Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kelly1983
7. srp 2009

Ahoj mury

kopa
autor
7. srp 2009

ahoj těhulky 🙂
co máte dneska v plánu?

kelly1983
7. srp 2009

kopi ahojky 🙂

kelly1983
7. srp 2009

jéé já musím do práce 😖 a co budeš dělat ty kopi?

murynka
7. srp 2009

kopi asi nic pojedu k mamce chce vybrat na compu nějaké fotky venku je krásně 😵 😵
manžel dělá na abráku a odpolko jde do práce ☹

kopa
autor
7. srp 2009

Já se chystám odpoledne péct moravské koláčky.Přítelák jde dnes ze strýcem do hospy,takže budu mít klid,do té doby než příjde 😅 😀

aronek
7. srp 2009

kopi, já za chvilku razím do Prahy za mamkou. Na víkend jedu do Dešné a pak budu do úterka v Praze a budu tochu rujnovat mamčin účet 😀

sarlotta
7. srp 2009

Dobré ránko🙂))

kopa
autor
7. srp 2009

Aronku budeš nakupovat ju? 😀 já tenhle měsíc asi nééé.Páč jsem si minule propočítala kolik jsem od dubna utratila za oblečení do července a myslela jsem,že mě omejou 😅

sarlotta
7. srp 2009

Tercii ty způsoby otěhu🙂)))))) no a čteme teď nějaké pohádky z knihovny a jinak Bořka, nebo nějaké co zná z večerníčků 😉

aronek
7. srp 2009

kopi, mně se všechno oblečení zdrclo 😀 , takže nemám co na sebe a vytahané trička a tapláky do práce nic moc 😀

kopa
autor
7. srp 2009

Sarlott taky jsem se pobavila nad těmi způsoby otěhotnění 😀 To snad není ani možné 😅

murynka
7. srp 2009

leni jéé koláčky 😀 😀 😀 😀

farmarska
7. srp 2009

Vroninka 37tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 36tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 28tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt........................6.8 KO........................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 25tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 25t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 24tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................KO 11.8,22.8. UTZ 4D.........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 22tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 20tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 20tt ...................6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 18tt.....................4.8.UTZ........................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 16tt.....................12.8 KO+ tripple test
Květinka 16tt...................
Mirax 14tt......................25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 12tt....................10.8.Nt screening
Samsa 13tt......................
Martinkal 9tt...................KO 13.8.
Aronek 8tt......................6.8 KO
Markytaj........................našla //
Tercie..........................našla //
Skritkova...čeká chlapečka
Hanana.....čeká holčičku
Ikopretinka ......čeká chlapečka
Farmarska ............čeká HOLČIČKU ))
Paaja ........chlapeček
Kopa ..... holčička Kristýnka
Eeliska ....holčička
If.v ........chlapeček
Zlababa07 .....holčička
Nicollka .......chlapeček
Sarlotta .......................holčička

kopa
autor
7. srp 2009

Murynko už plánuji,že si koláčky jednou upeču na svatbu sama 😀 Ona právě tahle ty koláčky dělala přítelova babička a byli v celé rodině oblíbené a každý se na ně vždycky těšil.Pak babička umřela a koláčky už nebyli.Tak jsem brouzdala po netu jestli najdu recept a našla jsem 😵 tak je občas dělávám pro nás anebo když byla naka oslava narozenin v rodině 🙂 ale ted budou jen pro nás páč se tchýně s námi stále nebaví 😲

kopa
autor
7. srp 2009

Aáááá Farmi se nám probudila a dala nám hezkou tabulku 😀

farmarska
7. srp 2009

kopi tak co , je to lepší pohled, těch 34 těhulí 😀 😀 😀

murynka
7. srp 2009

a já koukám jak blázen 😎 😀 😀

myslela jsem že farmi našla // už jsem chtěla výskat 😅

farmarska
7. srp 2009

kopi přesně tak 😀
hezké ráno 🙂

ale jsem tu jen na skok, musím jít nějdřív na mou zoo, a pak letět do města na poštu, pak za kamarádkou a pak se tu ukážu 😉

sarlotta
7. srp 2009

Farminko tak co testík ? my jsme zvedavé víc jak Ty 😎 😎 😎 😀

kopa
autor
7. srp 2009

Mury já jsem myslela,že taky Farmi // 😀

murynka
7. srp 2009

už jsme heldala a ted vidím chlapeček holčička 😀 😀 😀 a říkám panebože co to je 😀 😀 😀

farmarska
7. srp 2009

no murynko tak si ten jásot zase pěkně schovej 😢 😝
bo sem testila dnes ráno a opět bílá sněžka 😠
a tak nám to snažení tento měsíc pěkně šlo 😠 ani jsem se do ničeho cpát nemusela 😀

farmarska
7. srp 2009

mury to je naše vylepšená tabulka ..pro zlapčení nálady a pro udržení snažílkovské pohody 😀

dokonce si můžeš vybrat i jestli to má bejt holčička nebo kluk 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
7. srp 2009

Farmi třeba se // ještě ukáží 😵

murynka
7. srp 2009

farmi třeba ještě vykoukne 😵 😵 😎 😎

sarlotta
7. srp 2009

😠 tak třeba bude zítra Farmi🙂)))))

farmarska
7. srp 2009

nooo kopi nevím, čekala bych teda ted alspon malinkej náznak, stínek, nebo tak něco.., ale ono vážně uplný nic 🙄 další testování provedu až v pondělí 😠 ...si myslím 😅

aron ty blázínku co tě to napadlo líst na váhu! 😨 takový ošklivý věci se nedělají 😅 leda tak za trest 😀
aron scvrkávání se oblečení, já u nás doma svádím na sušičku 😀 😀

kopa
autor
7. srp 2009

Farmi,ale před tím jsi taky nic neviděla 😅 a pak nahlásila //.Si to pamatuju 😀

sarlotta
7. srp 2009

ale pondělí není zítra farmi🙂))))))))))))))))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru