Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
9. čer 2011

holky já se ted tak nasrala doslova. Oni ve školce ví že je malý oslabený po mononukleoze a nic nedají vědět. od ponděli ví že tam ma nákej kluk příušnice a nic, ani neřeknou, na nástěnku nic nedají.
Malej mi tu leží od rána v posteli s horečkama, jestli ty příušnice chytil tak budu snad vraždit.
V sobotu máme jet do Sence a další pátek má jet do itálie, vše zaplacené, fakt super a ted jdu čist co to muže udelat se mnou

madormi
9. čer 2011

@nicollka radši nečti ať nenervuješ se ještě víc 😒

majjka24
10. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................29 tt,............ KO 9.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 29tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 28 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................28 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................26 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........21 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................12 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................6 tt................KO 14.6.............................................TP ??
majjka24...............................24 DC
maendy................ ................27 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

mari111
10. čer 2011

ahojík holky
@nicollka ach jo ty školky, no co naděláš, člověk aby se pro jistotu pořád ptal když učitelky na to zapomínaj 😒

nicollka
10. čer 2011

ahoj holky, tak od rána doktoři, ted sme došli teprve , dám sprchu a jdu na KO já.
Příušnice se nepotvrdili. Zoubek vyčištěný, píchlé jedno ouško - zánět, a druhé jen vypláchlé. Máme nějaké antibiotika na ouško a čistit borovou vodou. Ale jak to píchl, tak hned i teplotka začla klesat, a k moři může, teda ve čtvrtek kontrola ale mělo by být dobre. Takže zítra jedeme do Senca, jen když bude chladno, foukat tak přelepíme ouško raději, nebo dáme nějakou čepku na ouška. Uvidime. Možná bude jen s babičkama doma a já s manžou a dědou půjdeme ven 🙂
A tu je něco krásného na přečtení
Bolo raz jedno dieťa pripravené, že sa narodí. Pýtalo sa Boha: "Počulo som,že ma zajtra posielaš na zem. Ale ako tam budem žiť, keď som maličký a slabý?" Boh mu odpovedal: "Medzi mnohými anjelmi som vybral jedného pre Teba. Ona Ťa bude čakať a starať sa o... Teba." "Ale" ..hovorí dieťa.."..tu nerobím nič len spievam a smejem sa. To je to, čo potrebujem, aby som bolo šťastné." Boh povie: " Tvoj anjel Ti bude spievať každý deň a bude Ti hovoriť tie najsladšie slová. A budeš cítiť lásku svojho anjela a budeš šťastné!" "Počulo som, že na zemi sú zlí ľudia"...hovorí dieťa..."kto ma ochráni?" Boh objíme dieťa a hovorí: "Tvoj anjel Ťa bude brániť i za cenu svojho života!" V tom momente zavládol kľud v nebi, ale na zemi už bolo počuť hlasy. Dieťa sa v rýchlosti spýtalo: "Bože, povedz mi meno môjho anjela." Boh odpovie: "Meno Tvojho anjela vôbec nie je dôležité, Ty mu budeš hovoriť: " MAMA

mari111
10. čer 2011

@nicollka no tak aspoň že tak, hlavně pozor na prúvan.
četla jsem už toto a vždy jsem dojatá 😅

suzamen
10. čer 2011

ahoj tak já jsem marod přepadla mě nějaká chřipajzna a má trochu teplotu. V pondělí jdu k dr. ten by mi měl zpětně napsat neschopenku že?

cajori17
10. čer 2011

@mari111 to je dobre,ze se priusnice nepotvrdily,tak preju at se myly brzy uzdravi 😉
@suzamen jejda chudacku :( snad to nebude tak hrozny 🙂a s tou neschopenkou by to nemel byt problem si myslim,me to taky doktor psal zpetne 🙂

cajori17
10. čer 2011

jinak mam dotaz,mam sepsanych par veci,ale nevim jestli nektere z nich mam koupit hned a ktere pozdejc a ktere treba vubec-poradite?co jstze vyuzily a co naopak?

hyg.vozka na matraci
lehatko do vanicky
hrací lehátko
chicco nosítko na mimi
monitor dechu
sterilizator na lahve
ohrivacku na lahve
odsavacku mlika
jakou odsavacku na nosanek?tu na vysavac,nebo hadickovou ?
mam koupit do zasoby nejaky sirup nebo cipky protoi teplote,nebo je to blbost?diky za rady 🙂

ikopretinka
11. čer 2011

Ahoj,
@cajori17 tak podle mých zkušeností hned na začátek toto: lehátko do vaničky, monitor dechu!!! TEN 100%, sterilizátor- ale ten není až tak důležitý (nebo stačí ti i obyč. parní hrnec pokud máš, ten používám já a pohoda), ohřívačka, odsávačka!!!!! TAK TU URČITĚ (tu si vezmi i do porodky, mě tam naštěstí půjčili, jinak jsem byla nahraná 😀 bez ní ani ránu 😀 😀 ), odsávačku -na vysavač TU TAKY URČITĚ, je super, máme odsávačku nosátko a odsáváme denně a to nesoplíme, ale když si ublinkne jde ji to i nosem a pak se ji blbě dýchá nebo po ránu tam má trochu borčus 😀
ostatní uvidíš sama časem co potřebuješ a co ne 😉

madormi
11. čer 2011

ahojte holky, tak já se už druhou noc vůbec nevypsala kvůli psíkovi ☹ ve čtvrtek v noci začal zvracet, včera celý den mu bylo zle a dnes už jsme se teda sebrali a jeli na veterinu, tak mu píchla antibiotika. Nechceš jíst pít nic, a ještě včera ho to furt dávilo na zvracení. tak jsem měla už nervy na pochodu, chudík takovej živel a teď jen leží. Sakryš když takto trpím se psem, to nechci vidět když něco bude malé 😀

cajori17
11. čer 2011

ahoj holkym 🙂tak my dnes meli pekkny den,byli jsme na grilovacce a prochajde a ted jsme prisli domu 🙂
@ikopretinka dekuju za tipy 🙂

@madormi teda,to je mi lito,ale uplne te chapu,nas pejsan mel nedavno prujem ,tak jsem s nim letala kazde dve hodky v noci ven a to bydlime ve 3.patre.nechtela jsem budit manzu ptze mel ranni,takti uplne rozumim ,taky me srdicko boli,kdyz vidim jak nas pejsek trpi.snad mu bude brzy lip 😉 a s tim mimcem si to taky nedovedu predstavit,uz vidim,jak bude mit rymu a hned poletime na pohotovost a nebo se z toho vsichni pose..m 😀

madormi
12. čer 2011

@cajori17 ty jo mamko,koukám 30 týden, nádhera co 🙂 mě včera kamarádka porodila CS v 37 tt a je to pěkný obřík má 53 cm 🙂 jinak psíkovi už je líp, ještě dnes dostal injekci( vyváděl jak kdyby mu amputovali nožičku, tak je vidět, že už je ve formě, pže včera dostal dvě injekce a ani nepípl 🙂

ikopretinka
12. čer 2011

Ahojky
@cajori17
@madormi no letí vám to maminy. Já jsem už zase dnes 2DC, to je nářez toto 😀 😀 😀

madormi
12. čer 2011

@ikopretinka ale tak teď tě to nemusí trápit ne nějaká mrcha 🙂 🙂

ikopretinka
12. čer 2011

@madormi to ne, jen že to neskutečně letí

cajori17
12. čer 2011

ahojky 🙂 30 tt -to je mazec 🙂
@madormi taky ti to tak utika?me hrozne moc 🙂
@ikopretinka to je pravda,ted spis budes rada za kazdou mrchu co prijde 🙂

aja.83
12. čer 2011

Ahoj holky, chci vás po delší době zase pozdravit! Doufám, že se máte fajn a všechno je v pořádku, těhulkám že krásně rostou bříška a mimča maminky nezlobí 😉 ! My byli s manžou na pár dní na takové minidovče, ještě užít trochu klídku, než to všechno vypukne 🙂 ! Bylo to bezva, jenom krátký 😒 . Jinak je u mě vše v pořádku, pomalu nakupujeme věcičky, už máme postýlku a po příští kontrole už objednáme kočárek! Mějte se krásně!!! 😵

farmarska
12. čer 2011

ahoj holký! 🙂 opět nemám dočteno, jak tu válčíte, ale doufám, že dobře 😉 my se máme ok 🙂 jsme skoro pořád venku na zahradě, jen dnes tu je deštivo, tak jsme víc doma. Malej zrovna spí, zlatíčko moje 😵
holky-maminy, potřebuju poradit.. kamarádka má o 2měsíce staršího prcka a chce zrovna začít s nějakou tou kašičkou na noc, ale netuší vůbec s jakou...dnes je na trhu tolik zanček 😝 Já jí poradila jen, že se tuším začíná s rýžovou, ale jestli od nestle, sunaru, hippu, atd.. to taky nevím 😨 a vzhledem k tomu, že se to za nějaký čas bude týkat i nás s Míšou, zajímal by mne váš názor. Určo to máte odzkoušené, které jsou nejlepší 😉 😎

farmarska
12. čer 2011

tak jsem alspon prolítla posledních pár stránek, abych očíhla, co se tu děje 😉 koukám řešily jste váhu.. 😝 tak tady já se do diskuze raději zapojovat nebudu 😀 🤐 😝 já bych třeba ted i díky mému vydatnému kojení a lítání kolem mrňátka něco zhubla, ale jelikož mám už od porodu věčně šílenou chuť na sladké, tak denně hřeším čokoládou 🤐 takže na váhu raději nelezu 😝 😅 ale co chuť je chuť a váhu a nějaká opatření budu dělat, až bude malej drobek větší 😎
Jo mari male má vel. 68 ale ted spíš už 74 😅 😅
tý jo kopretinko, už mrchu ju? 😕 No já ještě od porodu nif 😅 😅 😅 ale to je asi tím že kojím ne?? 😕 jako že bych byla znovu těhu, to asi ne, páč, se tak vůbec necejtím (ty příznaky už bych asi poznala) a navíc jsme to s manžou od narození Míši, dělali jen 2x 😅 😅 😅 a to si dával prej pozor 😎

ikopretinka
12. čer 2011

@farmarska já taky plně kojím 😀

farmarska
12. čer 2011

tý jo, tak čím to může bejt 😀 😀 😀 😀 🤐 😨

madormi
12. čer 2011

@farmarska některé kojící matky mrchu mají jiné néé, tak ty jsi holt tak šťastnější 😀

majjka24
13. čer 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................30 tt,............ KO 9.6...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 29tt,.............. KO 27.6. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 29 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................29 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................27 tt, ..............KO ??.............holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........22 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................13 tt................KO ??...............................................TP 25.12.2011
suzamen ..................................7 tt................KO 14.6.............................................TP ??
majjka24...............................27 DC
maendy................ ................30 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

farmarska
13. čer 2011

jsem já to ale dítě štěstěny 😉 😀 😎
holky asi jsem cvok, mám malinešký mimineško, ale když jsem přemejšlela nad tím co kdybych náhodou čekala..tak mne to ani nevyděsilo 🤐 spíš naopak 😅 přiznám se, že jsem začla uvažovat, že bych ještě někdy nějaké miminko chtěla 😅 až mi miška vyroste..třeba do třetice tu holčičku 😵 Míšánek je tak božíí, ale táák strašně rychle mi roste 😢 já bych si ho nejradši nechala furt takhle, nebo maximálně tak do toho jednoho ročku 😎

ikopretinka
13. čer 2011

ahoj,
@farmarska ahojky matko štěstěny 😀 😀 . Já jsem taky šťastná, že opět funguju jak mám a nebudu se stresovat kdy to dorazí a tahat všude balíky vložek, stačí že tahám samé vložky do podprdy, dudle, odsávačky a plínky 😀 😀 😀 , jsem prdlá co? No jen doufám, že si ze mě MS nebude dělat vrtuli a budu chodit pěkně řádně jak má, jinak uvidí 😀
Nejsi cvok, taky mě to napadlo, malá roste před očima a nejkrásnější jsou právě ta malinkatá miminečka, ale já už další mimi opravdu nee, bylo to strašné, celé těhu i porod ke konci brrrr, fakt už stačilo.

farmarska
13. čer 2011

no jo taky jsem si říkala hned po porodu, že teda todle už fakt nikdy nee 😝 ale ted si zase říkám, že bych to klído ještě jednou přetrpěla, když vím, co krásného pak následuje a zůstává 😵 😵 A těhu bych ted už asi brala víc v klidu.. svého prďolečku už mám a todle by byl prostě už jen takovej bonus 😀 kterej by se buďto zdařil nebo ne 😀 Jen u mne je problém v tom císaři, že jako už další dítě po dvou řezech nedoporučujou, páč by mi mohla prdnou děloha-v té jizvě, nebo co.. 😝 a kor nějak brzy po sobě se nemá otěhu.. A pak fynanční stránka, se bojím, že bychom to třetí dítko fakt asi už neutáhli 😖 Náš puberťák má dost vysoké nároky(které mu nechceme zkrouhnout, aby se necejtil narozením Míši nějak ukřivděný 😅 ) no a Míša taky dost vyjde, páč nakupovat na něj, je pro mne požitek 😀 ..no ale jinak bych si dala říct 😀 a včera večer jsem o tom zrovna mluvila s manžou, že jako co on by řekl na třetí dítě a on chudák nejdřív byl vyvalenej jako že to snad nemyslím ani vážně, ale po chvíli uznal, že třeba za pár let , kdybych moc toužila, že by nebyl rezolutně proti Tak mne to potěšilo 😵 Jen teda nevím, jestli to nebude napováženou, taková stará herka už budu 😅 😅 😅 No třeba bude Míšan rošťák a mne takovéhle zvrhlé choutky brzy přejdou 😀 😀 😀

madormi
13. čer 2011

ahojte holky, tak já se kochám. dnes mi příšel balík - povlečneí do postýlky, růžky atd no nááádhera už aby tu s námi malá byla v tom bude jak princeznička 🙂 za ty tři litry to stálo 🙂 🙂 koncem týdne čekám další zásilku za trojku ( účtenky hned jaksi mizi, jinak by manžu trefilo 🙂 🙂

nicollka
13. čer 2011

ahoj holky, tak jsme zpět ze Slovenska, bylo super, jen to moc rychle uteklo.
Dala jsem do alba fotky velryby 29tt 🙂 už je to opravdu fuška nosit, tahat a něco dělat 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/nicollka/alb...

já tak závidim to nakupování, chystání....jojo snad za měsíc..

madormi
13. čer 2011

@nicollka já si přijdu taky jak zápasník sumo, jak mám hore 15 kg a to je fakt hnus tahat fakt se bojím kam se ještě dosgtanu 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru