• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
prasátko :sunglasses: máme ted jen jedno, Lucinku :dizzy_face: to je mazlík :dizzy_face: tamty jsme sežrali :sweat_smile: :zipper_mouth:
13. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
sežrali prasátka, chudinky malý :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 15:50  • Odpověz
hele Jit ale kdyby tě krmení čuníka omrzelo, mohla by jsi krmit i mne :grinning: já bych se taky nebránila :grinning: navíc čuně jako čuně..my jsme si dost podomné :sunglasses: :grinning: :grinning: i podrbat za uchem by jsi nás mohla :wink: :grinning:
ze na vlastni frndu,to je dobry :grinning: farmi,rada bych prisla pomoct k zviratkam ja bych mnela co delat ale ne do vseho se mi chce. holky konecne po trech mesicich sem si dala 15 minut solarko,to je relax :sunglasses: hned mi je lip, budu chodit jeste do prvni ms a pak zas utrum :angry:
žlabi, počkej jak bude frnda chrochtat blahem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
mari, však ono by se něco našlo :wink: :grinning:
13. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
farmi, já se zas řehtám když s představuju, jak tě jitie drbe za uchem místo čuníka :grinning:
farmi, drbání mám taky ráda :grinning: a nakrmit,neni problém, teď tu žeru nutellu, tak ti schovám :grinning:

mari, solárko mi taky chybí, ale teď je hezký počasí,takže se dá opalovat na sluníčku, horší to pro mě bude v zimě, budu bílá jak stěna...
mari, víš jak, tak žlab musela napsat frndu, bo se zubem tam nejde, že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 v 15:53  • Odpověz
jit mňám! tak to já ti i za ní zapanáčkuju :grinning:
13. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
holčindy moje, je mi tu s váma dobře, ale musím jít ven sekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám too zas min. na 2 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatím ahoj, večer :wink:
13. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
farmi, hezké sekání :wink: :grinning:
13. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
to je to je ale frnda,pekny vyraz,u nas na slovensku sme ji rikali cikula :grinning: a kdyz sem to tu rekla tak holky nechapali. jitie,ja slunicko nerad,mne je s neho blbe a boli hlava,ja radej skocim do solka na 15-20 minut a je mi hej,uz sem bola jak bledule :confounded: ted to zas dozenu at ma co blednout :wink:
13. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
tak to mě slunko nevadí, já se rády smažím :grinning:
13. srp 2009 v 15:59  • Odpověz
farmi makej,ja du asi teda taky konecne dodelat tu skalku at uz to tu nejak vypada,jen musim pockat na chlapa at mi tam nataha sutr, s tim ja se tahat nebudu,ani nemuzu bo sou tak tezke ze je ani neuzvednu tak čest praci du makat. snat se jeste vecer na vas kouknu holky moje :astonished:
13. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
ahojky holky vy jedete :grinning: :grinning:

jit gratuluji ke kontrole :wink: :wink: ale jsem smutná s tercíí se sejdeš a semnou ne :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
se těším na zítřek :dizzy_face: :dizzy_face:

vendulka mi ještě nepsala jsme napnutá jak kšandy co čekají :grinning: :grinning:

já byla ve městě a utrácela ale za sebe koupila jsem si dva svetříky :dizzy_face: :dizzy_face:
a ted se cpu sladkým abych to do zítra vydržela na ten cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
markétko ahoj,
vždyť mi se uvidíme zítra :dizzy_face: já už se taky moc těším a hlavně si myslím, že by nám mělo od příštího týdne začít plavčo, ne???
13. srp 2009 v 16:10  • Odpověz
jééé plavčo to vůbec právě nevím :sweat_smile: kdy začínááá :confounded:
13. srp 2009 v 16:11  • Odpověz
hele zjistím si na zítra ty busy v kolik mám být na muzeu????
13. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
říkala koncem sprna, ale teď nevím jestli už příští týden a nebo až dýl..kdyžtak tam zavolám a zeptám se :wink:
13. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
a co to muzeum v kolik?
13. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
www.idos.cz
tam jsou jízdní řády a pak mi napiš v kolik ti to jede,já se podle toho přizpůsobím, jedu autem :wink:
13. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
Holkyyyyy jsem tu, zmákla jsem řízky, brambory, polívku i salátek, vyluxovala jsem a ještě u toho koukám na Básníky :grinning:
13. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
teda Míšo ty jsi aktivní :astonished: :grinning: to já co jsme přišla domu od dr, tak sedim u PC a cpu se nutellou :grinning:
13. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
Jiti kdyby manža nebyl doma, tak na to taky prdík, ale jede na noční, d půl sedmý tu budu s váma celej večer :grinning:
13. srp 2009 v 16:34  • Odpověz
jit ve 12,20 je brzo co?? :frowning2: byla bych na dejvicích ve 12,45 ale pak mi to nejede :angry:
13. srp 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
holky tabulku dám večer ju?Až písnou ostatní. :wink:
13. srp 2009 v 16:53  • Odpověz
holky vendul pořád nic :confused: :confused: :confused: :confused: měla jít ve 3 že???
13. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Farmičku to jsme se dneska teda minuly :cry: :grinning: jsem chtěla s tebou zase nadávat na mrchu :grinning: :grinning:
Tercí ty jsi teda pilná manželka/těhulka :grinning:
13. srp 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
Mury tak třeba tam ještě čekají a nebo jsou plný dojmů :dizzy_face:
13. srp 2009 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.