• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
žlababko jak dopadla návštěva u kamaráda? :confused: :confused:
8. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky,
ten muj chlap nic nevydrzi.. uz zase spi.. :unamused:
koho ja jsem si jenom vzala?!
Sobota vecer a on v 9 vytuhl..a venku taak krasne... mam jit naladu zajit k nam do lesa na vecerni prochazku :angry: :angry:
8. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
kopi já tu jsem :wink: moje maličkost ti neastačí :grinning:

to jsi si ale musela podrážky pěkně prošmajdat! :grinning: já ho asi nakonec objednám přes ten net.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Holky, ja taky normalne barvim.. od zacatku tehu..
8. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
květi to víš těhotenství mu dává zabrat :grinning: se o tom všude píše, že člověk je unavený a víc spí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Farmí právě,že néé šla jsem jen 5 minut :grinning: :astonished: ale zase za mnou byla fronta lidí a stál za mnou pěknej chlap :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Farmi, aha :wink: jeste,ze vas tu mam,holky :slight_smile:
8. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Květi co bych za to dala já kdyby mi vytuhnul,dneska má nakou super energii ani to tu psát nebudu páč by mi zase farmi řekla,že jsem Nymfo :sweat_smile: :grinning:
8. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
kopi si mu měla říct, že jestli tendle test nevyjde, tak ať ti dá kontakt na sebe, že mu cinkneš :wink: :grinning:
8. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
Farmi :grinning: :grinning: :grinning: já byla rudá až za ušima :grinning:
8. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Kopi, hmm.. a dal :wink:

koukla jsem na odkaz na foceni tehulek a maminek ,co je v odkazu na reklame vpravo..a chteji za jednu fotku 2000Kc.. :angry: rikala jsem si,ze bych si nechala jednu umeleckou udelala,zaramovala a povesila u nas v loznici..ale 2000Kc se mi davat nechce
8. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Květi 4x :sweat_smile: :sweat_smile:
květi no to víš, jak můžu, tak poradím :grinning: hned jsi klidnější vid :grinning:

navíc bud ráda, vidíš jak to těhu pěkně prožívá s tebou, co by za to jiná dala :grinning: :grinning:
autor
Farmi to jsem někde četla článek na seznamu jak nakej hudebník přibíra s těhotnou manželkou :grinning:
8. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Květi po Praze bude takovejch atelierů,zkus mrknout někam jinam,i když ta cena se asi tak bude pohybovat... :unamused:
8. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
kopi ty už nejsi nymfo..ty už jsi... :confused: a tvůj přítel je normální ... :grinning:
hele vy máte v jeden den tolik sexu, co jiní mají třeba za měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Farmi :sweat_smile: :sweat_smile: já za to nemůžu,nak ho dneska popadlo.tak jsem utekla raději k PC.Ale víš co mi máme nejvíc sexu zrovna po ovulce :unamused:
8. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Farmi třeba je to tím,že jsem ještě mladý maso :sweat_smile: :grinning: :grinning:
no to jsou strašný peníze :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych se asi vyfotila sama :sweat_smile: neprofi :sunglasses:
autor
Jojo Farmi mám origoš fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz
Kopi, 4 krat ? a ty jeste existujes ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Farmi a už jsi holkám upravila tu naší fajnovou tabulku? :grinning:
autor
Kvetinko jojo a to myslím,že to není u konce :sweat_smile: Ale pak zas bude tejden klid :grinning:
to bude ono kopi :wink: a ten tvůj je prostě hřebec :grinning:
8. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Farmi no jo,ale až mi bude třeba 30 aby mi pak ten můj hřebec neutekl za 18náctkou :sweat_smile:
8. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
kveti to jsou dobří magoři co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já kdyby 4x, tak už rozhodně nikam neuteču, bych nevylezla z postele a nepostavila se :sweat_smile: :sweat_smile:

kopi tabulku ještě ne, bo já jsem strašnej flink :grinning:
8. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Farmííí,ale já se nenamáhám :grinning: já jen ležím :grinning:
8. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Už se ohlky těším až budeme mít všichni v pase tt :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz
kopi neboj jinde neuteče, kde by našel jinde takovejhle luxus! :grinning:
napečíno má, navaříno, ostříháno, vystříkáno :sweat_smile: , do práce nemusí, ještě s ním šlapeš tůry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tý bláho to by si zavařil :grinning:
8. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Tak mizím,jdu koukat na film :slight_smile:
Všem přeji hezký večer :slight_smile:

:dizzy_face: Murynko tobě přeji vše nejlepší k tvým zítřejším narozeninám!!! :dizzy_face: Hodně šteští,lásky,zdraví a by jste byli s mimčem spokojené :dizzy_face:
8. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.