• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
zdravíčko dětičky, tak jsem zase tady a asi neříkejte mi, že si zas budu trénovat samomluvu :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Tak zas někdy pokecáme :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
marti ahojky jaká byla dovča :dizzy_face: :dizzy_face: ??

zlab jsme tu :grinning: :grinning: ale musím jít úmýt hladu nádodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: když jsme trochu schopná :sweat_smile:
12. srp 2009 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
já tu taky za chvilku budu,musím taky umýt nádobí,dát kuře do truby.
12. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
leni tak budem na sebe myslet ju :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
Markét budeme mýt spolu jo?
12. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Mury, ty mazej do pelechu. Sofinka asi nerada domácí práce :grinning: Už je ti líp?
Kopi, psalas do té tvojí růžovky na ten Václavák?
12. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
holky dojdete i k nám na nádobí :slight_smile:

já valím do práce..
12. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
A ja jdu udelat veceri pritelakovi,nez prijde.Aspon si to nachystam .Az prijde tak to jen zapecu.Budou tousty. Mnam :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
tak já se jdu trochu zmátořit a razím za pesanama. Mám snad stokilové nohy :confounded: Pokud někdo nemá co dělat, tak špinavé nádobí bych tu taky měla :grinning:
12. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
a tousty taky ráda :grinning:
12. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Krásný den,
v prácí nešel net od rána, takžě jsem se sem dostala až teď.

Farmi a Kopi:no moc bych na mě nesázela, že budou //. Hlavně zítra jdu k Dr., protože mě ten zánět pořád nechce pustit, tak nechci nic zanedbat. Jen se bojím, že nám na nějakou dobu stopne snažení. Jinak dneska je mi odrána divně- hnusné počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nicoll: koukala jsem na fotky z dovči a ty jsi teda kočka. Co chceš hubnout. Ani neví vidět, že už jsi jednou mamina :wink: Tvoje teploty jsou tedy záhada. Já mám 37 až po ovuli

Mury: hezky odpočívej

Mabe: odpočívat a šetřit se
12. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
tak domyto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě jsem si udělala talíř krupicové kaše :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz
ted mi volal nějaký chla z pojištovny že mě nemocnice pojistila proti úrazu jestli to vím atd...říkám že jo a on jestli se chci sejít a říct něco k tomu :confused: tak říkám že už nepracuji že jsme na PN už 5 měsíc a on aha pracovní úraz :grinning: :grinning: a já ne jsem těhotná :grinning: :grinning: :grinning: a on jééé tak to nemá cenu si ted promlouvat když budete na mateřský a já jo to jo tak jsme s eho elegantně zbavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já to nemám ráda :frowning2: tyhle kravatáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz
Mury, tak řekni manželovi, že v rámci zachování domácí pohody a pro zdraví maminky i miminka je třeba novou myčku :grinning: Jinak já jdu dneska večer na power jógu, ale radši bych šla cvičit do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
zlab myčka bude :dizzy_face: :dizzy_face: v novém tu už mám povolenou :grinning: :grinning: od září nemyju nádobí já ale myčka :grinning: :grinning:

ty jo jogu tak si to užij :wink: :wink:
12. srp 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
Nojo, chodim poctivě, každou středu a někdy i čtvrtek, hrozně mi to pomáh na záda a celkově mi příjde, že to tělo hodí do pohody a rovnováhy. Akorát se vždycky přemoct :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
zlab také od září budeme plavat ted to přes prázdniny není :frowning2:
je to dobrý tělo se dá alespon trochu do kupy mě už to nicnedělaní ubíjí :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz
Právě, já co jsem byla těch pár týdnů těhu, jsem normálně tak ztuhla, že ta první hodiny jógy po asi třech měsících byla fakt utrpení. Nějak jsem se bála v tom prvním trimestru cvičit, ale příště asi něco málo cvičit budu. teď jsem byla opatrná a stejně to nepomohlo :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Jé, mury, koukám, že máš termín o den dřív než moje kamarádka :slight_smile:
12. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
zlab tak já v I.trimestru nedělala nic...nemohla jsme i ted mám cvičení zakázáno jen plavání povoleno a to že dr.ví že jsme zdravotník a je na mě hodný jinak bych to povolení nedostala :sweat_smile:
ale to plavání stačí......stejně na začátku mi bylo zle pořád jsme spala to bych se utopila :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
Já mám právě naopak strach z toho plavání, abych nechytila nějakou infekci nebo tak. Jedna kamarádka chodila takhle plavat v těhu a porodila v 7. měsíci :confounded: Tím tě rozhodně nechci odrazovat, ale pozor, aby ten bazén byl čistý!
12. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
zlab to je přímo a jen pro těhule :wink: :wink:
12. srp 2009 v 18:15  •  2 děti  • Odpověz
Tak paráda :slight_smile: až budu těhu, budu jezdit k vám na Kladno páč tady v Praze je to nalevačku. Znám tu jen jeden bazén, kam bych se odvážila, ale má příšerně studenou vodu :grinning: :confounded:
12. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
Holky já mám baby club před barákem a je tam i plavání pro těhotné teplota vody je kolem 29-30°C.Tak budu chodit tam :wink:
12. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahojík:slight_smile:)

Mury tak fajn, že už je líp:slight_smile:))
já mám myčku heč:slight_smile:))))) :grinning: :grinning:

na to plavání by mohl stačit tampon, proti případné infekci... když je někdo náchylný. Já chodila v těhu a bylo to fakt to nejlepší na na záda a klouby...super.
12. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
Holka já budu chodit na plavčo s Johankou,kurz nám začíná 17.9.,tak jestli bude vše OK,tak půjdu na 5 až 7 lekcí.Prostě nejdéle do konce října,ale spíš myslím,že v půli října už skončíme. Ona už plave sama,takže jí nebudu muset tahat jako miminko a snad teda nic nechytnu.
12. srp 2009 v 18:42  • Odpověz
sarlot já jí také budu mít heč :grinning: :grinning: :grinning:
jo lépe už je ale pořád to není onu :pensive:
12. srp 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz
Mury to mě mrzí, nemáš z něčeho nervíky ?
12. srp 2009 v 18:50  • Odpověz
sarlot to fakt nemám :sweat_smile: co ty??
12. srp 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.