• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Nooo přímo šokující zpráva. Já jsem tam normálně viděla kuličky a ona...no vypadá to na 90% holčička...hihihihi...tak nevím zda 10% stačí na chlapáka :slight_smile:
Ještě taky bude ženských až až... :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Doktorka byla moooc příjemná a moc hodná... :slight_smile: spokojenost.
Ještě uvidíme to jméno. Prý se musí podívat do kalendáře. :slight_smile: hihihihi
Na 4D asi nepůjdeme...
13. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
No právě,tady zatím převaha kluků a holky je už dotahujou. Helejte já myslím,že my budeme mít druhou holku. Dozvim se to teda až při porodu,ale to vydržíte,žejo? :grinning:
jinak co vím z holky prý může být pořád kluk :sweat_smile: proto čekáme na 4D :wink:
vendul proč nepůjdete??no do genetu už tě neobjednají tam mají ted na říjen :confused:
ale mám kontakt na tu kliniku kde tě objednají do týdne kdybys chtěla....
13. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Venus,švagrový řekli na 95% je to holka a ejhle,maj kluka jak vyšitýho.
13. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
Markee, jasne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bude to pro nas poradny prekvapko
13. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
markee nestraš :grinning: :grinning: :grinning: ty jo jsme zvědavá na příští týden na ten UZ snad nás zase nebudou škokovat :grinning:
13. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Tak mně murynka nakazila, takže jsem si udělala kripicovou kaši :grinning: :grinning: , už jsem jí i zdlábla. Nějak mi ta zdravá strava nejde :angry:
13. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Murynko,nestraším,jen je to prostě možný. Tak proto si to nenecháváme říct.Prostě stačí při porodu,to vidí na 100% :grinning:
13. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
aronek neštvi ju :angry: dnes jsem si jíc htěla dát ale jdu na ten cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak já jí jím minimálně obden :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
markee na 4D to poznají určitě :wink: :wink:
tedy pokud malá bude spolupracovat :sweat_smile: :grinning:
Holky, tak uz vim,kdy ja budu vedet, co cekame! :sunglasses: Jdu na velky UZV 9.9. :rolling_eyes:
Do te doby nic. To je DOBA!
13. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Markét, uvidím, jak to vyjde tobě, a když tak na to půjdu. Jsem hrozně zvědavá. A nestrašte, já teď budu stejně nakupovat neutrální barvy...dokud to nevyleze, tak tom u věřit nebudu.

Markee, a to byla taky v genetu?
13. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
kveti ani pak to není jistý :grinning: :grinning: :grinning: jak píše markee :grinning:
13. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Murynko,jasně,tam to poznaj. Určo vám potvrdí holčičku,uvidíte a když ne,tak aspoň budete moudřejší v tom co čekáte.
Já si počkám,téda holky,už aby tu byli výsledky z plodovky.Chci dobré výsledky,prostě chci POZITIVNÍ zprávy :grinning:
13. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
vendul to je ejdno kde to je znám koníkovky kdy měli potvrzenou ze 4 UZ holku a narodil se kluk :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
květi, tak to se těš, je to paráda :slight_smile:

Jsem na to zvěděvá Markét....kdy tam jdeš? A kde je ta klinika?
13. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Markee, určitě budou pozitivní zprávy...nestresuj se zbytečně...
13. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
jdeme příští čtvrtek :dizzy_face: :dizzy_face: tohle bych si nenechala ujít uvidíme jak vypadá natočí nám 20 min.video :wink:
je to někde před dejvicemi

http://www.gynekologiepraha6.cz/simek/cs/kontakt.html
13. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
venuska: gratuluji k odtajnění pohlaví miminka :wink: ....konečně zase nějaká hočička, musí se mít ti chlapečci o koho ucházet, ne? :slight_smile:
Natálie je moc pěkné jméno :wink:

kerrie: já do Bazalky chodím hodně často...většinou tam zajdeme s mužem na oběd. :wink: a pak na nákup :wink: , škoda, že jsem si tě nevšimla.

kveti...kopule :grinning: ,to zní dost akčně...přímo aktuálně :grinning:
..jo a já ti dám motorovou myš :grinning: :grinning: ...momentálně tedy jede na dost slabé baterky :confused: ...

Holky, já jsem teda zvědavá, jestli mi ta má dr. bude dělat utz nebo ne...
13. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Vy mi dáváte...už tady padám do mdlob...tak já si to nechám zjistit, a ak to naonec může být kluk jak buk.No tedy.... :confused: :confused:
13. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Venus v genetu byla na odběrech krve a já nevim na čem všem,ale utz jí dělal její doktor.Když jsem jí říkala,že je to na 50%,tak prý ne,prý to říká,když si je absolutně jistý. No a ejhle,prvně se seknul :grinning:
Ale mám případy,kdy to tvrdili i v nemocnici v den porodu,že čekáte holčičku a bla,bla,bla. No a šup narodil se kluk. Což teda mě docela zaskočilo a od té doby po tom nějak netoužím vědět to dopředu.Na 4D nemám penízky a tak si prostě počkám na finále. Vím,teď mám šanci to vědět z plodovky,ale já chci to překvapení,miluju překvapení :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
kluk je prý vždy jistý holka nejistá nechápu :astonished:
13. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
ajaj Sofule se mi zase tlačí na močák :angry: :angry:
13. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Markét, tak uvidím u tebe a když tak vyrazíme. Kolik to tam stojí i s tím videem, a i bez...
Díky za stránky.
13. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Mury to nezávidím,tak změň polohu ať se má kam hýbnout :grinning:
13. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
on má jednotnou cenu 1200 a jedna fotka k tomu :wink:

markee ona mi to dělá na schvál :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Mirax, asi tady brzy začnou vládnout holčičky :slight_smile: hihihihii
Jsem zvedavá na tvůj UTZ, tak ho přemluv, ať ti ho udělá. :slight_smile:

Markee, tak to je šílenost...ještě v den porodu holčička a šup na stoje kluk :slight_smile: to musí být šok. Proto nakupuji jen neutrální věcičky-barvičky :slight_smile:
13. srp 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.