• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
autor
Teríku a co ty?Jak si užíváš na neschopence? :grinning:
12. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
:grinning: Kdepak se nám toulá Farmi??Hele že ty zase očůráváš testíky??? :grinning: Nebo jsi vyrazila do města již pro nové :sweat_smile: :grinning:
12. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Kopi ráno v půl osmý jsem už byla u pejsků, ale pak jsem zas zalezla s noťasem do postele anechce se mi ven, jenže budu muset protože mám hlad :grinning:
12. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Tercí teda ty máš pohodičku :slight_smile:
jen vyraž a kup si něco dobrého a pak zas zalez do postýlky :grinning: já jdu dneska na obídek,docela už mám hlad. :sweat_smile:
12. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky. Koukala jsem na tabulku a mooc se mi líbí :wink: Vždyť mi tu už můžeme mít každou chvilku první miminko :grinning: Vroninka s Bobinkou budou rodit za chvilku :wink: Jinak Vás všechny moc zdravím i ty nové a omlouvám se že tu nejsem tak často, nějak nestíhám ale dočítám!!!!!!! Takže všechno vím. MARKEE moc na tebe myslím a přeji aby vše dobře dopadlo. :wink:
12. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
To já mám nakoupeno, jen překonat lenost a jít si něco připravit :grinning: Ale už asi půjdu, protože mi kruí v břiše jak blázen :grinning: A pak pojedu do Sokolova na STK a asi se stavím v makru, ještě uvidím, takže o zábavu mám postaráno :slight_smile:

Marti ahoj, a jak je tobě? :wink:
12. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdu holky spáchat nějakou tu snídani :wink:
12. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
tercíku jdi,já se zakousla do sušenky :sweat_smile:
12. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Marti ahoj,
jak se máš ty?a synek? :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
TERCIE já jsem v pohodě a doufám, že už to tak zůstane. :wink: Příští týden jedu do trombo centra do Prahy, tak vám dátm vědět. To víš ty injekce každý den mě štvou, ale co bych pro zdravé mimi neudělala. :wink: Do rizikové poradny chodím každý druhý týden, tak mě mají pod kontrolou. :wink: Ty se běž nadlábnout a nemuč mímo hlady. :grinning:
12. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
KOPI nějak nestíhám. Už aby bylo po prázdninách a já měla trochu času sama na sebe. :wink: Teda ještě si to musím trochu užít než se narodí Mikuláš.. no né... :wink: Od září i víc koníkuju....fakt slibuju. :grinning: Celý prázdniny si doma příjdu jak ve vývařovně. Včera mě Tomáš dostal, protože Mikuláš řádil tak přiložil ruku na břicho a řek ..... No fuj, hrůza to je jak nějakej vetřelec...... No 9 let a puberta, mě asi jebne. :grinning: Teď mi na něj šahá pořád a čeká až vetřelec zaůtočí........ :grinning:
12. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
ahoj holky! jsem tu :wink:
sem ted dělala čuněti Lucince bazének, no teda spíš takový brouzdališťátko,ale je pěkně bahenný, to ona ráda, se porochní :dizzy_face:

Tercíku v půl jedenáctý snídani?! :confused: ježkovi voči a kdy teda budeš večeřet :grinning:

kopi testíky jsem samo očurala už ráno v sedm...jsem si kuli tomu přivstala :slight_smile: ale pak jsem šla zase nasraně chrápat, bo tam prostě víc jak ta jedna není :angry:

hele normálně už jsem 30DC přemejšlím že dnes si vezmum poslední ten duphaston, protože mám pocit že mi blokuje mrchu :angry: když teda nejsem těhu, tak bych to přeci měla dostat..ale já se bojím, že tím jak ho baštím, tak se mrchy nedočkám :angry: navíc mi je po něm fakt divně :stuck_out_tongue_closed_eyes: nablití, prsa bolej :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkusím vysadit a hotovo :sunglasses:
12. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Farmí a na letáku není nic napsaného??? :sweat_smile: s tím kdy se má přestat brát?
12. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Marti, mýmu bude v řínu 10 :sunglasses: a to stou pubertou to je fakt nářez.. občas poslouchat ty hlášky :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc se s ním furt o něčem dohadovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho je vidět, že si myslí, že jsem uplnej debil :rolling_eyes: a když a něj houknu, tak se urazí a odchází :angry: .. teda co s ním budu dělat až mu bude 15, já fakt netuším :sweat_smile: :sweat_smile:
12. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
kopi ne a když jsem to tu tudle probírala, tak snad ho každej bere trošku jinak.. :sweat_smile:

já ho myslím měla brát až do přijití mrchy, od 20DC, jenže mrcha nejde a dvě taky nejsou, takže dnes naposled a pak s tím prostě seknu :angry:
kopi tak zítra budeš pochcávat proužky i ty? :grinning:
12. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
tak jdu si udělat polívku a umýt hlavu a oholit se :D Nějak mě píchá koza a břicho asi půjdu spát ... takže když se delší dobu neozvu...spím ;)
12. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
nikol ok máš omluveno :grinning: :grinning: dobrou :grinning:
12. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
holky jdu také do pelechu není mi zase dobře :frowning2:
12. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Farmi já asi nebudu pochcávat :sweat_smile: Mě dneska tak divně šimrá v břichu,že třeba stačí MS přijít :sweat_smile: Uvidím,kdyžtak zkusím až v pátek :wink:
12. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Farmi tak zavolej na gyndu a zeptej se :wink:
12. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
To víš,že mě to láká testnout,ale bude tam stejně bílo :sweat_smile: :grinning:
12. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
kopi obdivuju tvé nervy,já neobchcávat nevydržím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jinak já věděla, že jsi psala, že budeš testovat v pátek, ....já myslela, že to už je zítra :sweat_smile: to víš, my nezaměstnaní :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
jinak nestraš se šimráním! snad nic takovýho nepřijde :sweat_smile:
tfuj tfuj mrcho, běž od kopi dál :angry:
:grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Farmi však se snažím vydržet,nechci bláznit :sweat_smile: :sweat_smile: Stejně myslím že tam // nebudou :unamused:
12. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Tfuj tfuj mrcho běž i od Farmi pryč a od Paaji :angry: :zipper_mouth: :rolling_eyes:
12. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
kopi ale vem si jakej z toho já budu mít jednou šok, až občurám svůj milionprvní testík a tam se vyrýsujou dvě :grinning: no to mne položí :grinning: :grinning: už jsem si na ten pohled začla zvykat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
ted jsem ve fázi, že mne to už snad ani nemrzí, ale spíš sere :grinning: mám na ty malý proužky děsnej vztek :angry: ale to víš, je to s nima jak s chlapem, serou, ale bez nich to nejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
jo paní mrcho, sedněte hezky na některou z našich nováčků, která se na vás těší a už čeká :dizzy_face:
od nás pazoury dál! :angry: :grinning:
12. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
farmi to věřim,to tě rovnou odvezou k chocholouškovi :grinning: :grinning: :astonished:
To mě to sere každej měsíc,vždycky mám v sobě naději a pak testnu bílo....nic....prázdnota,smutek...Tak proto ted nechci testovat :sweat_smile: :frowning2:
12. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Hele Farmi my by jsme tý mrše měli napsat něco ošklivého,aby už k nám vůbec nepřišla :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :grinning:
12. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.