Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
29. bře 2011

@sarlotta je 😵 😵 😵 jste sikulky 🙂

jasminka je muj favorit od zacatku tehu 🙂)) ale nevim zda se to bude hodit k prijmeni Jasminka Ruzickova ☹
zmrzlinka mi fakt nesedla teda

sarlotta
29. bře 2011

@cajori17 no bude to taková kytička🙂 ale se vdá, to bych neřešila... mě se líbí teda moc Jasmína, Jasmin, džesmin, Jasmínka, Mínka...... Šarlotě taky říkám Lotko 😀

@madormi Sophii mám neteřinku v Chicagu 😉 ale se mi zdá, že je jich hodně... nevím jak ve Tvém okolí 😉 .. důležité abyste se doma dohodli a nebo bříšku nějak říkej a manža si zvykne.. chlapi jsou takoví 😀 😀

cajori17
29. bře 2011

presne tak,rikala bych ji džes 🙂

lenik_25
29. bře 2011

@sarlotta Já mám taky jasno, brát to prostě budu, je to pro miminko. Ta kila pak NĚJAK shodím. Pořád si říkám, že třeba budu kojit a půjde to líp dolů. Tak mi prosím neberte 😀 😀 😀 A máš pravdu, po vit. B je hlad.

sarlotta
29. bře 2011

holky jdu bucat, zítra jedem na výlet vláčkem 😉 😎 s malou, tak se těším jak si uděláme procházku 😉

cajori17
29. bře 2011

dobrou a at se vylet vydari 🙂))))))

madormi
29. bře 2011

@sarlotta v okolí nemáme a ni jednu Sofinku, ani Vanessku ani Nátalku tkaže to je v poho 😀

mari111
29. bře 2011

dobrý večer a dobrou noc holky, jen jsem v rychlosti nakoukla,

Lauruška se konečně dneska otočila sama z bříška na zádička a chvilku se udržela na čtyřech ale ani krok se ji nepovedlo udělat, no ale aj tak pokrok,

A koukam že Šarlotka taky dneska potěšila maminku, gratulka k prvnímu máma 😵 😵 😵 😵 😵 Madormi hezké jména všechny tři, já když bude to ště+stí a bude druhé mimi a holka tak chci Vanesku "teda zatím, dovtedy si to možná ještě rozmyslím" 😅 a Sofinku má moje ségra 🙂

Tak ja du hajat, pa dobrou 🙂

lucadav
30. bře 2011

Ahojiky zdravím a krásný sluneční den přeju........
Nestíhámm to tu ani dočítat. 🙂
@lenik_25 Tak tak!!!!!pro mimi vše ...pak budeš v jednom kole a ono to pujde dolu....
@cajori17 JEEEE Jasminka ...to jsem ještě neslyšela 🙂 hezky
@sarlotta Já bych taky někam jela vláčkem.....je tak nádherně ,,že je hřich byt doma=)

lucadav
30. bře 2011

@madormi Koukám ,,že vybíráte jména...Známa dava bud 3imon nebo Matoš 😖 brrrrrrrrrrrrrrrrr
U nás to vyhrála ta Aneta=)))

lenik_25
30. bře 2011

@lucadav Já vím, je to potřeba a budu užívat jak femibion, tak ty hormony. Udělám všechno pro to, aby se mimčo u mě mělo dobře a udrželo se. Jen k tomu upravím stravu, nebudu se cpát sladkym a pečivem, tím rozhodně nic nezkazím. Dneska jsem se byla poradit v posilovně a známá, co tam dělá, mi doporučila kolo. Mám se ale vyhnout spinningu a posilovně. Zkrátka teď 3x týdně kolo v posilce 20 minut a postupně přidávat. Nepřetěžovat se, prostě trochu zapojit tělo. Mám to před barákem a prý tam dopoledne můžu chodit i s Danečkem, tak to je super.

lucadav
30. bře 2011

@lenik_25 tak to je super ...nebo dáme děti do školky a zajdem do fitka spolu=))))))

mari111
30. bře 2011

ahoj holky, taky je u vás tak krásně jak u nás, to už je parádička takové počásko 😵

nicollka
30. bře 2011

Ahoj holky tak jsem ráno zašla k danielkově obvodní doktorce a poslala nás na infekční do brna, kde si Daníka nechali a já tu ted řvu a řvu a nejde to zastavit. On se tak bál, chtěl maminku ale já tam sním nemohla být , kdybych nebyla těhu tak mě odtam nedostanou ani heverem. Je tak vyplašený, hrozně se bojí :( Já se asi zblázním, a pak mi vynadali že sem tam vůbec neměla chodit když jsem těhu, že to byla největší chyba co sem udělala, no ale někdo mi něco řekl? Vzdyt mě viděla sestra :( Takže ted šilený strach abych nepotratila z njaké hovadiny co sem tam během těch 5min mohla chytnout.

Takže toto bude nejhorší týden na světě, nesmím ho vidět, nesmím ho navštívit nesmím nic :( Kde sakra mohl chytit mononukleozu, vzdyt se to přenáší slinama ! V pátek půjdu ke svému dr. do poradny a řeknu mu, třeba mě pošlou na krev nebo neco aby zachytili cokoliv hned ted. Jen ted s nikym nemuzu mluvit porad se mi chce brecet.

lenik_25
30. bře 2011

@nicollka Tak to si ani neumím představit, že je Daneček někde sám v nemocnici bez maminky a já bez něho. No to je konec. A fakt týden? Je mi to tak moc líto ☹ Vážně. A mononukleoza je prokázaná? Teď nevíš, jestli to nechytil ve školce, nedal si s nějakým dítětem pusu nebo nepoužil jeho lžíci, sklenku, kartáček... nikdy nevíš.

lucadav
30. bře 2011

@nicollka Moc mě to mrzí......chce se mi uplně brečet.....ani nevim co popřat,,,takova bezmoc bez ditka=(((((snad aj ty!!!bude vše vpořadku....Akorat Mononukleoza....to bude dlouha lečba=((( at je líp

tercie
30. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem se konečně utrhla, povedlo se mi dočítat přes den, tak dneska můžu povídat. A manža je na noční, tak se tu asi tradičně zdržím...teda pokud mě tu nenecháte samotnou 🙂

@nicollka co to čtu, mononukleoza??? Chudinka malej, ať se brzo uzdraví,abyste mohli bejt spolu, a Sofinka v bříšku a´t je taky v pořádku, drže se, pevný nervy holka, musí to bejt šílený, nechat prcka samotnýho s cizíma lidma, kde to nezná...achjoooooooo a co třeba některá babička nebo tak, ta by s ním nemohla do nemocky jít? Nebo tam nesmí nikdo? Posílám pohlazení, musíš to zvládnout, jinak se nedá. Budu na vás moc myslet!!!

tercie
30. bře 2011

Snažím se dočítat průběžně, ale kolikrát nestihnu reagovat, a nebo tu nikdo není a mě nebaví bejt tu sama... Takže všechno vím, jen to nekomentuju, snad se nebudete zlobit,jsem ráda, že se máte všecky fajn, že dětičky se mají dobře...krom teď Danečka,ale ten se určitě z toho brzy dostane, je to šikovnej kluk 😉 a miminkové že rostou, koukala jsem že už vymýšlíte jména, nový fotky taky se snažím sledovat, máte je všechny moc krásný 🙂

Luky dneska už spí, změna času proběhla celkem v klidu, jen teď asi mu zas porostou zoubky, protože bjvá přes den opískanej, ne úplně ve svý kůži a v noci se mi vzbudí v jednu, dvě, a nechce už bejt v postýlce a nemůže zabrat. JInak v noci spinká krásně...nechválím, jen konstatuju, aby se to nepokazilo, jako vždy😀 ... přestala jsem ho v noci kojit, tak se většinou nebudí vůbec, nebo jen napít čaje, a podat dudlík, a vstává ve 4-5, dáme mlíčko a spíme ještě do sedmi, takže pohoda. Přes den chodíme teď hodně ven, když je hezky, na dět. hřišti houpeme na houpajdě nebo lumpačí na písku, je to bžunda 🙂 Teď ho vzal taťka na bagr a do traktoru, kluk se nezapře, byl u vytržení 🙂 Akorát je živel, občas mu nestíhám, a do toho asi jarní únava nebo co, jsem KO, a největší krizi mám vždycky dopoledne 😝

No a snad někdo přijdete, ať se tu dneska večer nenudím 🙂

lucadav
30. bře 2011

@tercie U nás ta změna času je pekelná....kdo vymyslel takovou blbost ,,nechápu

mari111
30. bře 2011

@nicollka ach jo, to je mi líto taky bych se asi ublázdnila, je to strašné, hlavně ať tě gyndař pořádně vyšetří a ať se Daneček brzo uzdraví ☹

tercie
30. bře 2011

@lucadav jakto? Luky akorát hůř večer usíná, protože je světlo, tak na všechno čučí. Byl zvyklej usínat potmě...

tercie
30. bře 2011

@mari111 a jak se má Lauruška? 🙂

tercie
30. bře 2011

Posílám malýho bagristu a traktoristu😀

nicollka
30. bře 2011

ahoj holky moc díky.
Bába si vzala volno že tam snim bude týden, a řekli ji že přes noc tam být nemůže. Co je to za blbost sakryš. Zitra budu volat na výsledky z krve, a zeptam se jak to je s tim doprovodem, vzdyt jsou doprovody všude a me se ptali jestli tam chci zůstat, no jestli můžou „jen“ rodiče, tak manžel přijede, sem mu to řikala a prej tam s nim bude ležet klidne měsíc. Takže zítra dopoledne budu zjištovat.

tercie
30. bře 2011

@nicollka to je super že tam s ním manža chce bejt, snad mu to povolí, ty noci. Zatím aspoŃ BABI PŘES DEN, I TO JE DOBRÝ, ŽE TAM NEbude sám, v noci snad bude spinkat, tak by to nemuselo tolik vadit. Achjo, ať mu je brzo líp!!!!!!

lucadav
30. bře 2011

@tercie pěkny bagrista=))))
Jinak Anet huř usíná,ale je i vzhuru v noci...nějaky popletený to má=(((tak snad to bude zase vpoho......Je fakt ,že radši s ni budu vzhuru ...než si představit ,že by ted někde spala sama a byla smutna.
@nicollka musim na maleho furt myslet....tatka ho potěší a vy at jste hlavně vpořadku

madormi
30. bře 2011

@nicollka je to je hrozný, chudinka malinký ☹ tak snad tam bude moc být manžel, to malý bude víc v klidu, at mu tam vezme notasea můžou spolu koukatr na pohádky a tak aby líp přežil to tam a ty se drž, neboj sofinka bude v pořádku je to bojovnice od začátku tak něco takového jí nerozhází a ty se snaž být v klidu, i když vím, že to jde těžko, ale ať sofinke nemá v bříšku strach co se děje s maminkou 😉 neboj vše bude dobrý, moc na tebe i malého myslím

madormi
30. bře 2011

@tercie ty joo Luky už je kus chlapa to je hrozné jak rostou 😒

majjka24
31. bře 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................34tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................19 tt, KO 14.4.. , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 19 tt, KO 12.4. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 19 tt, KO ??. , TP 5.9.2011
nicollka...................................19 tt, KO , ?? TP 5.9.2011
Mirax........................................17 tt, KO ,?? TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................12DC
Katyna ........................ ..........42DC
nikissek28............................11DC
Ivomal......................... ..........34DC
maendy................ ..................24DC
Martasek ................ . .............24 DC
lenik_25................... ...............20DC

majjka24
31. bře 2011

@nicollka Bobku, držím palečky aby byl Daník co nejdřív u tebe a pak všechno bude zase v pohodě 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru