• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj holky, píšu z porodnice, máme holčičku Jasmínu, 3000g, 47cm, nar.27.4.2011, v 9:07.
Po poradně v úterý v 15.OO, jsem dojela domů a bolelo mě trochu břicho, sprcha nepomola, tak jsem šla spát. Ve 3 ráno mě vzbudily pravidelné kontra, o půl paté jsem dojela do porodky, v 6 dokončili monitor a moje dr. mě bere na příjem. No a v 9 byla Jasmina na světě. Takže porod hodně rychlý , ale........teď nebudu strašit budoucí maminy, kterým tímto předávám žezlo :grinning: , byl hodněě těžký. Měla jsem svou dr.+ještě jednoho lékaře.
28. dub 2011 v 10:19  • Odpověz
autor
@ikopretinka Kopretinko....obrovská gratulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vítej na světě Jasmínko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeji hodně zdravíčka aby se vám holky dařilo dobře :wink: Ty jo porod rychlý :grinning: jsi šikulka!!!
28. dub 2011 v 10:27  • Odpověz
autor
@ikopretinka fotku,fotku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2011 v 10:28  • Odpověz
@ikopretinka moc gratuluju k holčičce, určitě to je krásnej drobeček, Jasmínko vítej na světě, přeju ti jen štěstí a hlavně zdraví. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky chci fotku :wink:
28. dub 2011 v 10:31  • Odpověz
@ikopretinka obrovská gratulace k Jasmínce, přeju ji hlavně pevné zdraví. Ta musí být drobounká,slaďounká! už se těším na fotečku
28. dub 2011 v 10:33  • Odpověz
@ikopretinka - veliká gratulace k miminku!!!! To je krásná zpráva a překvapení pro dnešní den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ať jste brzičko fit :slight_smile:
28. dub 2011 v 10:51  • Odpověz
@ikopretinka- moc gratuluju k malé Jasmínce, opravdu malinké holčičce!:slight_smile::slight_smile: at vám dělá samou radost a užíváte si ji!!!:slight_smile:.-):slight_smile:
28. dub 2011 v 10:58  • Odpověz
@mari111 Jo? Neplánujete nic na sobotu na pálení čarodejnic?
28. dub 2011 v 11:46  • Odpověz
Hezký čtvrtek holčinky:slight_smile:

a já to věděla, že mám nakuknout:slight_smile:)
@ikopretinka balhopřejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádherné míry, 3kg to je perfektní a my měli 48cm.. takže krása super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. dub 2011 v 11:52  • Odpověz
@ikopretinka GRATULUJI!!!! Jasmínce přeju, aby se jí na světě líbilo a měla jen důvod k úsměvům. A rodičům přeji, ať si děťátka užívají z plných sil, jak to jen jde. Čas neúprosně letí, tak každá vteřina strávená s Jasmínkou vám udělá život hezčí :slight_smile:
28. dub 2011 v 11:54  • Odpověz
@lenik_25 to bude mimineško brzo v bříšku:slight_smile: s takovým panem doktorem... to jsem ráda, ono hodně udělá i Tvoje psychika :wink: když má člověk tak dobrý pocit :wink:
28. dub 2011 v 11:55  • Odpověz
A já tu bulim, protože jem měla termín společně s kopretinkou :cry:
@sarlotta jojo, ale do konce roku se určitě snažit nebudeme.
@m_artasek ahojík:slight_smile: co nějaká dovolená nebude ? aby byl čas na snaženíčko :sunglasses:
28. dub 2011 v 11:56  • Odpověz
Kdo to chtěl tu nafukovací žirafku ??????
@ikopretinka ty si to byla? Už je koupená a čeká u tchýně až ji vyzvednu a múžu poslat.
28. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz
@lenik_25 zrovna se mne včéra ptala švagrová jestli někam pudem, asi jo ale jen na chvilku a jestli bude hezky tak by sme mohli aj něco opíct :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz
@lenik_25 nebulikuj, taky se jednou dočkáš, věř tomu. Vím že to je těžko teď ale dočkáš se, fakt jo :slight_smile:
28. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz
@lenik_25 vidíš tu tabulku že joooo. tak nebul :sunglasses: :grinning:
28. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz
@mari111 jj já díky ,jen počej než mě pustí, pak se domluvíme, je zde špatný signál na net.
28. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz
@ikopretinka ok v pohodě. Pak pisni adresu do IP ju.
28. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz
Už nebulim. Rozkaz :grinning:
28. dub 2011 ve 14:21  • Odpověz
28. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz
@ikopretinka Jůůů, tak už je to tady :slight_smile: - Velká gratulace k Jasmínce, přeji hodně zdravíčka a štěstíčka! :wink:
28. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz
ahoj holky, jen načumuju jestli náhodou už něco s kopretinkou a ono jooo!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moooooc gratuluju čerstvé mamině i její princezně!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a takže porod dobrej? :confused: a sestřičky a doktoři ok.? jsou tam na vás hodní? a co malá je to spíše spinkánek, nebo křiklounek? :wink: a na pokoji jsi sama?co otec, byl u porodu? je asi z malé paf vid :slight_smile:
tý jo, uplně mne mrazí.., byla jsi hned po mě nařadě a už jsi taky mamina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2011 v 16:59  • Odpověz
no moc si nepokecám, malej se mi už budí, tak půjdeme na naše večerní rytuálky :dizzy_face:
28. dub 2011 v 17:00  • Odpověz
jen všem posílám ještě vééélkou pusu a těhulkám dvě :wink: a mějte se tu krásně a já se zase vokážu :wink: :sunglasses:
28. dub 2011 v 17:01  • Odpověz
jéé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taková krásná zpravička :slight_smile:gratuluji k Jasmince a preju vam obema hodne zdravicka,uzivej si to ,maminko :slight_smile:
28. dub 2011 v 17:50  • Odpověz
@farmarska ahojky :slight_smile:pak nam taky napis jak se mate ,az budes mit trochu casu :slight_smile: a mohla bys taky prihodit fotectu s Michalkem :slight_smile:

a na fotecku Jasmninky se taky moc tesim :slight_smile:

a ted to znamena,ze jsme na rade-my :wink:
28. dub 2011 v 17:52  • Odpověz
@cajori17 dle termínu jsi první ty :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile:
28. dub 2011 v 17:58  • Odpověz
@madormi ahojky:slight_smile:ale jsme tak tesne po sobe,ze clovek nikdy nevi :slight_smile:

jinak jsem se chtela zeptat,mam takovy nutkani objednat si vselijake zavinovacky,povleceni atd.objednavate uz?ja mam zatim nakoupene jen obleceni,flasticky,ale nevim jestli mam zacit s velkyma vecma :slight_smile:uz mam hodne veci vybranych napr .preb.pult atd,ale domu si to jeste neberu,tak nevim,co ty,mad?

jinak pristi sobotu se budu vdavat :slight_smile:uz mam konecne vse nakoupene a rezervovany stul v restauraci a uz jsem i nervozni :slight_smile:
28. dub 2011 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.