Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
9. dub 2011

@lenik_25 já ho koupila až někdy v 16 týdnů, byla výhodná koupě tk jsem to vzala, původně jsem to nechtěla a ťeĎ jsem za to moc ráda

cajori17
9. dub 2011

ahoj holky 🙂az ted jsem prisla domu,byly jsme dnes na narozkach 🙂a k te venice ma uplne stejny nazor jako madormi,napsala to uplne vystizne,nemuze nikomu preeci jen tak kazit radost a mohla se omluvit za omyl,ne?z toho co psala bylo poznat,ze provokuje -to je muj nazor ............ona taky nebrala ohled na to cim si prosla Lenik ...........

lenik_25
9. dub 2011

@nicollka Nikol, ty máš taky angelsounds nebo jak jsi tak pěkně nahrála to srdíčko?

lenik_25
9. dub 2011

@madormi Tak to já bych to chtěla,je to super, když si nejsi jistá, jestli se dost hýbe a prostě tě to uklidní před spaním a tak. Je to krásné.

cajori17
9. dub 2011

@madormi neboj,taky me silene pichalo v podbrisku a slo mi to az k trislum 🙂
@lenik_25 ja mam taky angelsounds,super vecicka 🙂koupila jsem si ho z bazaru tady na MK

madormi
9. dub 2011

@lenik_25 to jo no, já to vždy pouštím ráno a pak mám krásný celý den :D

lenik_25
9. dub 2011

@cajori17 Já bych pak koukla asi na mimibazar nebo něco takového... taky z druhé ruky.

@madormi Tak to věřím 😉

cajori17
9. dub 2011

taky posloucham rano,vecer vetsinou citim kopanecky.dneska jsem je citila krasne cely den 🙂vetsinou kdyz jim 🙂

madormi
9. dub 2011

@cajori17 mě většinou kope večer u tv kolem té desáté, pak dost kope v autě a včera v půlnoci to nevím co tam dělalo asi hrálo fotbal či co

cajori17
9. dub 2011

@madormi to je krasny 😵 taky citim vecer 🙂a hodne u toho jidla 🙂 jdu se divat na telku na Markyie hrajou dneska dobry filmy 😉 mejte se krasne a zitra nakouknu .papa 🙂

nicollka
9. dub 2011

@lenik_25 jj angelsound

nicollka
9. dub 2011

ahoj holky tady hrozne fuči. Dokonce mi pohlo se satelitem a od patku jsem byla bez tv, takze filmy na notasu. Dnes mi to kamarad konečně zpravil a zase čučim na telku
Jsem moc moc ráda že je maly doma, jen se bojim mononukleozy ja osobně. Nejhoří je ten klidový režim, nevim jak mu to vysvětlit. I některá jídla že nesmí
Už tu vedle mě chrupká zlatíčko moje. Sofinka štouchá a většinou až kolem 21–22h. ted zrovna štoucha asi nechce notas na sobě držet
Jinak se mi v noci zdálo, že jsem porodila nádhernou holčičku, takovou uplně maličkou do dvou dlani Když sem čekala Danielka tak se mi zdalo to same, třeba že sem šla na wc a vyčurala ho, maličkého chlapečka a tak, Tak asi znamení že je to opravdu holčička

nicollka
9. dub 2011

a s angelsoundem poslouchám ráno i večer :D i kdyz večer dost kopká už konečně. PO 21h začne a kolem 22h končí 🙂
A i malý chce pořád poslouchat, tak sem na to napíchla bedýnku a posloucháme, srdíčko, bubliny, kopance :D

nicollka
9. dub 2011

venicce..to je kdo? nebo kde co napsala? jsem nejak mimo

mari111
9. dub 2011

halo jste tu někdo?
potřebuju poradit

maendy
9. dub 2011

@mari111 s čímpak....?

lenik_25
9. dub 2011

@nicollka Super, no tak to se modlím, ať je všechno u mě v pořádku a pak jdu do angelsound taky 😉 A sny máš krásné. To já když jsem čekala Danečka, tak jsem ho ve snu rodila uprostřed silnice před fabrikou 😀 😀 😀

@mari111 Ano?

mari111
9. dub 2011

malá mi zvracela, buď nás kámoška najazila, nebo ji nesedla přesnidávka. Je něco co múžu udělat? Nebo mám letět na pohotovost. Teď už spinká ale já mám strach, co kdyby něco 😢 😢 😢 😢

mari111
9. dub 2011

hm už tady asi nejste, no nic ja du k ní, zatím ta je manža,

madormi
9. dub 2011

@mari111 na photovost až kdyby asi vracela hodně a opakovaně ne? spíš v noci na ní dávat bacha, aby nezačla blinkat a dusit se tím, a zkusit aby trochu pila když zvrací chudinka malá snad to nic nebude ☹

madormi
9. dub 2011

@nicollka já myslela, že ty posloucháš s tím stetoskopem nebo fonendoskopem nebo jak se to jmenuje?

maendy
9. dub 2011

@mari111 zatím to nehroť,vím řekne se mi to taky bych jančela,obzvlašt jako zdrav sestra vidím i co není.....
Pokud je klidek a spinka.....počkala bych.Ale určitě bych ji nechala podloženou na bok kdyby něco....

mari111
9. dub 2011

tak se probudila a zas zvracela tak jsme jeli, prej má virózu asi chytla od kámoškyno dětí, do prčíc, no už sem nesměj. Prej to není vážne, nechat spát a když se vzbudí, každejch pět minut jednu lžičku studené vody nebo bylinkového čaje, že by to mohlo do rána bejt dobré, nebo ještě třeba tři dni možná trošku bude občs ublinkávat. Tak doufam a modlím se aby byla ráno fit. Bože to je strašné, kddyby ste ji vydeli jak jí dávi, chudinka moje. No teď spinká, máme ji rači v obyvaku aby jsem neusla. Manža je teď u ní abych vám aspoň napsala a du zas k ní. Tak pa a držte prosím palečky ať je ráno dobře 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

maendy
9. dub 2011

@mari111 to je me líto,snad bude uz lepší...... a tak jsem věřila že je ok.......tak přeju klidnou noc

lucadav
10. dub 2011

@mari111 At je jí líp.....beruška
@madormi Jo a to píchání ....vždycky mi říkali ,že je to i tím jak se zvětšuje děloha.

@lenik_25 Leni ,,zas jí tak nehrot,nedělej si z toho hlavu,kdo to muže vědět......
Jedeme grilovat =) huraaaaaaaaaaaaaaaa myslela jsem Leni dnes ,budeme tam s Anet samy=)))paaaaaaaaaaa

nicollka
10. dub 2011

Ahoj holky
doufam už přestanou ty hrozný fučáky. dnes sem měla teda sen, rači nespat :S

Madormi no stetoskopem slyšim pohyby, kopnutí, ale srdíčko vůbec, a ja sem hrozná stresženka 🙂 takže od kamaradky sem pořidila i angelsound a mam klid.

Včera večer se im zase udělalo to divné horko a pak zle a tak šileně těžko a pak sem si všimla, je to vždy většinou večer a když ležím na zádech, taky když mám plnější močák. nebo střeva, a miminko se vyboulilo uplně u pupku, srdíčko vždy najdu nad stydkou kostí tam někde, včera večer těsně par mm pod pupkem , šilenej hrb a štouchance taky tam. Tak že by to mimčo nějak vytlačilo nahoru a pak mi to dělalo to divné zle? Sem myslela že mi praskne pupek, tak sem stoupla, už bylo lepší, šla se vyčůrat a dobré. 😝

wlladka
10. dub 2011

Dobré ráno všem 🙂
Už jsem dva dna nebyla, pořád couráme po venku, když je tak pěkně. Jen by nemuselo tak foukat. Dnes už by měl ale fučák přestat, tak vyrazíme k našim. V pátek jsme si byli v Praze pro nové autínko a naši jsou zvědaví. Chtějí ho okouknout 🙂 Posedíme venku, něco uklohníme na grilu.... Už se těším 😉
Tady je vše v pořádku 😵 To je fajn

@lenik_25 ty mi děláš radost, tak jen tak dál........klídek, žádné nervíky, procházky 😉 😉 Držím palce
@mari111 Laurince, princezničce přeji, ať je jí co možná nejdříve líp. Hnusná viróza! Nenávidím to trápení, co ty dětičky mají. To by nemělo být, sakra! Posíláme berušce se Šimonkem pusinku a pohlazení. 😔

nicollka
10. dub 2011

Je možné slyšet pupečník? Každé ráno posloucháme srdíčko angelsoundem, a dnes sem se taaak lekla, krásné tepání, ale pomalé, ale hned kousíček vedle už tlouklo srdíčko rychlostí jakou má, co sem to mohla slyšet? svoje srdce pod pupkem?

mirax
10. dub 2011

@nicollka - určitě svoje srdce🙂 Pupečník nemá zvukové fnomény 😉

tercie
10. dub 2011

@nicollka Nicoll tak asi nelež na zádech, mimčo ti tlačí na dolní dutou žílu, ta mohla možná i tepat, když jsi poslouchala...@mirax je to možný?? Někomu to nevadí, mě se na zádech třeba špatně nedělalo, ale mohlo by tím jít míň kyslíku k mimču, když se ta žíla přiškrtí, tak já na zádech moc nelíhala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru