Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
26. kvě 2011

od roku 🙂
@mari111 hlavně kvůli alergii.... na skleničky bacha... bývá tam i celé vajíčko a tak 😝

mari111
26. kvě 2011

@sarlotta jo jo, hlídam a kupuju v německu, tam maj kvalitu a opravdu tam je co píšou 😉

mari111
26. kvě 2011

@sarlotta jinak dík, ja jsem si to myslela, že až od roku, někde jsem čertla od roku někde dřív, no kdo se v tom má vyznat 😒

madormi
26. kvě 2011

ahojte holky, tak jsem zpět z Brna, strávila jsem tam krásný den, nejdřív jsem viděla svojí holčičku, u které je vše v pořádku, roste přesně tak jak má, průtoky v pořádku a pak jsem obídkovala a kafíčkovala s kámoškou co jsme se neviděly dva roky takže parádička. přikládám aktuální foto malé, ale ta ted nechtěla moc spolupracovat většinu času měla zabořený nosík do mě paní doktorka měla problém jí změřit hlavičku 🙂

mari111
26. kvě 2011

@madormi jééééj, další princeznička krááásna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

madormi
26. kvě 2011

@mari111 no je tu trochu mázlá, paní doktorka si jí naštelovala, ale potvůrka ne a ne spolupracovat 🙂

mari111
26. kvě 2011

@madormi to znám, taky jsme měli co dělat aby byl jakej-takej obrázek 😀

madormi
26. kvě 2011

@mari111 potvůrka měla od pěti do rána do 7 gymnastický kroužek, tak na utz se asi musela dospat 🙂

cajori17
26. kvě 2011

ahoj 🙂
@madormi krasna princeznicka 🙂 u nas se 4 D nekonalo ,prcek byl otoceny zady,jaky vzdy,je to jeho oblibena poloha ........ 😒

sarlotta
26. kvě 2011

@madormi jéé ta je zlatá, to mi připomíná Šarlot... a musím říct, že tenhle 3D utz byl fakt už jako skutečná fotka, malá měla opravdu stejné tvářičky, nosík.. prostě takhle Tvoje dcerka vypadá.. je kouzelná 😎 😎

mari111
26. kvě 2011

@madormi no jo, to se pak nemúžeš divit že nespolupracovala, když si jí unavila 😅

madormi
26. kvě 2011

@cajori17 já byla dnes na normálním utz, ale paní doktorka sama z vlastní iniciativy to na chvilku přepla na 3D mě mile překvapila 🙂a le dalo jí zabrat pořídit alespoň takovou fotečku 🙂
@sarlotta no už na této mázlé fotce je vidět že asi má nosík po tatínkovi 🙂
@mari111 já jí? já chtěla spát to ono dobrovlně řádila a nenechala ani mě vyspat 🙂

majjka24
27. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................27 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 26tt,.............. KO 26.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 26 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................26 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................24 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........18 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................10 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................10 DC
maendy................ ................13 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

nicollka
27. kvě 2011

ahoj holky
včera celý den pryč, jsem byla uplně k.o. , večer sem se zase mocnevyspala, ta bolest to je hrůza, dokud spím a nehýbu se je to dobré, jak se chci otočit nebo něco tak jsem vzhůru a zase mi tam dole tak hrozně luplo au au toto fakt s danym sem vůbec nepoznala, jen se modlím aby to bylo v pořádku

mari111
27. kvě 2011

@madormi jo takle 😅 ja myslela že ty si řádila od rána 😅
jinak ahoj holky , u nás večer bouřka, do rána to přestalo ale je ošklivě dneska, ani nevím jestli pudem ven, aby jsme nezmokli 😒

nicollka
27. kvě 2011

Holky nevíte o někom kdo bych chtěl ANGELSOUND na poslech srdíčka? přenechám za 700,-

veve.b
27. kvě 2011

Ahoj holky, potřebuju opět radu 😅 nevím co pořídit na pití pro Ondru - lahev nechce a i při nenásilném opakování do ní vzteky hryže a zahazuje ji. prosím z čeho pijou vaše dítka???? děkuju 🙂

aja.83
27. kvě 2011

Ahoj holky, byla jsem na kontrole, všechno v pořádku 🙂 . Doktor rychle udělal i utz, holčička opět potvrzena a vše odpovídá, krásně rosteme a zatím je hlavičkou dolů (mohlo by to tak už zůstat 😉 ). Ve středu 1.6. jdu na cukrovkový test, snad to dopadne dobře. Jinak se omlouvám, že moc nechodím, měli jsme celý týden dělníky v bytě, předělávají nám nějaké reklamace, tak všude bordel a pořád jen uklízíme. Tak a jdu si udělat radost a objednám už asi postýlku 🙂

mari111
27. kvě 2011

@veve.b tak skus s tím pítkem, nebo jinou savičku, placatou třeba no a když nebude nic chtít, ani z hrníčku tak budeš muset lžičkou 😒

cajori17
27. kvě 2011

ahojky 🙂
@aja.83 gratuluji 😵 takovy krasny zpravicky vzdy potesi 🙂

madormi
27. kvě 2011

@nicollka být tebou tak ještě neprodávám, malá ke keonci nebude mít moc místa tak bude třeba kopat míň a budeš nervit 🙂 já ho teda prodám až po porodu 🙂
@aja.83 tak super, že holčička roste jak má 🙂 moje malá má hlavikču taky dole ale leží spíš tak na štorc, bokem či co 🙂

cajori17
27. kvě 2011

@madormi taky si ho jeste necham,protoze pak pohyby nebudou tak citit a pak budu zas plasit

madormi
27. kvě 2011

@cajori17 no přesně to si říkám já a těch pár kaček mě te´d nevytrhne atk až malá bude venku tak se ho zbavím, pže schovávat jakou dobu na druhé nebudu 🙂

veve.b
27. kvě 2011

@mari111 no on by jako z normál hrnku i jo, ale to nevím jak to budu dělat např.venku ☹ chjo, to naše dítko musí mít furt něco extra 😅

madormi
27. kvě 2011

@veve.b tak ven budeš brát zavírací hrneček a na pití mu to vždy otevřeš a´t pije jak velký chlapák 😀

nicollka
28. kvě 2011

no holky ja mam doma stetoskop a uz slyšim i tim, takže mi to postačí.

madormi
28. kvě 2011

@nicollka tak to hoď tu na bazáč 😉

majjka24
28. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................28 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 27tt,.............. KO 26.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 27 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................26 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................24 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........18 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................10 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................11 DC
maendy................ ................14 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

Jsem z těch vašich tt blázen kukám na Aju a je 27 tt a má TP 5.9. a Nikolka má stejný TP a je 26tt. Kde soudruzi y NDR udělali chybu??? 😕 😀 😀 😀

veve.b
28. kvě 2011

@madormi no pomalu zjišťuju, že mi nic jiného nezbyde 😅

lenik_25
28. kvě 2011

@madormi To je opravdu nádherné a gratuluji k dobrým zprávám 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru