• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
@aronek :confused: sakra, to je divné, ale určo se brzo povede, držíme palečky :wink: a co Honzíček, určitě hodnej, co? A manža pořád bez práce?
27. čer 2011 v 19:07  • Odpověz
@mari111 já právě nevím jak je to s těmi testy. Měly by ukazovat již dest dní po oplodnění a já když to vezmu od posledního styku, tak je to 13 :angry:
Honzíček je zlatíčko, běhá žvatlá a je supr tvrdohlavý, prostě celá maminka :grinning: Přítel práci má, talže pytlíkujem hlídání, ale dá se to. V sobotu jedem do Itálie :grinning: Co Laurinka?
27. čer 2011 v 19:10  • Odpověz
@aronek jé to závidím do Itálie :dizzy_face: tak si to užite. Lauruška dobrý, jeden zoubek na světě, druhej na cestě, pořád chce na nožky, jen by chodila ale nožky ještě neposlouchaj jak by chtěla. Ale je s ní prča, je to smíšek, někdy se tak směje že bych od štěstí zabrečela :grinning: :grinning: :grinning: Jinak Lauruška taky tvrdohlavá, no po kom to nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme tvrdohlavci oba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jak s těma testama, já ti nevím, někdy to prostě ukáže až pozděj,no. 3ak uvidíš. A na jak dlouho jedete? A aj Honzíčka berete asi že
27. čer 2011 ve 20:51  • Odpověz
@mari111 jedeme na10 dní a Honzulka s námi :wink: berem ještě jednu babičku, abychom se taky urvali a jen nehlídali, to víž, my už máme běhavce :grinning:
27. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz
@aronek no to jo, babička se hodí, no nevím jestli lepší skoro běhavec nebo běhavec, mne už dou upadnout záda jak se k ní ohnu aby mohla chvilku cupkat, ale to jsou ty moje "pokazené" záda, už jsem objednala takové kšíry na běhání, snad to pude líp :sweat_smile: a za chvílku už bude Lauruška cupkat sama :slight_smile:
27. čer 2011 ve 22:18  • Odpověz
@mari111 naše zlatíčko jsme vůbec nevodili. Nelezl, nic a najednou si stoupl a šel :grinning: koukali jsme jak puci :wink:
27. čer 2011 ve 23:17  • Odpověz
Ahojky, přeji krásné ráno. Za chvilku letím do práce, prťousek spinká, venku krásně no prostě pohoda :wink: jen ta mrcha mrchovitá nikde :angry:
28. čer 2011 v 06:14  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tééda co to čtu :fearful: bachařka je už zase naše právoplatná snažilka :grinning: tý jo, tak jestli má přijít mrcha, tak at se ta potvora nikde netoulá a přileze a jestli to vyšlo a nemá přijít, tak at se kouká už ukazat ta dálnice na testíku a nanapíná tě :wink: :sunglasses:
Tý jo Itálii taky závidím :dizzy_face: my budeme asi letos opět doma, děláme si zase nějaké dodělávky na baráku, takže veškeré penízky pohltí toto a pak taky Robča před nedávnem dostal novýho noťase :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malýmu chci koupit to hopsadlo od FP a pak nějakou pěěknou židličku, takže tak no.. :unamused: Ale co, my tu máme taky pěkně :wink: samota, klídek, bazén, ted je i to sluníčko :dizzy_face: to se vyždycky vyvalíme s Míšou ven, půl baráku nataháme pod pergolu a domů zalejzáme až večer :slight_smile:
28. čer 2011 v 08:59  • Odpověz
ale jako jinak s tou babičkou to máte pěkně vymyšlené :grinning: :grinning: vám tam určo přijde vhod :wink:
28. čer 2011 v 09:00  • Odpověz
ahojda holky.
@aronek tak to je šikulínek, jen tak z ničeho nic si začne chodit, to věřím že jste koukali :sweat_smile:
@farmarska ajoj, my taky nikam nejedeme, taky nám zatím stačí naše zahrádka a v srpnu velká oslava, takže budeme bez peněz :rolling_eyes: no ale neva, aspoň mi sem přijede celá rodina, se na to těším, dlouho jsem je nevyděla.
28. čer 2011 v 11:25  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
@farmarska teda,takovou dovcu na dvorecku bych taky chtela mit :wink:
jinak ja dnes nakoupila kouplet vsechno do porodkyy-kojici kosili,2 kojo podprdy,kosmetiku pro me,+ nejake veci z rossmanu pro maleho a hned 1200 Kc :slight_smile:))jinak uz mam skoro vse,jenom mi zbyva koupit vanicka z ikeii,sterilizator a pleny pro maleho-jednoroazove a mame komplet vse :slight_smile: jeste peru zavinovacky a nakonec vyperu jen povleceni a mame vse nachyatane a muzu se jen valet :slight_smile:
28. čer 2011 ve 12:56  • Odpověz
@farmarska snažilka bych byla, ale je to na palici, kdyby alespoň člověk věděl na čem je :angry:
na dovču se těším jak na smilování, pak už celé léto nikam, jen do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2011 v 16:22  • Odpověz
jsme byli dneska u dr. a Lauruška má 74cm a 9,770 kg :sweat_smile: babulka moje , roste a roste :slight_smile:
28. čer 2011 v 19:56  • Odpověz
@mari111 my byli v 15 měsících, máme 81 cm a 9,55kg, takže hubené nudličky :grinning:
28. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz
@aronek držím palušky :sunglasses:

holky to jsou váhy a míry... já jsem teda na slečnu zvědavá v ročku
@mari111 tolik jako Laurinka určo mít nebude :grinning: to je šikulinka, tak akorát :wink:
28. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz
@sarlotta díky moc, zítra to zase zkusím 42 den :confounded:
28. čer 2011 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky, přeji krásné ráno, tak u nás zase nic :cry: nechápu, kde se to toulá :angry:
29. čer 2011 v 06:16  • Odpověz
Ahoj holky, po delší době nakukuju!:slight_smile: Nějak nestíhačka. Prcek ťape za ruce, všude se staví, šmejdí, leze, stojí, pouští se a padá, všechno tu lítá vzduchem, takže máme o zábavu postaráno, ale prostě moc nestíhačka chodit na net :slight_smile:
KOukám, jak tehulkám krásně utíkají ty týdny, je to podobná vlna, jako loni my s Mari, Petroskou a Eliskou, tak at vám to holky taky dopadne tak krásně jak nám a máte ty uzlíky brzy u sebe!! Je to paráda!! Jen nikomu nepřeju to moje přenášení!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
@Aronek, tedy ta si s tebou hraje ta mrcha... a co test, si zkoušela?!
@Mari111 krásné míry, my jdeme 13/7 na 10měsíční, tak jsem taky moc zvědavá. Ale náš prcek už má 80cm ted - jsme ho měřili zrovna o víkendu :slight_smile: a váhu radši ani netipuju :slight_smile:
29. čer 2011 v 09:31  • Odpověz
ahojík holky.
@sarlotta kolik mela v 10 měsícich ?
@aronek to je fakt nudlička :sweat_smile: a co ta tvoje mrcha mrcvhovatá, o co jí jako de, tak buď to má přijít včas nebo vúbec a na testu dálnice nééé, kakra :angry:
29. čer 2011 v 11:07  • Odpověz
@handm máte taky dlouhana, jen ať rostou hezky dětičky naše :slight_smile:
29. čer 2011 v 11:08  • Odpověz
ahojte holky, tak dnes jsem byla v prenatalu, a vše v naprostém pořádku. Paní doktorka říkala, že s porodem máme počítat radši tak o 14 dní dřív než je termín, že malá je napřed tak to jsem zvědavá na našeho obříka :grinning:
29. čer 2011 v 19:34  • Odpověz
Ahoj, tak mrcha stále nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
@madormi super zprávy,ne? možná porodíš dřív než já :slight_smile:

@aronek ahojky :slight_smile: testík si neuděláš?

já jdu dnes v 15 h na utz tak mi držte všechny prosím palečky-mám docela strach aby bylo vše v pořádku
30. čer 2011 v 09:37  • Odpověz
Ahojky,
@madormi paráda, ještě chvilku a rodíš :wink:
@cajori17 držím držím, prostě to bude všechno dobré a proč by taky nemělo ne? :slight_smile: :wink:
@aronek teda mamino co z tohoto vyleze. Co testík, kolik jsi DC?
My měli včera první dávku hexy+ prevenar+ rotaviry, malá je unavená, dost spí, teplota 37,3, doufám, že to nepoleze už nějak moc nahoru.
30. čer 2011 v 09:47  • Odpověz
@ikopretinka no já se trošku bojím, abych nerodila 4kilovou gorilku jako fakt začínám mít strach :grinning:
@cajori17 neboj prosím tě, malý se ti tam mele, cítíš se dobře, máš to za pár tak co by nemělo být v pořádku :wink:
30. čer 2011 v 10:07  • Odpověz
@cajori17 jjooo včera jsme se konečně stavili v tom Sam baby a je to párádní obchod a překvapili mě i dobré ceny, tak jsme tam buchli hned 2000 :D
30. čer 2011 v 10:39  • Odpověz
@madormi snad máš pravdu :slight_smile: cítím se opravdu fajn,malý je aktivní,tak snad bude vše o.k. :slight_smile:
jsem ti rikala ,ze je to tam fajn,lezi nanm tam na prodejne kocar,postylka,matrace,kupovali jsme tam povleceni :slight_smile: a ted tam dokoupim jeste nejake malickosti,4. tam jedu pro ten kocar a tu postylku-uz se nemuzu dockat :slight_smile:
30. čer 2011 v 10:45  • Odpověz
ja jdu ted trochu poklidit,uvarim nejakou rychlovku a pomalu se nachystam na tu poradnu :slight_smile:pak dam vedet :slight_smile:zatim ahoj
30. čer 2011 v 10:46  • Odpověz
@madormi jo jeste jsem se chtela zetptat,co jste poridili v sam baby pekneho?
30. čer 2011 v 10:46  • Odpověz
@cajori17 blbosti samé :slight_smile: termoobaly tommee tippee, sáčky dokoše na pleny tommee tippee, pár bavlněných barevných plen, hračku, síť na kočár na zahradu, takovou čepičku pro malou a manža vybral teplákovku :slight_smile:
30. čer 2011 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.