• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
1. dub 2011 v 15:22  • Odpověz
autor
@lenik_25 Leníku ja myslela po to MACRIRORU zda ti došla MS normálně :grinning:
1. dub 2011 v 15:23  • Odpověz
autor
@handm Hani to by mě odvezli :sweat_smile: :sweat_smile: ted mimi nechci :grinning:
1. dub 2011 v 15:24  • Odpověz
autor
@mari111 Maríku u nás hodně jezdí s těmito golfkami :wink:
1. dub 2011 v 15:24  • Odpověz
@kopa tak asi nebudou špatné, co :fearful:
1. dub 2011 v 15:27  • Odpověz
autor
@petroska Petrsko to mě mrzí,že máte horečky...ach jo :pensive: Tak at je malému brzy lépe!!!
@aja.83 Hurááááá!!!Už jsi doma,to je dobře.Budeš si krásně těhulkovat doma a v klídku :dizzy_face:
1. dub 2011 v 15:27  • Odpověz
autor
@mari111 Maríku asi ne :wink: Našla jsem si tady u nás príma sezení na lavičce a chodí dost lidí a tak šmíruji kočáry,fusaky :grinning: :grinning: zkus si ještě najít tady na konovi téma.

Holky jakou značku máte toho parního hrnce??? A jak se čistí????
1. dub 2011 v 15:29  • Odpověz
@kopa no tak jsem prolítla pár diskuzí a klasika, někomu vyhovují a někomu né :confounded:
1. dub 2011 v 15:43  • Odpověz
Ahoj holky celý den jsem pryč. Ráno mi vzali krev na mono, v pondělí výsledky. Pak odpo na gyndě, pan doktor potvrdil a je to "Sofinka" :D juhuuu, dokonce mi mávala ručičkou :slight_smile: Vše v pořádku a prý je mala pravděpodobnost že jsem se nakazila.

Mamka mi poslala fotečku Danielka, je to můj miláček, dnes už mu vytahují kapačky, pěkně papá, smrká a už půjde brzičko domů :D

Takže den krásných zpráv, a taky se mi potvrdilo to dloubání, tam kde to cítím tam mi našel Sofinku :slight_smile:

A koupila jsem úplně první úloveček.
1. dub 2011 v 18:52  • Odpověz
Ahojiky ,,,,tak si to tu čtu=))))
@nicollka To je moc fajn ,,že už je líp..to je dobře
@petroska Maleho i je líto...nemá to od zoubku????od stoliček teba?=(
Zitra taky jedeme na grilovačku,tak snad bude hezky a děti si vyhrajou=))))))
Krásny vikend
1. dub 2011 v 19:19  • Odpověz
@nicollka krásne botičky si pořídila Sofince :dizzy_face: a to je moc dobře že Danečkovi už je líp
1. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz
ahoj holky, :slight_smile:
dlouho jsem tu nebyla jak se všechny máte?
Koukám, že tady plno těhulek - zářijovek - úžasný, všem mooooc držím palečky :wink:

Holky já včera prodala X-landera, uronila jsem slzu, tak strašně ten rok utekl a Lucinka rychle roste, ach jo. Už sedí v golfkách, posíláme Vám fotečky a pozdrav všššeeeeeeeeeeeeem.
1. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz
@martinkal jeee naš kočarek=)))))taky jsem ronila slzu a maximalně ho využila..............
1. dub 2011 ve 21:35  • Odpověz
@kopa Aha, tsi jo, já jsem dementní :grinning: Tak to už si nepamatuju. Každopádně naposledy jsem macmiror měla v srpnu 2010 a MS se mi už pak nedostavila, protože jsem byla těhotná.
1. dub 2011 ve 21:51  • Odpověz
@nicollka Teda takový hezký den. Daneček je brouk, jak se hezky usmívá na maminku, aby nebyla doma smutná. A on tam je tedy s babičkou nebo sám nebo jak?
A úlovek pěknej :slight_smile:
1. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky, nakukuju a všechny moc zdravím.

Dnes mám večer samotku - manža na pivečku s chlapama, TV nám nějak nejde - vypadl signál?..a numím to opravit. Pustila jsem si film Constantin a strachy málem několikrát učůrla, tak jsem to radši ztlumila a šla brouzdat na mimibazar, kde jsem hned utratila 7stovek za trička a bodýčka pro děti :grinning: ...tak jsem nakoukla sem, pač se znám a za chvíli bych zjistila, že všichni toho potřebujeme daleko víc :grinning: a nebylo by na chleba :wink:

Konečně pátek a je tak krásně...zítra určitrě podnikneme nějaký výlet :wink:
1. dub 2011 ve 21:58  • Odpověz
autor
@lenik_25 Leníku tak to jo :grinning: :grinning: no mrcha ještě nedošla :sweat_smile: zase nevěřím tomu,že bych byla těhu :sweat_smile: s dvou styků a ještě s kondomem :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 ve 22:01  • Odpověz
@martinkal ..Lucinka krásně vyrostla, je to fešanda:slight_smile: Já taky nemůžu uvěřit tomu, že ten rok tak utekl. Z naší Bětule je už taky slečna na vdávání :grinning:

Toto úterý jdu na utz, jsem tak moc zvědavá, jestli půjde vidět pohlaví :grinning:
Všichni si myslí, že to bude kluk a já teda taky....tak uvidíme...ale u Bětušky jsem si taky myslela, že bude mít pinďoura a nemá ..zaplaťpánbůh :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 ve 22:02  • Odpověz
@kopa...ahoj kopi :wink: ...neboj, těhu nebudeš...pokud vám nějaký z těch kondomů nepraskl :grinning: ...nebo je manža tajně nepropíchnul :grinning:
1. dub 2011 ve 22:04  • Odpověz
@nicollka - gratuluju moc moc k holčičce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chudák Daneček v nemocnici :confused: , snad ho brzy pustí domů.
1. dub 2011 ve 22:05  • Odpověz
autor
@mirax Ahoj Miraxko,taky se mi to zdá nepravděpodobné :grinning: nevím o tom,že by něco prasklo :sweat_smile: a určitě to manža nepropíchnul,to by byl jelito :grinning: Budu držet palečky na UTZ :slight_smile: :slight_smile: a máte už náká jména vybrané?Mikuláš? :sweat_smile: nebose pletu? :grinning:
1. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz
@kopa....jj Kopi, chlapeček Mikuláš, to zůstává z předchozího kola, holčička Ela. :slight_smile: Tak uvidíme. Hlavně, ať je to děťátko zdravé a superhodné, jinak mě klepne pepka :wink: :grinning:

Těhu nebudeš, neboj...MS může mít zpoždění...jaro a tak :grinning:
1. dub 2011 ve 22:18  • Odpověz
Hele co jsem našla...paní tady má v albu pěkné fotky
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/tudosie/album/kdyz-se-maminka-na-materske-dovolene-nudi/6613858/

Akorát oparvdu nechápu, že jí to mimčo takhle chrní na zemi a ještě musí kolem všechno nachystat ....to zavání občasným omamným příkrmem :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 ve 22:21  • Odpověz
končím.... jdu opláchnout rodidla vlažnou vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - snad se nikdo neurazí :grinning: (tuto větu prosím cituji z knihy O těhotenství a porodu, kterou mám doma - autora radši neuvádím - kde je uvedena jako nejvhodnější hygiena těhotné ženy) a spát.
Vzhledem k tomu, co sem píšu, je můj mozek již značně vyčerpaný :grinning: - a není divu.

Dobrou a zase někdy.

A moc zdravím Farminku a Míšánka...chodí sem někdy?
1. dub 2011 ve 22:25  • Odpověz
Ahojda
@petroska ať se maličkému daří. My teď taky bojujeme s hnusným kašlem. Chudinka až zvrací :confounded: Tak přeji brzké uzdravení.
@aja.83 tak doma,co? To je super takhle na jaře. Počasíčko, procházky, terásky... :dizzy_face: :grinning:
@martinkal vše nej nej dodatečně k jednomu ročku. Sákryš (!) to to letí. Lucinka je krásná slečna a jak pěkně cupitá :dizzy_face: :dizzy_face:
@mirax Mikuláš pěkné-taky jsme uvažovali, ale máme Matyáše, tak by se to moc třískalo :sweat_smile:
1. dub 2011 ve 23:55  • Odpověz
Ahoj, přeji krásné ráno, Doufám, že jim vyjde předpověď počasí, peru třetí pračku :wink:
2. dub 2011 v 08:22  • Odpověz
Ahojiky ...u nás to zatim vypadá nějak všelijak=((
2. dub 2011 v 10:05  • Odpověz
Hezkou sobotu berušky :slight_smile:

@mirax ty jsi koza, rodidla:grinning: Ale tu knížku jako bych viděla, tuhle jsem u našich nakoukla do knihy o mateřství Naše dítě a tam těch perel je...:grinning:
Jo koukala jsem na odkaz, fotky krásný, mě by to nenapadlo:grinning: ale četla jsem, že to zakladatelce alba přišlo mailem, takže to není její mimčo, ani její nápad :wink:

@martinkal Ahoj Marti, tak Lucinka už taky oslavila rok, opožděná gratulace letí :wink: A už ťape sama, ta je šikovná!!! Luky ještě při nábytku a občas za ruce a nebo po čtyřech:slight_smile: Jooooo nějak nám ty děcka stárnou holky, co? :grinning:
2. dub 2011 v 10:53  • Odpověz
@nicollka gratuluju k potvrzení holčičky, teď už z ní kluk snad nebude:grinning: a krásný botky jsi koupila. A Danečkovi je líp, na fotce vypadá dobře, snad bude už brzo moct jít domů.

@aronek ahojda, já taky doufám, že bude pěkně, zatím to tak i vypadá...ale "peru" jenom nádobí, zatím:grinning:

@wlladka koukala jsem na fotky, Šimi taky roste jak z vody, čím ho krmíš? :wink: A čtu že kašlíkuje, my začali dneska taky soplit a nemám vysavač, spálil se mi motor, tak koukám po aukcích:frowning2: Hlavně ať to bobky brzo přejde. Tohle období je na nemoci jak vyšitý...

No tak jsem si pokecala a Luky už je vzhůru, tak jdem vařit a pak ven na sluníčko:slight_smile:
Páááá
2. dub 2011 v 10:58  • Odpověz
@maarrtina :slight_smile: to je fajn, já jsem ze začátku taky dávala hami příkrmy-zeleninu.. jsou super... teď už vařím mrkvičku, brambor, atd...určitě po každém příkrmu dávej dopít mlíčkem... a max na dávku je 200g na jedno jídlo.

začínáš tak 50-100g. první oběd. zelenina - mrkev, brambor, petržel-pastiňák, můžeš i rýži přidat vařenou.+ oliv olej

cca za 14dní po zelenině i po měsíci pak dopolední svačinku dej ovoce a zase dopít mlíčkem. výborné ovoce je od sunárku a taky super jsou ty 100% ovoce- ale bacha čti složení.. některé mají až 90% jablečného pyré a přitom tvrdí že jsou tam jahody a borůvky ale třeba jen 1% :stuck_out_tongue_closed_eyes: atd... :sweat_smile: takže at nekrmíš jen jabkem:slight_smile:))

cca po měsíci od zeleniny přidáš na oběd i masinko -kuřecí, krůtí..pak vepřové, králíka, telecí. (ryby až po roce.) zase dopít mlíčkem. doporučuju maso už kupovat a vařit a třeba přimíchat do příkrmů od hami co jsou od 4měs čistě zeleninové:slight_smile: 1x týdně místo masa dáš vařený žloutek. do všeho kapku oliv.oleje- aby se dobře vstřebali vitamíny rozpustné v tucích :wink:

Na večeři můžeš přidat rýžové kaše-bezlepkové.

Od 6měsíce(pže jste nekojili -jinak později u kojených dětí) zkus cuketu, květák,porek, hrášek, špenát ... vařené doma, rozmixovat... i s trochou vývaru .. nesolit! jen kmínu trochu.... můžeš do toho přimíchat UM do hotového a nebo zahustit rýžovou nebo kukuřičnou moukou.

Od 8měsíce přidáš neslazený bílý jogurt jako odpolední svačinku- začneš půlkou kelímku, můžeš do něj přimíchat ovoce ale nemusíš.

Od 10měs pak výrobky s lepkem - piškoty, rohlík, chleba, nudle-bezvaječné .....někdo dává dřív, někdo ještě později.. názory se různí.. vyber si sama :wink:
máslo, čerstvé sýry, tvrdý sýr strouhaný,
omáčky- rajskou z rajčatového pyré bez šupek a zrníček, koprovku kyselenou citronem, kuře na paprice se zakysanou smetanou z UM, svíčkovou z UM.....

Od 12měsíce tvaroh, pribináčky, lipánky, termixy, puding....vaječné nudle, těstoviny,
Kravské mléko nejlépe až od 3let.. od 2let do omáček převařené. :wink:
2. dub 2011 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.