Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
11. srp 2009

kopi tak to holt budeme muset hodit na tu páju 😀

hele a jak se dá v šachách vyhrát dva tis.? dyt to není mariáš 😀
já že bych toho svýho taky poslala 😀 hraje taky hodně dobře 😎

kopa
autor
11. srp 2009

Farmi šlo o to,že když přítel byl na střední tak s tímhle tím kamarádem hrál karty a ještě s jedním.Oni švindlovaly a přítele obraly o 800stovek.Tak přítelák navrhl v tý hospě at si zahrajou o 1000Kč,tak vyhrál a pak dali ještě jednu a zase vyhrál 😅 😵 Holt přítel je hlavička inteligentní 😉

kopa
autor
11. srp 2009

No to z nás bude mít Paaja radost 😀 😝

farmarska
11. srp 2009

kopi u nás je to opačně 😅 já beru jen podporu jinak nás živí manžel a to máme dítko, a hypošku 😝
taky se budu muset někde po něčem poohlídnout 😝 ale nechce se mi.. to víš, ženská má doma pořád co dělat, natož v tak velkým baráku se zahradou 😝

kopa
autor
11. srp 2009

farmíku tak to taky nemáte lehké s tou vaší zvěří asi taky dost utratíte,ale co mohla by jsi prodávat mléko,vejce,masíčko... 😀

farmarska
11. srp 2009

tak co teda hráli? karty nebo šachy?? 😨 sem z toho jelen 😅

kopa
autor
11. srp 2009

jo holky normálně jdu v září na školení 😀 to budu hlavička chytrá 😀 Dneska mě přihlásily v práci 🙂

kopa
autor
11. srp 2009

tenkrát hrály karty a ted šachy. 🙂

farmarska
11. srp 2009

masíčko těžko, nic se u nás zabíjet nebude 😠 vejce už taky ne, vzdala jsem se holek slípek pro jejich záchranu 😀 a jen to mlíko by nás asi neuživilo 😀 😀
no asi tak, plánuju někdy koncem měsíce, že prostě někde nastoupím, asi od září 🙄 a snad tam nebudu muset dělat dlouho a půjdu brzy na mateřskou 😅

kopa
autor
11. srp 2009

Farmí třeba už nikam nenastoupíš.ted jsem řekla fretakovi pojd ty tlustochu a on na mě zmetek zasyčel 😅

farmarska
11. srp 2009

todle mne fakt štve, před tím než jsem otěhu a potratila jsem měla hezkou práci,pohodička, časově mi vyhovovala, parta byla dobrá a vůbec.. tak mě mrzí že jsem o ní přišla, tam bych se vrátila ráda, jenže už za mne mají náhradu a navíc nerada bych jim tam ted lezla a třeba zase za dva měsíce odcházela, kdybych byla znovu těhu 😅 ..tak tam bych jim tyhle komplikace dělala opravdu nerada 😒

kopa
autor
11. srp 2009

mizím 🙂

farmarska
11. srp 2009

no vidíš to! tak to bud ráda, že jsi to neřekla mě, bo já bych tě rovnou ňafla! 😠 😀 😀
za pravdu se člověk nejvíc zlobí 😀 😀 😀 😀

kopi no uvidím, si říkám ať nastoupím kamkoli, chvíli se to dá snad všude vydržet 😅

farmarska
11. srp 2009

hele navolíme jiný téma, todle je moc depresivní 😀
práce fuj 😝

farmarska
11. srp 2009

jo takhle! tak to už nezvolíme žádný téma! 😀 😀
leda moji obvvyklou samomluvu 😀
tak farminko, jak jsi se dnes měla?
ále stojí to za starou bačkoru 😝
a pročpak holčičko, copak se ti stalo?
ále testíky mne zloběj,..neukazují co bych si přála 😠
no jo však se neboj brzy se dočkáš..
,,,,
až naprší a uschne 😝

😀 😀 😀

farmarska
11. srp 2009

no holky!!! kde jste všechny!!! 😠
asi budu udělovast zase neomluvené! 😠
jediný kdo se omlouval byla Tercí, že jde na véču! ale ta zase asi nějak pomalu žvejká 🙄
to tudle měla v sobě paprikovej lusk cobydup ..a ted co má potvrzené těhu, tak se nám snad v jídle bude šťourat, nebo co! 😠

farmarska
11. srp 2009

jako mě neštvěte! dopoledne, když má člověk práci a zařizování, to by se krafalo o sto péro! ale ted když už mám jako čas, ležím anemusím nic dělat, tak si tu povídám zas jen sama se sebou! 😠 😀

tercie
11. srp 2009

Nežvejkám, už jsem tůůů, ale musím jít dát ještě žvejknout smečce, aby si zejtra na mě páníkovi nestěžovali 😀

farmarska
11. srp 2009

no jak chcete, ale já teda s váma taky zejtra asi nebudu mluvit..
😝 😝 😝 😝 😝
a nebo budu, ale budu u toho trucovat 😀 😀

tercie
11. srp 2009

počkej na mě půl hoďky, jo? Hned jsem tu!!!

tercie
11. srp 2009

No a prd, tak jsme se tu akorát pěkně vystřídaly co? Ale já dneska na samomluvu teda nemám náladu, jdu chrnět, těch dvacet co jsem si nedala po obědě mi teď zatraceně chybí 😀
Tak dobrou!!!!!! 😉

aronek
11. srp 2009

Ahojky, koukám, že zase pozdě 😠 a všechny spinkáte, takže drbání nechám na zítra. Ráno skoknu na kosmetiku, vypravím přítele do práce a všude kolem si s váma budu drbat 😀

kvetinka7
11. srp 2009

Ahoj holky, konecne se za cely den dostanu k netu.. a on tu nikdo.
Ja byla dnes na 1.hodine( nastesti zadarmo) ve Studiu pro zeny ve Vodickovy... a muzu vam rict,ze mi bylo z toho vytahovani penez lidem z kapes, ZLE.
Maji tam tehoetnsky kurs, ktery stoji 280Kc na hodinu( chodi se tam 1 krat tydne 28tydnu!) a pul hodiny je prednaska na tema dite-tehotenstvi ,pul hodiny cviceni.
Ja mela chut na protest v pulce hodiny odejit, pak se ovsem instruktorka?(vubec se nepredstavila) zachranila asi 20min cvicenim..
Vyjadrovala se tak,jakoby toho vedela vice nez gynekologove, internisti,pediatri a dermatologove v jednom.
Ja jsem z ni silela. Holky ji to bastily. Uci tam veci,ketry by mely naucit v predporodnim kursu v porodnici a v porodnici a u detske doktorky automaticky a za sileny prachy. Nabizi zaruceny rady,servis, ovsem ne zalevno.
Gol vseho byl ten,ze soucasti kursu maji horkou linku,kam volate pri vasich zdravot.nejasnostech.. co je jim do toho??!! Pry,kdyz budete spinit apod..odborne vam po telefonu poradi.. Jak muze nejaka baba, pochybuju,ze je tam alespon porod.asistentka, po telefonu vedet,co se se mnou deje? Jak ji muze nekdo verit?
Sila. Holky si to tam predplacely.
Mozna si zaplatim bazen nebo pillates, ovsem pouze ciste cviceni bez jakychkoliv " rad".
tak pa

farmarska
11. srp 2009

jé my se tu fakt míjíme 😀
ted nakukuju, než se mi zavřou oči 😉
aron tak už se těším na zítřek na drbárnu a až mi povíš jak ti je 😉

kveti no to je slíla!! 😖 ☹

farmarska
11. srp 2009

tak já jdu holky taky dohajan, ať už můžu ráno testit 😀 😀 😀
ahoj a dobrou

kopa
autor
12. srp 2009

dobré ránko 🙂
Před chvilkou jsem vstala a už bych zase zalezla 😅
Razím do práce,pak určitě nakouknu.

venuska
12. srp 2009

Ahojky holčiny, jak se máte? Zítra jedeme do toho genmetu, tak jsem na to zvědavá.
Včera jsem večer ležela na zádech v klidu a měla jsem ruku na bříšku a normálně jsem cítila takové ťukání na bříško, nevím zda to byly pohyby, ale bylo to krásně...málem jsem se rozbrečela, ale dělala jsem před manžou hrdinku.

Včera jsem mimískovi koupila oblečky 3 a sobě podprdu, tak jsem byla spokojená. 🙂

A jak se máte, co je zde nového? Pár řádků jsem dočetla, a le nějak nestíhám. Mam po dovolené hodně práce v práci, tak se nestačím ani podívat na koníka. ☹

venuska
12. srp 2009

Markét, hezky ti roste bříško, ty týdny letí, co?

Kamarádka je teď ve 34 týdnu a má nahoře 20kg, tak to jestli budu mít taky, tak budu jak koule z nožičkama 🙂

Tercie, mooooooc Gratuluji k mimískovi a potvrzení...hurrááá. Doufám, že všichni budete do konce roku těhulky, moc bych vás to všem přála. 🙂

venuska
12. srp 2009

Kopi, ty jsi taky ranní ptáče 🙂
Já jsem dneska vstávala ve 4hod a v práci jsem od 5,30 hod. Mam toho moc.... ☹
Jinak hezká tabulka, musím tě pochválit, jak se o nás hezky staráš 🙂

venuska
12. srp 2009

Květinko, tak to jsi si hezky užila... 🙂 Dej nějakou fotečku do albíčka, ať vidíme, jak mimís krásně roste 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru