Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
29. bře 2011

@nicollka myčku určitě A a širší než 60cm, abys tam něco dala🙂 já mám 60cm, pže se mě do linky větší nevlezla a myju i 2x denně 😅 jinka mám Amicu... dobrý 😉

nicollka
29. bře 2011

@sarlotta díky ted sel do pokojičku. No odsavačku sem měla někde u našich a samo že nikdo nevi kde. A ted nemam na novou. Uvidim zkusim kdyztak aspon tu do pusy, ta je levná, ale nevim nevim. Ono mu to teče samo z nosa, jen neprofoukne ještě, tak to nemuže vyhnat ven 🙂 takže jen utirame zatim.

JJ tahle je 60cm na 12 sad nádobí a Ačkova 🙂 tak uvidim snad bude dobrá. Ja zatim vše taham do koupelny, pak chci udelat kafe a neni tu mala lžička tak zase do koupelny a už mě to faktnebavi

nicollka
29. bře 2011

Tak ja utikam šmudlikovi pro vodovyho lednačka jak nam napsal pan doktor na krček 🙂 pěkně bacilky zamrazíme.

A "doufám teda" ale sofinka od rána už dvakrát dloubla tak pěkně, to střeva rozhodně nebyli :D Tak jen tak dále (aspon doufám že to byla zlobilka)

maendy
29. bře 2011

ahooj .Tak je pravda že se musi clovek s tema hormonama v jidle krotit,ja to tak vidim ze na ten duphaston tento mesic kaslu,BT furt dole,a nebudu to řešit.Je fakt že jsem ho tehdy jedla 4 mesice,kamoska taky a nic a oteho az bez neho,a ja ted v zaří taky bez niceho.....radsi jsem vsadila na bylinky.... 🙂

sarlotta
29. bře 2011

Ahoj tetky🙂

dáme oběd a frčíme ven🙂

ikopretinka
29. bře 2011

@sarlotta malá má nádherné šatičky a ještě k tomu fialové 😵 , já na ní ujíždím, nádhera 😵 😵 😵

ikopretinka
29. bře 2011

@maendy bylinky jsou fajn, vyjde to 😉 😉 😉

maendy
29. bře 2011

Tak asi si koupim ovu testy,at vim estli teda dojde nebo ne,nebo se na to nakaslat.... 😅

ikopretinka
29. bře 2011

@maendy já je tedy používala, věděla jsem , že mívám ovulku, jak podle grafu , tak podle testů. Zkusit to můžeš pár cyklů, ať máš jistotu, že ovuluješ 😉 . Jen někdy neukazují totožně s BT, den dva od sebe takže na to pozor. Jo a nejlíp se ukazují čárky kolem 15-17h., předtím moc nepij

nicollka
29. bře 2011

taky jsem použivala ovu testy ještě mi i zůstali. Měla jsem je pozitivni dva, nekdy tři dny dokonce 🙂

nicollka
29. bře 2011

Vyfotila jsem ty moje dva trpaslíčky

ikopretinka
29. bře 2011

@nicollka jéééééééé ty se krásně kulatíš 😉 moc hezké těhu bříško 😵 . Malý je napuchlý ☹ chudáček, ať je mu brzy líp

ikopretinka
29. bře 2011

jako holky mě zbývá 44 dní do termínu 😕 😨 😎 😵 a vzhledem k mému CS to bude asi i míň

kopa
autor
29. bře 2011

Já jsem dnes byla na nákupech 😀koupila se malému dvoje gaťata na jaro/léto,trička,bodýnka..(To zas bude frajer) a v Hm my dali 2x slevu 150,- a ještě jednu 150- do neděle,tak jí určo využijeme.
Jinak holky sláva,začínám už hubnout 😀 😀 už mám s těhu jen 6kg nahoře,takže mám 14 kg dole 😀no ještě zhubnout dalších 20kg a jsem spokojená 😀 😀 😅
@sarlotta díky za info,takže ty lesní plody nemám dávat od Hami? 😅 😅

@lenik_25 já to přestala brát kvůli tomu,že si myslím,že mi to blokovalo ovulaci,musí se správně nasadit,já ho brala od 15 do 25DC a MS jsem k tomu měla nepravidelnou a cykly 33-34 dní 😅 😅

lenik_25
29. bře 2011

@ikopretinka No vida, tak jsem zase o něco moudřejší. Ale bojím se to vysadit, chci aby mimčo mělo všechno, když už jsem o něj jednou přišla.

lenik_25
29. bře 2011

@kopa Aha, tak mě doktor udělal utz a věděl, kdy bude ovulace a duphaston nasadil až dva dny po ní, aby určitě proběhla.

kopa
autor
29. bře 2011

@lenik_25 tak to je právě dobře 😉 mě to doktorka nasadila bez toho aniž by věděla kdy mám ovulku 🤐
A pak jsem ho stejně brala v těhu cca měsíc a pak jsem přešla na Utrogestan.

lenik_25
29. bře 2011

@kopa Já jsem se doktorka na utroš ptala, ale prý má radši duphaston, protože utroš snižuje tlak. A já mám sama o sobě docela nízkej, tak by mi nemusel dělat dobře. Kamarádka se po něm motala jak ožralá a byla unavená, ale to měla polykací tablety. Jak je začala vkládat, tak to bylo lepší.

kopa
autor
29. bře 2011

@sarlotta malá je fešanda 😵 😵 fakt je moc roztomilá 😉
@nicollka Nici krásný pupíček 😵

kopa
autor
29. bře 2011

@lenik_25 aha s tím tlakem to jsem nevěděla 😅 já jsem ho taky zaváděla a bylo to v poho.
Tak to je super,že se to u tebe konečně pohnulo 😵

lenik_25
29. bře 2011

@nicollka Chudinka malej nemocnej, jaký má pytlíky pod očičkama... jen ať si dá nanuka, ten mu udělá dobře. A pupík máš krásnej!

lenik_25
29. bře 2011

@kopa Jo, jsem moc ráda, teď ještě aby to dospělo ke kýženému výsledku 😀 😀 😀

kopa
autor
29. bře 2011

@lenik_25 ale...dospěje!!!neboj 😉

lenik_25
29. bře 2011

@kopa Jo, otázkou je ale kdy, když mám v na konci června nastoupit do práce. To snažení určitě přerušíme, abych hned zas nešla na mateřskou. Koledovala bych si o šéfův infarkt.

kopa
autor
29. bře 2011

@lenik_25 😀 😀 😀 hele v tomhle bych se na nikoho neohlížela 😅 já vím z ní to blbě,ale já se vždy snažila vyjít druhým vstříc a akorát jsem na to později doplatila 😅

lenik_25
29. bře 2011

@kopa No mně to právě přijde nefér, že mi tři roky drží místo, zve mě na firemní akce, dává mi zdarma lístky na ples a těší se, až se vrátím a já bych mu pak hodila klacky pod nohy...

kopa
autor
29. bře 2011

@lenik_25 Tak to jo,tak aspon chvilku tam abys tam vydržela 😀 Mě už v práci asi nevezmou nazpět 😅 neberou nazpět 🤐

lenik_25
29. bře 2011

@kopa Asi ruší pracovní místa a pak už nepřijimají pro nadbytečnost, co? To je pak blbý ☹ Ale stejně bych radši, abych otěhotněla teď nebo v květnu, dostala neschopenku a byla ještě s Danečkem.

lenik_25
29. bře 2011

@sarlotta Ježiš, Šarlotka je tak nádherná!!! A jaký dělá ksichtíčky 🙂 Máš moc krásnou holčičku.

madormi
29. bře 2011

@lenik_25 já po femibionu nabrala tři kila 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru