• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj mury
7. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
ahoj těhulky :slight_smile:
co máte dneska v plánu?
7. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
kopi ahojky :slight_smile:
7. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
jéé já musím do práce :confounded: a co budeš dělat ty kopi?
7. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
kopi asi nic pojedu k mamce chce vybrat na compu nějaké fotky venku je krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
manžel dělá na abráku a odpolko jde do práce :frowning2:
7. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Já se chystám odpoledne péct moravské koláčky.Přítelák jde dnes ze strýcem do hospy,takže budu mít klid,do té doby než příjde :sweat_smile: :grinning:
7. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
kopi, já za chvilku razím do Prahy za mamkou. Na víkend jedu do Dešné a pak budu do úterka v Praze a budu tochu rujnovat mamčin účet :grinning:
7. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:))
7. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Aronku budeš nakupovat ju? :grinning: já tenhle měsíc asi nééé.Páč jsem si minule propočítala kolik jsem od dubna utratila za oblečení do července a myslela jsem,že mě omejou :sweat_smile:
7. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Tercii ty způsoby otěhu:slight_smile:)))))) no a čteme teď nějaké pohádky z knihovny a jinak Bořka, nebo nějaké co zná z večerníčků :wink:
7. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
kopi, mně se všechno oblečení zdrclo :grinning: , takže nemám co na sebe a vytahané trička a tapláky do práce nic moc :grinning:
7. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Sarlott taky jsem se pobavila nad těmi způsoby otěhotnění :grinning: To snad není ani možné :sweat_smile:
7. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
leni jéé koláčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 22tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt.....................4.8.UTZ........................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 14tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 8tt......................6.8 KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova...čeká chlapečka
Hanana.....čeká holčičku
Ikopretinka ......čeká chlapečka
Farmarska ............čeká HOLČIČKU ))
Paaja ........chlapeček
Kopa ..... holčička Kristýnka
Eeliska ....holčička
If.v ........chlapeček
Zlababa07 .....holčička
Nicollka .......chlapeček
Sarlotta .......................holčička
7. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Murynko už plánuji,že si koláčky jednou upeču na svatbu sama :grinning: Ona právě tahle ty koláčky dělala přítelova babička a byli v celé rodině oblíbené a každý se na ně vždycky těšil.Pak babička umřela a koláčky už nebyli.Tak jsem brouzdala po netu jestli najdu recept a našla jsem :dizzy_face: tak je občas dělávám pro nás anebo když byla naka oslava narozenin v rodině :slight_smile: ale ted budou jen pro nás páč se tchýně s námi stále nebaví :astonished:
7. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Aáááá Farmi se nám probudila a dala nám hezkou tabulku :grinning:
7. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
kopi tak co , je to lepší pohled, těch 34 těhulí :grinning: :grinning: :grinning:
a já koukám jak blázen :sunglasses: :grinning: :grinning:

myslela jsem že farmi našla // už jsem chtěla výskat :sweat_smile:
kopi přesně tak :grinning:
hezké ráno :slight_smile:

ale jsem tu jen na skok, musím jít nějdřív na mou zoo, a pak letět do města na poštu, pak za kamarádkou a pak se tu ukážu :wink:
7. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Farminko tak co testík ? my jsme zvedavé víc jak Ty :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:
7. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Mury já jsem myslela,že taky Farmi // :grinning:
7. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
už jsme heldala a ted vidím chlapeček holčička :grinning: :grinning: :grinning: a říkám panebože co to je :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
no murynko tak si ten jásot zase pěkně schovej :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bo sem testila dnes ráno a opět bílá sněžka :angry:
a tak nám to snažení tento měsíc pěkně šlo :angry: ani jsem se do ničeho cpát nemusela :grinning:
7. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
mury to je naše vylepšená tabulka ..pro zlapčení nálady a pro udržení snažílkovské pohody :grinning:

dokonce si můžeš vybrat i jestli to má bejt holčička nebo kluk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
Farmi třeba se // ještě ukáží :dizzy_face:
7. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
farmi třeba ještě vykoukne :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses:
7. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
:angry: tak třeba bude zítra Farmi:slight_smile:)))))
7. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
nooo kopi nevím, čekala bych teda ted alspon malinkej náznak, stínek, nebo tak něco.., ale ono vážně uplný nic :rolling_eyes: další testování provedu až v pondělí :angry: ...si myslím :sweat_smile:

aron ty blázínku co tě to napadlo líst na váhu! :fearful: takový ošklivý věci se nedělají :sweat_smile: leda tak za trest :grinning:
aron scvrkávání se oblečení, já u nás doma svádím na sušičku :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Farmi,ale před tím jsi taky nic neviděla :sweat_smile: a pak nahlásila //.Si to pamatuju :grinning:
7. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
ale pondělí není zítra farmi:slight_smile:))))))))))))))))))
7. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.