• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kopi, copak se děje, že se dělíš o dělání tabulky :unamused: . Pořád máš doma nějaké erupce :frowning2: , nebo plánuješ dovču? :slight_smile:
4. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Kopi, dám vědět. Mám teď jeden tip na dr Homolu na Chodově (fastmed), zítra tam zkusím zavolat a budu se modlit, aby brali nové pacientky. Už jsem takhle volala asi na 3 místa a všade měli už plno :frowning2:
Jo jinak jsem se chtěla vlastně ještě zeptat, jeslti je to normální, jít na první kontrolu po revizi až po 1. mrše, tzn v mém případě za 6 týdnů?
4. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
zlababo, já šla taky tak. Po první mrše a asi deseti dnech, do té doby tam nebyly výsledky z revize, tak říkal, že je to zbytečné :angry:
4. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
stejně z výsledků se nic nedozvíte :frowning2:
jinak já šla také na kontrolu až po 1 MS :wink:
4. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Mě se to zdá hodně dlouho a teď, když si připočtu ještě tu jejich dovolenou do začátku září, vychází mi 10 týdnů... to tedy čekat nehodlám ani ve snu. Kor když už jsem měla v plánu na to tou dobou vlítnout :grinning:
4. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
zlabi, stejně mi jenom řek, že jsem zahojená a můžu se zase snažit, jinak nic :frowning2: . Stejně jsem se už snažila :grinning:
4. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Já vím, je to spíš pro klid dušičky, pořád budu radši, když mě někdo zkoukne a řekne, že je to ok.
4. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
já šla po 14dnech, všechno bylo ok a stejně to pak po 2MS nevyšlo... takže je to úplně fuk. dej si kontík a klidně zkoušejte podle toho jak se budeš sama cítit.
4. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Sarlottko, kontíkem myslíš kontryhel? Zatím jsem si sama naordinovala lisotovku a mám přichystaný femibion
4. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
zlababa ale kontryhel je moc dobrý :wink: klidně ti ho pošlu mám celý nový :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
jj, taky zobkám femibion a ještě jednu listovku k tomu a Béčko. Jestli to pomůže, uvidíme.
4. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
Jo? A jaké má účinky? Tak já si ho hnedle pořídím, jsem ochotná pro dravé mimi vyzkoušet cokoliv :slight_smile:
ne dravé, ale zdravé :grinning:
Ahoj Holky,

tak poradna probehla v klidu.Opet mi nedelal ultrazvuk uz je to 5 tydnu.!!!
A rekl ze mi ho budou delat az v porodnici.JAk me to chytne.
Takze nevim ani vahu maleho vubec nic.Prosti tyden jdu znova a jdu na ten zaznam mimca.Jdu v utery na 12:40 a pak me normalne prohlidne a utela ten ster na streptokoka.Ci co to je?? :grinning:
Byla jsem u nej cca 7 minut.
Jo,a pekne mi prohmatal bricho,az me to bolelo..Jeste ted me to trosku boli.To asi musi delat kazde tehotne.No nevim.
Takze vimm velkeeeeeeeeeeeeee KULOVEEEE :angry:
Pockam si na pristi utery.Jsme zvedava.Co vycte z toho zaznamu.. :slight_smile:
4. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
zlababa je dobrý na růst děložní sliznici kterou máš ted po revizi nízkou :wink:
pije se od MS přibližně do ovulace pak se nepije pak zase od MS do ovulky protože kdybys byla těhu je nebezpečný a nesmí se proto se pije takto sypaný stojí v lékarně kolem 30 kč a je i chutově dobrý :wink:
4. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
holky proč berete listovku ta je v femibionu ne :confused: :confused: abyste nebyli předávkované :pensive:
4. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
Tak díky za radu, frčím por něj do lékárny, abych to neprošvihla :slight_smile: mějste se papááá
4. srp 2009 v 18:27  • Odpověz
bobi mě můj dr nedělal UZ od 14tt :sweat_smile: :sweat_smile: a do 30tt asi dělat ani nebude :sweat_smile:
4. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Mury, já beru ted jen obyč listovku (asi za 50 kč 90 tablet, koupila jsem jí u léčitele), femibion mám přichystaný na období snažení :slight_smile:. obojí najednou asi brát nebudu.
4. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
holky já jsem sem chtěla přestat chodit :sweat_smile: :pensive: Už si tady připadám jako debil. :sweat_smile: Páč se jeden měsíc snažíme a pak zase néé a do toho ty naše hádky doma. :unamused: Navíc jsem ani nevěděla co vám mám napsat,páč jsem neměla na nic náladu :pensive:
4. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Mury přebytek se vyloučí v moči ... tam není žádný problém. Já to nechci pokazit, dle výsledků z genetiky hůř listovku vstřebávám, tak proto.
4. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
zlababa to bude určitě žralok:slight_smile:)))))))))))) super dravé mimi :grinning: :grinning: :grinning:

Bobinko to je pech teda.. ale já u malého měla utz jen 2x za celé těhu a ten první až kolem 20tt...a neměla jsem žádné nervy.
Prcek tě krásně kopká, a tu váhu stejně neovlivníš... porodit ho budeš muset:slight_smile:)))
4. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
Kopi, co to kecáš... no neblázni... jak přestat chodit ? šiško.....
4. srp 2009 v 18:38  • Odpověz
sarlot tak to jo :confused:

kopi neblbni :angry:
4. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
No,jo ja vim.
Ale ja chci vedet kolik vazi.Jen tak :grinning:
Ten ilrazvuk mi ani zas tak nevadi.Jen nevim zda je vse ok.
Kdyz uz jsem ho tak dlouho nevidela. :slight_smile:
4. srp 2009 v 18:40  • Odpověz
sarlot i já jsme chtěla na koně přestat chodit :pensive: ta kámoška jak začla předčasně rodit naštěstí jí drží a včéra jedna od nás z prosincovek přišla o dvojčátka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: je toho na mě nějak moc :frowning2:
autor
jsem šiška :grinning: naštěstí mi to Farminka rozmluvila,že se tu budeme bavit o chlapech a kilách,nadpičnících :sweat_smile: :grinning: Prostě jsem vás tu nechtěla otravovat svými problémy. :pensive:
kopi, jen zůstaň :fearful: , přece nás neopustzíš :angry: . To navadí, že se jednou snažíš a jednou ne :wink: . O copak jste se doma tak pohádali, že vás to ještě drží?
4. srp 2009 v 18:41  • Odpověz
No jo Bobi:slight_smile:)) mě je to jasné:slight_smile:)) když člověk ví, že by drobečka mohl vidět.... chápu.... počkej jednou ho budeš mít plné zuby:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hele tipuju, že ,má 2,3 kg:slight_smile:)
4. srp 2009 v 18:44  • Odpověz
Mury tak to je strašné, to ani nevím to je neštěstí :frowning2:

Jasné Kopi, je potřeba se trošku rozptýlit.
4. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.