Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
4. srp 2009

kopi, copak se děje, že se dělíš o dělání tabulky 😒 . Pořád máš doma nějaké erupce ☹ , nebo plánuješ dovču? 🙂

zlababa07
4. srp 2009

Kopi, dám vědět. Mám teď jeden tip na dr Homolu na Chodově (fastmed), zítra tam zkusím zavolat a budu se modlit, aby brali nové pacientky. Už jsem takhle volala asi na 3 místa a všade měli už plno ☹
Jo jinak jsem se chtěla vlastně ještě zeptat, jeslti je to normální, jít na první kontrolu po revizi až po 1. mrše, tzn v mém případě za 6 týdnů?

aronek
4. srp 2009

zlababo, já šla taky tak. Po první mrše a asi deseti dnech, do té doby tam nebyly výsledky z revize, tak říkal, že je to zbytečné 😠

murynka
4. srp 2009

stejně z výsledků se nic nedozvíte ☹
jinak já šla také na kontrolu až po 1 MS 😉

zlababa07
4. srp 2009

Mě se to zdá hodně dlouho a teď, když si připočtu ještě tu jejich dovolenou do začátku září, vychází mi 10 týdnů... to tedy čekat nehodlám ani ve snu. Kor když už jsem měla v plánu na to tou dobou vlítnout 😀

aronek
4. srp 2009

zlabi, stejně mi jenom řek, že jsem zahojená a můžu se zase snažit, jinak nic ☹ . Stejně jsem se už snažila 😀

zlababa07
4. srp 2009

Já vím, je to spíš pro klid dušičky, pořád budu radši, když mě někdo zkoukne a řekne, že je to ok.

sarlotta
4. srp 2009

já šla po 14dnech, všechno bylo ok a stejně to pak po 2MS nevyšlo... takže je to úplně fuk. dej si kontík a klidně zkoušejte podle toho jak se budeš sama cítit.

zlababa07
4. srp 2009

Sarlottko, kontíkem myslíš kontryhel? Zatím jsem si sama naordinovala lisotovku a mám přichystaný femibion

murynka
4. srp 2009

zlababa ale kontryhel je moc dobrý 😉 klidně ti ho pošlu mám celý nový 😀 😀 😀

sarlotta
4. srp 2009

jj, taky zobkám femibion a ještě jednu listovku k tomu a Béčko. Jestli to pomůže, uvidíme.

zlababa07
4. srp 2009

Jo? A jaké má účinky? Tak já si ho hnedle pořídím, jsem ochotná pro dravé mimi vyzkoušet cokoliv 🙂

zlababa07
4. srp 2009

ne dravé, ale zdravé 😀

bobinka22
4. srp 2009

Ahoj Holky,

tak poradna probehla v klidu.Opet mi nedelal ultrazvuk uz je to 5 tydnu.!!!
A rekl ze mi ho budou delat az v porodnici.JAk me to chytne.
Takze nevim ani vahu maleho vubec nic.Prosti tyden jdu znova a jdu na ten zaznam mimca.Jdu v utery na 12:40 a pak me normalne prohlidne a utela ten ster na streptokoka.Ci co to je?? 😀
Byla jsem u nej cca 7 minut.
Jo,a pekne mi prohmatal bricho,az me to bolelo..Jeste ted me to trosku boli.To asi musi delat kazde tehotne.No nevim.
Takze vimm velkeeeeeeeeeeeeee KULOVEEEE 😠
Pockam si na pristi utery.Jsme zvedava.Co vycte z toho zaznamu.. 🙂

murynka
4. srp 2009

zlababa je dobrý na růst děložní sliznici kterou máš ted po revizi nízkou 😉
pije se od MS přibližně do ovulace pak se nepije pak zase od MS do ovulky protože kdybys byla těhu je nebezpečný a nesmí se proto se pije takto sypaný stojí v lékarně kolem 30 kč a je i chutově dobrý 😉

murynka
4. srp 2009

holky proč berete listovku ta je v femibionu ne 😕 😕 abyste nebyli předávkované 😔

zlababa07
4. srp 2009

Tak díky za radu, frčím por něj do lékárny, abych to neprošvihla 🙂 mějste se papááá

murynka
4. srp 2009

bobi mě můj dr nedělal UZ od 14tt 😅 😅 a do 30tt asi dělat ani nebude 😅

zlababa07
4. srp 2009

Mury, já beru ted jen obyč listovku (asi za 50 kč 90 tablet, koupila jsem jí u léčitele), femibion mám přichystaný na období snažení 🙂. obojí najednou asi brát nebudu.

kopa
autor
4. srp 2009

holky já jsem sem chtěla přestat chodit 😅 😔 Už si tady připadám jako debil. 😅 Páč se jeden měsíc snažíme a pak zase néé a do toho ty naše hádky doma. 😒 Navíc jsem ani nevěděla co vám mám napsat,páč jsem neměla na nic náladu 😔

sarlotta
4. srp 2009

Mury přebytek se vyloučí v moči ... tam není žádný problém. Já to nechci pokazit, dle výsledků z genetiky hůř listovku vstřebávám, tak proto.

sarlotta
4. srp 2009

zlababa to bude určitě žralok🙂)))))))))))) super dravé mimi 😀 😀 😀

Bobinko to je pech teda.. ale já u malého měla utz jen 2x za celé těhu a ten první až kolem 20tt...a neměla jsem žádné nervy.
Prcek tě krásně kopká, a tu váhu stejně neovlivníš... porodit ho budeš muset🙂)))

sarlotta
4. srp 2009

Kopi, co to kecáš... no neblázni... jak přestat chodit ? šiško.....

murynka
4. srp 2009

sarlot tak to jo 😕

kopi neblbni 😠

bobinka22
4. srp 2009

No,jo ja vim.
Ale ja chci vedet kolik vazi.Jen tak 😀
Ten ilrazvuk mi ani zas tak nevadi.Jen nevim zda je vse ok.
Kdyz uz jsem ho tak dlouho nevidela. 🙂

murynka
4. srp 2009

sarlot i já jsme chtěla na koně přestat chodit 😔 ta kámoška jak začla předčasně rodit naštěstí jí drží a včéra jedna od nás z prosincovek přišla o dvojčátka 😢 😢 😢 😢 😢 je toho na mě nějak moc ☹

kopa
autor
4. srp 2009

jsem šiška 😀 naštěstí mi to Farminka rozmluvila,že se tu budeme bavit o chlapech a kilách,nadpičnících 😅 😀 Prostě jsem vás tu nechtěla otravovat svými problémy. 😔

aronek
4. srp 2009

kopi, jen zůstaň 😨 , přece nás neopustzíš 😠 . To navadí, že se jednou snažíš a jednou ne 😉 . O copak jste se doma tak pohádali, že vás to ještě drží?

sarlotta
4. srp 2009

No jo Bobi🙂)) mě je to jasné🙂)) když člověk ví, že by drobečka mohl vidět.... chápu.... počkej jednou ho budeš mít plné zuby🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hele tipuju, že ,má 2,3 kg🙂)

sarlotta
4. srp 2009

Mury tak to je strašné, to ani nevím to je neštěstí ☹

Jasné Kopi, je potřeba se trošku rozptýlit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru