O těhotenství
kopa
15. čer 2009

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
farmarska
7. srp 2009
zlá babo 😃 vidíš, ještě že toho manžela, máš 🙂 kdyby jsi si někdy nebyla jistá, na co vlastně, vzpomeň si na santé 😃 😃

kopi bodejť bych neutekla =-) já holka slušná a ty tam o údu 😕 jsem se lekla :-o

né přijeli mi rodiče a pak už jsem musela pádit do toho města a za kamarádkou a už jsem zpět, ale jen na oka mžik bo za chvíli mi přijede milášek z práce 🙂
farmarska
7. srp 2009
holky normálně jsem oběhala všechny lékárny u nás ve Dvoře a nikde nemají ten test mama ! ]-( =-) 😕 8-(
tak jsem prozatím dokoupila ty druhý, od každýho druhu jeden :-N no a v pondělí uvidíme...
ale nadšená z toho nejsem teda vůůůbec :-p
murynka
7. srp 2009
holky mě je dneska fakt zle :-p 😞 ani oběd jsem nedovařila nevím co se to děje =-) =-)
farmarska
7. srp 2009
zlá babko jak se máš? 😉
farmarska
7. srp 2009
mury oj oj 😞 co ti je? nevolnosti od žaludku? ted v 24 týdnu?! 😕
murynka
7. srp 2009
farmi já ti nevím ano žaludek připadá mi že malá na něj tlačí a hlava 😞 vůbec se necítím prostě nějak dobře |-| |-|
farmarska
7. srp 2009
mury to je mi líto 😞 tak skoč do postýlky a zkus se prospat..třeba se vzbudíš a bude líp =-)
snad na tebe neleze nějaká střevní chřipka, snad to opravdu bude jenom špatnou polohou Sofinky
farmarska
7. srp 2009
zkus třeba i nějakej čajík, hlavně už odpočívej a nestůj v tom teplu u plotny ! manža to pochopí 🙂
zlababa07
7. srp 2009
Momantálně jsem tak rozlítaná, že nevím, kam dřív skočit, Normálně si tu v práci všichni vzali dneska volno a tak zvedám 4 telefony, obsluhuju 4 počítače a ještě jsem neobědvala :-p Ale jinak se mám farmi parádně, je přeci pátek 😃
mury, ty si adši lehni a odpočívej, to bude tím vedrem, tlakem nebo třeba úplňkem.
kopaautor
7. srp 2009
holky už jsem doma 😃
zadělám těsto na koláče a do pul hodky jsme tu 😉
kopaautor
7. srp 2009
Farmi u nás taky nemají mamatest 😃 taky jsem chtěla nakoupit a prdho 😃 tak jsem si myslela,že bych třeba taky v týdnu testla :-N
murynka
7. srp 2009
mamtesty jsou vyprodaný když je bláznivé těhule vykupují 😃 😃 😃 😃
zlababa07
7. srp 2009
Holky, tak se přiznejte, která z vás zkoupila všechny mamatesty? 😃 😃 😃
kopaautor
7. srp 2009
Mury 😃 😃 😃
zlababa07
7. srp 2009
Mury, mi čteš myšlenky
kopaautor
7. srp 2009
já mám doma jen best a ten už jsem pomočila :-N přiznávám se :-N 😃
kopaautor
7. srp 2009
no jo jsem magor 😃 😃 😃 ated jdu na to těsto 😃
murynka
7. srp 2009
best je na h... ]-( ]-( ]-(
farmarska
7. srp 2009
kopi a co? bylo něco??
farmarska
7. srp 2009
kopi já ci taky koláčky!! 😢
přijeď napeč mi a zase odjeď 😃 😃 😃
murynka
7. srp 2009
holky každej najednou čeká sofinku =-) =-) =-) ]-(
farmarska
7. srp 2009
bábo se divím, že jsi se ještě nenechala naklonovat 😃 a alspon jeden klon by byl třeba hodná baba 😃 😃 😃
kopaautor
7. srp 2009
😃 :-p Mury já vím, 😃 ale u bestu mám vždycky náznak// 😃 Páč jsem doma uklízela a našla jsem ho 😃 Tak jsem se zasmála 😃
Farmi tak já ti koláčky vyfotím
farmarska
7. srp 2009
no tak to budou mít učitelky ve školičce veselo, takovejch pět Sofinek na jednu třídu 😃
farmarska
7. srp 2009
kopi koláčci na fotce mi jsou asi tak stejně platný jako semeno v gumě, nebo novorozenec na plagátu 😃
farmi je ce papat 😃 😃
tý jo já snad letím pro best! mě by i ten falešnej náznak snad pro dnešek udělal radost 😃 😃 😃
kopaautor
7. srp 2009
Mury no to víš není to tak české to jméno...
Já se po....jsem zapoměla koupit mléko tak mažu dolu do večerky :-|
farmarska
7. srp 2009
=-) =-) kopi ty jsi dnes na něm něco měla?? =-)
aronek
7. srp 2009
Ahoj, hlásím se už z Prahy 😃 Mám v sobě svíčkovou a dva Míši a válím se v pelíšku 😃 😃
farmarska
7. srp 2009
holky já si tam na ten svůj tu druhou snad domaluju tužkou 😃 jen tak pro dobrej pocit 😃 😃 😃
aronek
7. srp 2009
ale koláček bych ještě zvládla, co Kopi???? 😉