• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Maruška je moje tchýně :grinning: a svátek slaví na Hromnici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Jé a proooč? :grinning: Můj děda ale taky je Jan a slaví na Přemysla, podle starýho kalendáře, je tak zvyklej :grinning: Ale všichni ostatní v tom maj bordel :grinning:
22. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
jsem manža bolokoval Pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
blokoval :grinning:
22. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Tercie je to podle nakého kalendáře pro věříci,nebo nak tak :sweat_smile:
Mury já jsem se ptala,páč jsem potřebovala od tebe nafackovat :sweat_smile: :pensive: :grinning:
22. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Mury my rozumíme :grinning:

Mě manža taky blokuje, musí končit a jet pro něj do práce, má auto v servisu. Tak se pro dnešek mějte berunky a pa zítra !!!!!
22. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
proč nafackovat??? :astonished:
22. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Mury protože jsem byla dneska v lékárně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :zipper_mouth:
22. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
aha :angry:
takže fackuji jedna druhá třetí čtvrtá :zipper_mouth: :angry: ty ty ty :grinning:
22. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
ahoj holky tak co probíráte?
něco novýho?
jdu vás raději dočíst, abych náhodou o něco nepřišla :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
Mury pořádně at sem ty rány dopadnou :grinning: :grinning:
no prostě jsem si řikala 29DC,minule jsem už dva dny před MS měla kolem čípku špiněni a ted nic a pak jsem si vzpoměla ńa Farmi,že nemusela otěhu v ovulce a testla jsem před chvilkou,ale je tam bílo :unamused:
22. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
kopi kouni na lístek za pár minut, třeba za deset, třebase tam ještě nějakej náznak čárečky ukáže :confused: jako mně! :dizzy_face:
22. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
tím lístkem jsem myslela ten testík...já už taky plácám pátý přes devátý :grinning:
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Farmíku jen jsem to zkusila :astonished: Páč to je abstak netestnout měsíc :grinning: my jsme právě měli pár styků bez gumičky :sweat_smile:
22. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
kopi :grinning: :grinning: ty jsi docela šílená :grinning: :grinning: :grinning: ale přála bych ti ty // :dizzy_face:
autor
Jojo farmi lístek ze stromu :grinning:
farmi :grinning: :grinning: :grinning: já to pochopila :grinning:
teda terci, zrovná když jsem ti chtěla pochválit, jak ti tadle barva mooooooc sluší, tak ty koukám odcházíš, nebo tu dokonce sned už nejsi! :angry:
22. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Mury nejsem šílená,já jsem magor :grinning: Tak já nevím,mě to přijde normál í testit :astonished:
22. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
jo tak prdelky si ze mne dělat budete! :angry: fůůůj že se nestydíte, dělat si legraci z chudinky těhotný :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Farmíku to je ta těhu demence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
holky musím letět ke kozám, hodit jim tam papů, ale slibuju, že tam nebudu dýl než 10minut, tak běda jestli mi tu zmizíte a nikdo tu pak nebude :angry: :grinning:
22. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
kopi asi jo,....já ted plácám šílený kraviny :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
holky jsem tu! :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
já tu jsem ale jen na chvilku :wink:
22. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
a tady nikdo.....zrovna jsem se chtěla zeptat jak se zaregistruji na fertility nebo tak nak :sweat_smile: Už jsem dvakrát měřila BT :grinning:
22. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
já jsem tu, ale telefonovala jsem s kamarádkou :sweat_smile: a to máme vždycky tak na třičtvrtě hodiny :grinning:
22. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
a co to, na co že se to ptáš?? :confused: jsem z toho jelen :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
holky tak kde jste?? :confused:
já toho teď přes den moc nenakecám, mám manžu doma, stal se mu pracovní úraz, tak je na neschopnosti, tak není tolik času koníkovat, páš se jinak nudí :grinning: no malý dítě hadr :grinning: :grinning: Ale jinak je to žůžo, vegetíme spolu celý dopolko v posteli a hrajeme hry :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
holky jak jste řešily ty jména, tak já chtěla původně Denise, nebo Denisku, ale nikdo jinej v rodině nesouhlasil :grinning: Manžel chtěl -kdyby holčička, tak aby se jmenovala Alexandra! :confused: že prej jí budeme říkat Alex :sweat_smile: Nevím proč, ale moc se mu líběj takovýhla divný až ujetý jména :sweat_smile: no a já byla samozřejmě zásadně proti :grinning: , ale můžu vám říct, že po tom strašlivém týdnu, co jsem si minulej týden prožila, když jsem se deně modlila ke všemu možnýmu, aby to dobře dopadlo, jsem se zapřísáhla, že klidně ať se to malý jmenuje Židle, hlavně ať to donosím a je to zdravé :grinning: :grinning: Takže teď se nechci rouhat a po pravdě už mi to je úplně jedno jak se to malý bude jmenovat :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.