Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička x-)

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají x-)
kopaautor
12. srp 2009
Teríku a co ty?Jak si užíváš na neschopence? 😃
kopaautor
12. srp 2009
😃 Kdepak se nám toulá Farmi??Hele že ty zase očůráváš testíky??? 😃 Nebo jsi vyrazila do města již pro nové :-N 😃
tercie
12. srp 2009
Kopi ráno v půl osmý jsem už byla u pejsků, ale pak jsem zas zalezla s noťasem do postele anechce se mi ven, jenže budu muset protože mám hlad 😃
kopaautor
12. srp 2009
Tercí teda ty máš pohodičku 🙂
jen vyraž a kup si něco dobrého a pak zas zalez do postýlky 😃 já jdu dneska na obídek,docela už mám hlad. :-N
martina76
12. srp 2009
Ahoj holky. Koukala jsem na tabulku a mooc se mi líbí 😉 Vždyť mi tu už můžeme mít každou chvilku první miminko 😃 Vroninka s Bobinkou budou rodit za chvilku 😉 Jinak Vás všechny moc zdravím i ty nové a omlouvám se že tu nejsem tak často, nějak nestíhám ale dočítám!!!!!!! Takže všechno vím. MARKEE moc na tebe myslím a přeji aby vše dobře dopadlo. 😉
tercie
12. srp 2009
To já mám nakoupeno, jen překonat lenost a jít si něco připravit 😃 Ale už asi půjdu, protože mi kruí v břiše jak blázen 😃 A pak pojedu do Sokolova na STK a asi se stavím v makru, ještě uvidím, takže o zábavu mám postaráno 🙂

Marti ahoj, a jak je tobě? 😉
tercie
12. srp 2009
Jdu holky spáchat nějakou tu snídani 😉
kopaautor
12. srp 2009
tercíku jdi,já se zakousla do sušenky :-N
kopaautor
12. srp 2009
Marti ahoj,
jak se máš ty?a synek? 🙂
martina76
12. srp 2009
TERCIE já jsem v pohodě a doufám, že už to tak zůstane. 😉 Příští týden jedu do trombo centra do Prahy, tak vám dátm vědět. To víš ty injekce každý den mě štvou, ale co bych pro zdravé mimi neudělala. 😉 Do rizikové poradny chodím každý druhý týden, tak mě mají pod kontrolou. 😉 Ty se běž nadlábnout a nemuč mímo hlady. 😃
martina76
12. srp 2009
KOPI nějak nestíhám. Už aby bylo po prázdninách a já měla trochu času sama na sebe. 😉 Teda ještě si to musím trochu užít než se narodí Mikuláš.. no né... 😉 Od září i víc koníkuju....fakt slibuju. 😃 Celý prázdniny si doma příjdu jak ve vývařovně. Včera mě Tomáš dostal, protože Mikuláš řádil tak přiložil ruku na břicho a řek ..... No fuj, hrůza to je jak nějakej vetřelec...... No 9 let a puberta, mě asi jebne. 😃 Teď mi na něj šahá pořád a čeká až vetřelec zaůtočí........ 😃
farmarska
12. srp 2009
ahoj holky! jsem tu 😉
sem ted dělala čuněti Lucince bazének, no teda spíš takový brouzdališťátko,ale je pěkně bahenný, to ona ráda, se porochní x-)

Tercíku v půl jedenáctý snídani?! =-) ježkovi voči a kdy teda budeš večeřet 😃

kopi testíky jsem samo očurala už ráno v sedm...jsem si kuli tomu přivstala 🙂 ale pak jsem šla zase nasraně chrápat, bo tam prostě víc jak ta jedna není ]-(

hele normálně už jsem 30DC přemejšlím že dnes si vezmum poslední ten duphaston, protože mám pocit že mi blokuje mrchu ]-( když teda nejsem těhu, tak bych to přeci měla dostat..ale já se bojím, že tím jak ho baštím, tak se mrchy nedočkám ]-( navíc mi je po něm fakt divně :-p nablití, prsa bolej :-p zkusím vysadit a hotovo 😎
kopaautor
12. srp 2009
Farmí a na letáku není nic napsaného??? :-N s tím kdy se má přestat brát?
farmarska
12. srp 2009
Marti, mýmu bude v řínu 10 😎 a to stou pubertou to je fakt nářez.. občas poslouchat ty hlášky :-p navíc se s ním furt o něčem dohadovat :-p do toho je vidět, že si myslí, že jsem uplnej debil 8-( a když a něj houknu, tak se urazí a odchází ]-( .. teda co s ním budu dělat až mu bude 15, já fakt netuším :-N :-N
farmarska
12. srp 2009
kopi ne a když jsem to tu tudle probírala, tak snad ho každej bere trošku jinak.. :-N

já ho myslím měla brát až do přijití mrchy, od 20DC, jenže mrcha nejde a dvě taky nejsou, takže dnes naposled a pak s tím prostě seknu ]-(
kopi tak zítra budeš pochcávat proužky i ty? 😃
nicollka
12. srp 2009
tak jdu si udělat polívku a umýt hlavu a oholit se 😃 Nějak mě píchá koza a břicho asi půjdu spát ... takže když se delší dobu neozvu...spím 😉
farmarska
12. srp 2009
nikol ok máš omluveno 😃 😃 dobrou 😃
murynka
12. srp 2009
holky jdu také do pelechu není mi zase dobře 😞
kopaautor
12. srp 2009
Farmi já asi nebudu pochcávat :-N Mě dneska tak divně šimrá v břichu,že třeba stačí MS přijít :-N Uvidím,kdyžtak zkusím až v pátek 😉
kopaautor
12. srp 2009
Farmi tak zavolej na gyndu a zeptej se 😉
kopaautor
12. srp 2009
To víš,že mě to láká testnout,ale bude tam stejně bílo :-N 😃
farmarska
12. srp 2009
kopi obdivuju tvé nervy,já neobchcávat nevydržím :-N :-N :-N :-N
jinak já věděla, že jsi psala, že budeš testovat v pátek, ....já myslela, že to už je zítra :-N to víš, my nezaměstnaní 😃 😃
farmarska
12. srp 2009
jinak nestraš se šimráním! snad nic takovýho nepřijde :-N
tfuj tfuj mrcho, běž od kopi dál ]-(
😃 😃 😃
kopaautor
12. srp 2009
Farmi však se snažím vydržet,nechci bláznit :-N :-N Stejně myslím že tam // nebudou :-|
kopaautor
12. srp 2009
Tfuj tfuj mrcho běž i od Farmi pryč a od Paaji ]-( :-x 8-(
farmarska
12. srp 2009
kopi ale vem si jakej z toho já budu mít jednou šok, až občurám svůj milionprvní testík a tam se vyrýsujou dvě 😃 no to mne položí 😃 😃 už jsem si na ten pohled začla zvykat 😃 😃 😃 😃
farmarska
12. srp 2009
ted jsem ve fázi, že mne to už snad ani nemrzí, ale spíš sere 😃 mám na ty malý proužky děsnej vztek ]-( ale to víš, je to s nima jak s chlapem, serou, ale bez nich to nejde 😃 😃 😃 😃 😃 😃
farmarska
12. srp 2009
jo paní mrcho, sedněte hezky na některou z našich nováčků, která se na vás těší a už čeká x-)
od nás pazoury dál! ]-( 😃
kopaautor
12. srp 2009
farmi to věřim,to tě rovnou odvezou k chocholouškovi 😃 😃 :-o
To mě to sere každej měsíc,vždycky mám v sobě naději a pak testnu bílo....nic....prázdnota,smutek...Tak proto ted nechci testovat :-N 😞
kopaautor
12. srp 2009
Hele Farmi my by jsme tý mrše měli napsat něco ošklivého,aby už k nám vůbec nepřišla 8-( 8-( ]-( 😃

Začni psát odpověď...

Odešli