 😀 😀 😀 😀 to je radosti s kakanim, ze ?🙂

mari111
17. bře 2011

@handm jo jo, lepši jak když to nejde 😅

farmarska
17. bře 2011

holky díkas za rady 😉 co jsem nezkusila, určo ještě prubnu 😉
jinak já se snažím zavádět taky už nějakej denní rytmus, takže koupu tak kolem páté, pak se olejíkujem, masírujeme a muchláme, pak vyvalím kozu, on se nadojčí a většinou tak kolem 6už usne a spinká tak do jedné 😎 pak se teda někdy rozhodne už nespinkat 😀 ale většinou se nadlábne, přebalím a chrupeme dál do té páté 😎 a to už jako je vyspinkanej 😎 já bych pravda ještě pár hodin spánku snesla, ale on už je vyspinkanej 😅 tak se snažím si to s ním někdy dohnat přes den 😉

farmarska
17. bře 2011

a kakání mi dělá taky pěknou radost 😉 a i z krkání jsem navětvi 😉 to by člověk neřekl, jak takovýhle nechuťárny u malého cvrčka umějí potěšit 😀 😀 😀

farmarska
17. bře 2011

hele a ještě dotaz, kdy jste přebalovaly? Já přebaluju vždycky když se probudí, (páč tam najdu nadílku) a pak až deme kojit, ale hned po kojču většinou taky hned udělá eee, takže přebaluju pak ještě jednou po kojču..
tak přemejšlím, jestli nemám rovnou přebalovat až po tom kojču, že bych si ušetřila čistou plenu i práci 😅 ale zase v porodce říkali, že přebalovat před kojem, páč jako aby se po napití nepoblili, že s plným žaludkem se s nima nemá manipulovat. No ale já stejně většinou musím, přece ho v tom nenechám že 😝 ale je pravda, že někdy si pak u toho malinko ublinkne 😕

farmarska
17. bře 2011

no koukám sem se tu na jeden večer rozkecala, až dost 😀 tak já to nebudu přehánět a jdu si zase rychle něco podělat, dokavad to škvrně spinká 😉
jo a fotešky vložím, mám nafoceno, ale potřebuju asistenci manži, aby mi to šoupnul do pc 😅

lenik_25
17. bře 2011

Ach jo, malej se zase poblil a kadí vodu ☹ Naštěstí něco málo jí - chlebík, rohlík, samotné těstoviny. Vypil za dnešek možná tak dva hrníčky, ale když on obecně pití moc nedá ☹

lenik_25
17. bře 2011

@farmarska Tak když s ním stejně po krmení manipuluješ, tak si myslím, že už je jedno, když budeš přebalovat po jídle.

ikopretinka
17. bře 2011

@lenik_25 zkus mu dát živočišné uhlí. Lepší je to v tabletách Carbofit

farmarska
17. bře 2011

malej spí jak zabitej, tak jsem si do alba vrzla za pomoci manži pár těch snímků malého Míšutky 😉 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru