Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
18. bře 2011

jo a ty overálky taky, to má Šarlot pravdu, ty používame doteď, fakt na spinkání nej 😉
@madormi

mari111
18. bře 2011

@majjka24 téda téda, ja bych nevydržela a testovala, no moc moc držím palečky aby byli // 😉

mari111
18. bře 2011

tady ani písmenko 😨 , tak dobrou

madormi
19. bře 2011

@sarlotta děkuji moc za info 😉

madormi
19. bře 2011

holky co to znamená být chudokrvená? mudra mi psal mail ať se stavím pro recept na železo, že jsem chudokrevná 🙂

ikopretinka
19. bře 2011

Ahoj,
😕 tady se nekecá! 😕 . U nás počasí hnus, zima, včera nasněžilo, ale už to taje.
@madormi tzn., že se ti snížil počet červených krvinek a barviva hemoglobinu. Ty mají za úkol rozvádět kyslík do tkání. Pokud by se to neléčilo, je to nebezpečné pro mimi, kvůli mozku a tak. Já mám též železo+B6 2x denně, nějak od 26tt. Až ho začneš brát, hodně pij a jez kompoty nebo něco, dělá zácpu.

ikopretinka
19. bře 2011

@madormi jo a dobré je ho zapíjet třeba pomerančovou šťávou, prostě něčím , kde je vit.C, líp se vstřebává!

madormi
19. bře 2011

@ikopretinka ještě víc mě to ucpe jo? no to prasknu 🙂 děkuji, v pondělko nebo úterko naběhnu pro recept 🙂

ikopretinka
19. bře 2011

@madormi tak může tě to víc ucpat, ale taky nemusí no.Záleží jak to sneseš. Ale raději to řeď už od začátku preventivně 😉 😉

sarlotta
19. bře 2011

@madormi to máš dobrého mudra🙂)) 😎 jo železo ucpává, ale brát se musí, kapky jsou lepší, sirup je šíleně sladký - takový karamelový až 😝 😝 😅

Holky hezkou sobotku🙂) kde všechny drandíte 😀 😀 😀 my půjdem s malým odpolko asi na miniples 😉 tak jsem zvědavá 😎

lenik_25
19. bře 2011

@lucadav No prosím tě, další mimčo v nemocnici? Tady jedna mamina z Nebočad asi taky jela do špitálu s dítětem na kapačky, protože neudrželo ani lžičku vody. A o jakém kabátku je řeč? Pro Anetku?

@suzamen Držím palečky, ať je z ducha silnější čárka.

@majjka24 Ahojky, ty tvoje obavy jsou jasné. Budeme je mít všechny, které jsme zažily potrat. Ale teď už jsi pod kontrolou, tak věř tomu, že už to bude v pořádku. A testni se, jsem na tebe mooc zvědavá.

lenik_25
19. bře 2011

Jo a malýmu je líp, nezvrací, hovňajs pevnej, je veselej... Jenže jsem lehla já. Včera odpoledne zvracení, vnoci jsem spala s kýblem vedle postele, průjem, boelst svalů a kloubů, teplota... ach jo ☹ Tak já si jdu zas lehnout ☹

ikopretinka
19. bře 2011

@lenik_25 to je mi líto, drž se, hezky se vylež a ať jsi brzy fit 😉

ikopretinka
19. bře 2011

@sarlotta miniples? Hezky se bavte 😉

madormi
19. bře 2011

teda koukám, že odezněla chřipka a nastoupila střevní viroza, no hnus, tak se hezky vylečte

lucadav
19. bře 2011

@lenik_25 Ahojiky no jo ,,je toho ted strašně moc a potkala jsem dnes další známou=((((jako peklo,,,dítko malé,,tak to nemusí byt jen ze školky ...dbát víc na higienu a dukladně asi víc......
To je mi tě líto,znám taky ,tenkrát jsem to měla strašný,,celá rodina=(
Ted tady tak krásně svítí ,my celý den venku=)

majjka24
19. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka 33tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................17 tt, KO 17.3. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 17 tt, KO 12.4. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 16tt, KO 28.3. , TP 5.9.2011
nicollka...................................16tt, KO , TP 5.9.2011
Mirax........................................14 tt, KO , TP
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................32 DC
Katyna ........................ ..........30 DC
nikissek28............................25 DC
Ivomal......................... ..........22 DC
maendy................ ..................12 DC
Martasek ................ . .............12 DC
lenik_25................... ...............8 DC

majjka24
19. bře 2011

Ahojki 🙂
Já ještě počkám s tím testováním, má teprve 2 dny spoždění, což je nic, nechcu být zklamaná, třeba je jí zima jak se ochladilo 🤐 břuško mě pobolívá od minulého víkendu, tak jsem si říkala, že každným dnem dorazí a ono nic, ovulka si myslím byla o pár dní dřív, ale nejsem si jistá, tentokrát jsem to vůbec nepočítala. Ale nehcu si dávat falešné naděje. Když to nevýjde fčil, tak příště a když ani příště, takm jednou to sakra vyjít musí, ne?? 😀 😀 😀

lucadav
19. bře 2011

Ahojiky ,,,asi se začnu snad zapisovat do tabulky ,at vím kdy a coajak=))))abych ted nefnukala ,z čeho mi je poslední dny tak šoufl=((

mari111
19. bře 2011

no tady se fakt dneska nepsalo, no nic asi máte lepší program na sobotu 😉
Mne dneska Lauruška vúbec nekakáčkovala a je dost nervní, asi jí bolí bříško, ale taky už třetí den je nervózní a kouše jak vsteklá, dneska si ulovila při koupaní houbičku a nenechala si ji vzít a kousala ji jak hafík 😨
žeby zoubky 😕
ale prújem nemá ani horečku a v pusince jsem nic nenašla, holky je vždy prújem když dou zoubky ???

mari111
19. bře 2011

@lenik_25 jú takovej hnusnej bacilák tě navštívil,jo. No nezávidím, přejí brzké uzdravení, aspoň že Danečkovi už je líp 🙂

lenik_25
19. bře 2011

@ikopretinka Děkuju, už je líp, je to nějakej 1-2denní sajrajt. Navečer se mi dost ulevilo. Jsem šťastná jak blecha 🙂

@lucadav To závidím, že jste celý den venku. Snad už se zítra taky dostanem na vzduch. Jako a hygiena... ručičky myjeme po záchodě a vždy před jídlem. Podle mě se to spíš šíří vzduchem - školka, herna, autobus, hypermarkety atd.
Jo a doporučuju se nechat zapisovat do té tabulky tady, protože je to fakt super, když zrovna nevíš, kdy to máš dostat. Což by se ti teď hodilo, co?

@majjka24 Moooc ti držím palce! A já myslela, že máš kratší cyklus, tak to jo, to bych ještě počkala. Teda ehm, já ne, já jsem netrpělivka netrpělivá 😀 😀 😀

lenik_25
19. bře 2011

@mari111 Díky, no hlavně, že už nemarodí dítě, to je hlavní. Akorát kdyby maminku nechal odpočívat, potvůrka jeden 😀

mari111
20. bře 2011

ahoj holky

sarlotta
20. bře 2011

Ahojík holky, hezkou neděličku🙂
nemám čas dočítat, malá včíl chvilku chrupe, brambory v troubě 😉

Včera sme byli na miniplese, děti měli být kytičkové, tak sme se namaškařili… hezké to bylo

… akorát jak sme došli dom, tak malý letěl na záchod a zvracel a dávil se až do půl 1 v noci 😖 😖 mazec, ani vodu neudržel, nic… jen sme vyplachovali pusu už pak, pak průjem eště, 3 pyžama a povlečení 😕 , sem eště v noci prala aby měl na sebe něco. Teplota nebyla vůbec, jinak sem už byla nachystaná jet do nemocky.
Dneska lepší, zatím chce jen vodu, ždibek rohlíku a černé uhlí sem mu dala.

my včera s mojím panáka hned a dneska ráno taky uhlíčko preventivně 😀

sarlotta
20. bře 2011

@lenik_25 ouvej, doufám, že se mi to vyhne 😉

sarlotta
20. bře 2011

@majjka24 Ty nás napínášššš 😀

lenik_25
20. bře 2011

@sarlotta Jejda, tak vy už taky? To mě mrzí. Je toho fakt hodně. Lítá to všude. A to potřebuju zítra Danečka dát do školky, protože jdu na kontrolní utz ☹ Doufám, že si zas něco nepřitáhne. Ale už by prťata měly mít nějaké protilátky, když tím prošly nebo ne???
Ať to nechytíš, je to fakt pocuc. Dneska ráno mi psala lucadav, že to od Anetky chytla a prozvracela celou noc na dnešek. Chudák.

sarlotta
20. bře 2011

@lenik_25 no uvidíme, co naděláš, nic... nemože byt furt doma, do školky musí chodit... a ono to stejně léce vzduchem... je to ale hnusný hajzl ten bacil 😅 😅 😅 chudák malý včera... má 15kg aj s botama -chudě moje a jak se dávil, no měla jsem dost 😔

lenik_25
20. bře 2011

@sarlotta To je hroznej pohled na děti, když jim je tak ouvej, co? Já jsem taky trpěla. Měla jsem u něj v pokojíčku svojí matraci z postele na zemi a spala jsem s ním. Když mi bylo blbě, tak jsem se utěšovala tím, že jemu už je líp a já to vydržím. Nedá se nic dělat. No a zítra jedu právě na vyšetření a to je dvěma autobusama tam a dvěma zpátky. Tak to školka je určitě menší "zlo".

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru