• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
farmi a ještě jsem ti zapoměla napsat,že jsem dneska ještě koupila jeden těhu test :grinning: Nakej intima test :grinning: takže mám 3 testíky :wink:
10. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
A kdy budes testovat Kopi???
10. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojda všichni, zdravím při pondělku :slight_smile:
Tak my jsme v SO měli veeelkou grilovačku pro kamarády.......všechno klaplo, všechno jsme zmákli, akorát včera večer už jsem usínala ve stoje :grinning: Tak jsem si na dnešek naordinovala flákací den :wink:

farmi, Ty jsi testila mamatestem? Jestli ne, tak se třeba ještě mimísek schovává...........nebylo by to možný? :wink:
10. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Bobinko jsem 22DC,a mám to dostat v pátek,takže asi až ten pátek :wink: No uvidíme,špatně mi teda je,ale jsem lehce nahlazená,takže tak... :rolling_eyes:
10. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Aha Kopi:
Tak to je rozumne.V patek uz bych to ale zkusila.
Ale jak si vzpominam na sebe.Tak mi to test ukazal az 5 dni po zpozdne menstruaci.A to jsem testila mama testem.Zalezi jak kdo ma velkou nebo malou citlivost.
10. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Kopi, tak budem všechny držet palečky na páteční testování :wink:
10. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Bobi no právě nebudu se zbytečně stresovat :wink:
Bud tam v pátek budou // nebo néé :wink: I když jak jsem psala u nás se vždy rozjede sexík zrovna po ovuli... :unamused: ale nevadí tak to výjde jindy :wink: Jsem s tímhle tím nak smířená,takže to nehrotím :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Kerrie ahojky :slight_smile:
Teda vy furt všichni máte nake party,grilovačky,svatby,ja chci taky někam vyrazit :slight_smile:
Díky za držení palečků :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
To je dobre,
Moc ti to preji.A doufam te tam// budou.
Ale s tim sexikem v ovu nebo mimi ivu.Nekdo otehotni i po ovulce.Ale do konce roku budete vsechny snazilky tehotne,to se klidne vsadim.
:wink:
10. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Bobi :slight_smile:
Já vím každej má asi ovuli jinak,je to různé.Tak kdyby po ovulce tak bych to měla 10000% :grinning: :grinning: :grinning:
Snad budeme všichni do konce roku těhu :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Holky psala mi Markee :slight_smile:

Odběr mám od 8hod. za sebou.Nic příjemnýho,ale dá se to vydržet.Ted čekám na kontr.UTZ a pak snad do hodky půjdu domu.
10. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Holky, já si říkala, že tomu šílenství s ovu testíkama mamatestíkama prostě nepropadnu a hádejte, co jsem si včera objednala v lékárně :grinning: A to jsem tam chtěla jen vápník na manžovu zlomeninu a kontryhelový čaj :sweat_smile:
10. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
holky je to možné že by byla ovulka už 7,8dc ? já jsem nějaká nervní
10. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
babi :grinning: :grinning: :grinning: ono to prostě nejde vid?když tady nakupujeme s Farminkou :grinning:
10. srp 2009 v 11:43  • Odpověz
To jsou bezva zprávičky o Markee, nejhorší má za sebou, tak držím palce, aby i výsledky dopadly na jedničku. Bobi, ty jsi vzorná maminka, máš pochvalu :sunglasses:
Nicol, podle čeho soudíš? Podle té teplotky? Já měla taky včera a předevčírem po ránu nad 37 a byla jsem 8 DC a dneska už zas jen 36.5. Tak si myslím, že to spíš bylo tím vedrem.
10. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Kopi, děkujeme za zprávičku od Markee...............teď musí hodně odpočívat...........a mrňousek bude určitě v pořádku :slight_smile:

zlabab...........ale uznej, ře je to vzrůšo.........hypnotizovat maličkej papírek, aby tam vykoukly //.......já taky nakupovala ve velkým........kdyby mi někdo před pár lety řekl, že největší dobrodrůžo pro mě bude očůrávat papírky, tak si budu klepat na čelo :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Mury...............moc držím palce Jarušce, ať jsou s mrňouskem oba v pořádku............až budeš mít další info, tak nám dej vědět :wink:
10. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
zlababa no teplotou a taky od soboty bud píchání na vaječníku, a nebo mám takové divné bolení jak na mrchu ale tak mrcha ta tu ted nema co dělat.
10. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Kerrie, je to fakt, je to vždycky takový vzrůšo, že se mi dycky udělá při tom testování z těch nervů zle :slight_smile:
Nicol: myslím, že je na ovu fakt brzy, může to být cokoliv, a nebo zkus ovu test, abys měla jistotu.
10. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
holky to je horko venku co??
Já jsem si byla koupit housku a papriku k obědu a ted jsem to snědla a jsem naka narvaná :unamused:
10. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po dlouhé době. Musím vás trochu dočíst, abych byla krápek v obraze :slight_smile:
Dneska jsme byli na NT screeningu a vše v pořádku, máme velkou radost. Šel tam s námi manža a byl totálně nadšený. Jinak Kopi :slight_smile: 31.8. nás čekají trippl testy.
10. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
U nás taky vedro, a hlavně mě to nebaví v práci.
Jste taky někdo v práci? :frowning2:
10. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
Já hlásím že taky makám. Teda teď zrovinka obědvám :slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ale máme tu klimošku, takže to docela jde. Radši bych se ale válela u vody, to jsem letos ještě nějak vůbec nestihla :unamused:
10. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
zlababa07: tak já k vodě nemusím vystvovat ty svoje špeky.
10. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Marti, špeky nešpeky, já bych šla ale měla jsem koupání zakázaný a bez vody se u vody leží blbě :slight_smile: a teď má zas manža nohu v sádře, takže to asi do konce prázdnin fakt nehrozí.
10. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
zlababa07: od zítřka má pršet, tak bude lepší počasí. A nebude takový vedro. Mám v práci taky klimu, ale občas mě bolí v krku. Ale asi ji pustím na chvilku :wink:
10. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
A co děláš? Já v kanceláři v cestovce. Je nás tu 6, takže se na klimošce musíme domlouvat, aby to nikomu nevadilo. Ale dneska je fakt vedro k padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahojík holčičky:slight_smile:

wergi blahopřejjuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: super paráda:slight_smile:
10. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Bobinko:slight_smile: sluníčko, všechno sepiš a pobal:slight_smile:)))) a my budeme držet paleškýýýýýýýýýýýýýýý.... kdyžtak pošli číslo Kopince- ta mám myslím tel. na všechny:slight_smile:)) tady.
10. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.