• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj, markytaj, moc gratuluji :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
farmi to se vůbec neboj, protože do třetice všeho dobrého, ne? Neříká se to snad jen tak :wink: Neboj, budu držet pěstičky.

marky gratuluju to je super, změna prostředí udělá taky hodně:slight_smile: kdy jdeš k dr??
3. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Díky, holky! Aronku, já Tobě dodatečně taky. Už jsi 8tt, to to letí. Jak Ti je?

Zlababo, jojo, dovolené jsou plodné :slight_smile:. Věřím, že tentokrát nic zlého nepřijde a mimís s námi zůstane až do konce.
Kopi....vrátíš si mě do tabulky....už jsme 26tt a 6.8.jdeme na kontrolu....jo a necháváme se překvapit :wink:

Čtu Vás často ale moc nepíšu :wink:
Kelly, díky. Nám se podařilo hned napoprvé, stejně jako předchozí těhu, což bylo vlastně taky na dovolené :slight_smile:. K doktorce půjdu asi za 14dní, uvidím, jsem úplně na začátku...
3. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
marky, začala mi dnes dovolená, takže se válím doma a užívám si únavu. Poprvé k doktorovi jdu zítra, takže pracují nervíky :angry:
3. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Marky: gratuluji a držím palce, aby vše bylo jak má

Aronek: neboj kontorla jistě dopadne na 1*
3. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Já jsem hroznej měkouš, hrozně se bojím a už zase zvažuju, že to odložím :frowning2: . Jenže pak nebudu mít čas až první týden v září, a to je na první kontrolu pozdě :frowning2: . Bolí mně žaludek, ale není to mimi, ale nervama. Cejtím se jak před státnicema :angry:
3. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Aronek: ty to vzládneš!!!! Jednou tam stejně jít musíš. :wink:
3. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
ahoj aronku, mas nervy z kontroly? Neboj vse bude ok. :wink:
3. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
No právě, jednou tam stejně musím :frowning2:
3. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
bude to urcite v poradku. chapu, ze mas tedka strach. Ja v patek taky nervozne sedela pul hodiny v cekarne, ale pak.... :wink:
3. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
no jen aby to potom bylo :grinning: a ne :cry:
3. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
BUDE!!!!!! :wink:
3. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Aronku, neboj kontrola dopadne na krásnou jedničku :slight_smile: uvidíš. Určitě tam běž, aby jsi pak byla klidnější :slight_smile: Držím palečky.

Tak já se kurýruji, už je mi trošku lépe, ale stále kašlu a mam tu rýmu. Koupila jsem si v lékárně ten jitrocelový sirup, nic jiného mi nedala. Tak si zítra zkusím koupit jetě něco někde jinde, třeba ty propilisky, jak psala farmínka :slight_smile: Díky ještě jednou.

Pájí, určitě najdeš brzy // čárečky, moc ti to přeji :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
Markytaj, tak to předčastně a potichu GRATLUJI :slight_smile: Určitě bude vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj venus:slight_smile:
3. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj Kelly, jak se máš a jak se cítíš? :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:27  • Odpověz
No dnes mě dost bolí v tříslech když chodím, jinak dobrý a co ty?? Jak se máš? Je něco nového?
3. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
markýýý hurááááá!!! potichounku moc moc moc gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak se mi to holky líbí!! :slight_smile:

takovejch hezkejch zpráv víc!!! :dizzy_face:

vždycky se do mne vlije tolik pozitivní enrgie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Terci a ostatní snažilky, kdy vy budete testíkovat? :confused: :wink:

Aronku a ty se ničeho neboj a zítra vše dobře dopadne, všechny ti budeme držet palečky a uvidíš jak se ti potom uleví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Venusko, zkus třeba ještě ten zázvorovej čajík, dělá divy :wink:
3. srp 2009 v 16:43  • Odpověz
Kelly, tak to ti nezávidím...ale neboj, to přejde. Hezky ti ty týdny skáčou, to je krásný :slight_smile:
Mam se dobře, až na tu chřipku, či co to je. Bolení v krku trošku polevilo, ale stále mam rýmu jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kašel jak tuberák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Farmí, musím ho koupit, doma ho nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra vlítnu znovu do lékárny.
3. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
kopi co pořád děláš? mrskla si nám tu před tím tabulku a jinak ani ťuk :confused:
že ty testíkuješ :wink: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Farmíku nedělám nic :sweat_smile:
3. srp 2009 v 16:49  • Odpověz
venusko já měla angínu a brala jsem homeopatika a docela mě zabraly, zkus to taky...no snad to přejde, roztahuju se no
3. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Venusko nejlepčí budeš mít koupit si v potravinach kousínek zazvoru..ten nakrájet na slabounký plátečky, a šoupnout to do hrnce s voudou a vařit to asi 15min. Toho zázvoru nesmí bejt moc, jinak by to moc pálilo! a když se to povaří, tak to přecedíš do hrnečku, přidáš třeba citonek, dosladíš medem a vypiješ :slight_smile: takhle v této podobě to má být nejučinnější a mně se to osvědčilo :wink: bude tě to malinko pálit na jazyku, ale to je prý dobře :slight_smile: tělo se prohřeje a rýmu i bacily vyžene :grinning:
jsem básník!! :confused: :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
Farmí, mam doma jenom kyntryhel, meduňkový, heřmánkový, urologický čajíky. Zázvorový jsem prostě nenašla :frowning2:
3. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
kopi ty jsi tu s námi a ani se neozveš, ani necekneš :angry:

co dělají údy, a malíček?
a co nějaké příznaky posnažení , máš?
3. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
Venus zázvor si kup čerstvej v potravinách nebo zelenině :slight_smile: stačí kousínek :wink:
3. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Kelly, já jsem nebyla ani u doktora, přijde mi to zbytečný. Ráno jsem volala sestřičce na gyndu a ta mi řekla, že mi určitě v lékárně poradí. Tak snad to brzy přejde. Ale už je to otravný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu se muset jít zase natáhnout. Protože, kdyby mě viděl manžel, jak neležím, tak by mě sežral :sweat_smile:
autor
Farmi ted sem teprve přišla :confused: dávám dohromady tabulku :confused:
Příznaky žádné snažení se nekoná.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.