Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
13. srp 2009

Dobrou... 🙂 všem.

markee
13. srp 2009

Já vím,že zpětně nic nevyřeším,jen to člověka mrzí,že zbytečný stres,no. Prostě teď jen čekat,co bude. Jdu spát,tak dobrou noc.

murynka
13. srp 2009

markee proto to říkám zbytečný stres ☹ ale ted si nelam hlavičku prcek je v pořádku 😉 😉

dobrou noc 😵

tercie
13. srp 2009

Tak jsem nakrmila a ještě se stihla sprchnout, a vy mezitím nakecte 2 stránky, ale statečně jsem vás dočetla 😉

markee
13. srp 2009

Ještě něco vám sem dám.Teď jsem na to koukala,poslala mi to známá. Tak až budete mít čas tak jukněte http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g843...
Dobrou.

mirax
13. srp 2009

kveti...já si říkám, že se cítím tak rozháraně..možná to bude holka..ale mně je to taky jedno, co to bude, jen ať to má vše na svém místě 😉
...a teda do třetice 😀 😀 ..ani náhodou...mám dost už teď 😀 s plozením a rozením tímto dítkem končím 😀 ..pokud tedy vše dobře dopadne.. 😕

tak a už definitivně jdu na vanovou siestu.

dobrou všem 🙂

venuska
14. srp 2009

Krásné ráno holčiny 🙂

Chci se zeptat, jak děláte to rozdělení řádků v albu? Vůbec mi to nejde, a pak to mam všechno za sebou 😔 😢 poraďte prosím. Děkuji.

kopa
autor
14. srp 2009

Ahojky zdrvá vás Kopule 😀 😀
Teda holky vy mi furt měníte přezdívku 😀 😀 Přitom kópa mám přezdívku od základky. 😅
Mury hezky to dneska zvládni a pak poreferuj 😵

kopa
autor
14. srp 2009

😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
Vroninka 38tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 37tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 26tt..................17.8.KO hematologie,má trombofilii.........čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 26t .............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 26tt ....................21.8. 4D UTZ a poradna ......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 24tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 21tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 19tt......................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 18tt.........................
Květinka 17tt...................
Mirax 16tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 10tt...................
Aronek 10tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 9tt........................14.8.KO
Tercie 5 tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 32DC
Paaja 29DC
Kopa 26DC
Eeliska 24DC
If.v 16DC
Zlababa07 14DC
Nicollka 13DC
Flair 9DC
Maarrtina 6DC
Ikopretinka 5DC
Sarlotta 4DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
14. srp 2009

Mabe držím palečky na dnešní KO 😵
tak zatím pa jedu si pro doklady a cournu po praze a pak šupky dupky zase do práce 😀

nicollka
14. srp 2009

Ahoj holky

noc byla hrozná, s každým otočením jsem byla vzhůru taková bolest, takže odedneska spím v podprdě aby se mi kozenky nemohly hýbat. Čekám že začne už teplota klesat, toto sem nezažila od ledna takové teploty a dnes zase nic. Dokonce si občas připadám že začne mrcha. No ale naštěstí domeček přebýjí zatím záhadu mého těla.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nicollka
14. srp 2009

Vendul m ooooooc gratuluji, já chci taky holčičkuuuuu :D závidím vám co čekáte holčičky.
Včera sem byla u kamarádky už je na spadnutí, bude to klučina, taky moc chtěla holčičku, ale i tak se moooc těší. Teda ta má ale pupek, u prvního měla snad poloviční, a to přibrala ted jen 9 kg. Jak toto se jí povedlo :D

bobinka22
14. srp 2009

Dobre rano holky,

Vendulko gratuluji k holcice.
Oni vzdy reknou na 90%.
Ale vetsinou to vychazi.Doktor mi rekl poprve vypada to na 90% na kluka.
A pak jsem byla v nemocnici na srdicko v 5 mesici.A ten doktor mel problem s malym,Ze je unikat,ze je otoceny ve me dovnitr.Ze mu tam zaclani rucickou na to srdicko.Ale ze ukazuje pohlavi.Ze se chce pochlubit,jestli mi to muze rict.A ja mu rekla ze jo.Ale uz jsem to vedela.
A on:Mate krasneho chlapecka.Ze to jeste nevidel,aby se tak dite ukazovalo.Pobavil me i sestru.Strasne prijemny pan doktor.Mohl mit kolem 60let i pres sesdesat.Ale hrozne ochotny ,trpelivy.No proste jednicka pro me.. 😀
A jsem rada za kluka.
Chtela jsem holcicku.Ale ted kdyz vim ze mam kluka.Tak si rikam ze to bude mamincin mazanek.A moooc se na nej tesim.. 🙂

paajaa
14. srp 2009

Krásné ráno,
vůbec nestíhám dočítat, tak snad jsem nic neprošvihla.

Jinak včera jsem dopadla u Dr. celkem dobře. Dostala jsem čípky a mast a do 4dnů by to mělo přejít- pak dorazí MS. Tak doufám, že to opravdu přejde. Neřekl, co mi přesně je, ale mykózu vyloučil. Příště tam asi půjdu hned, protože za čípky z lékárny na prd jsem dala 200,- Kč a za tohle jen 60,- Kč. Naštěstí se další cyklus můžeme zase snažit a mám přijít, až z radostnou zprávou 😉

Nicoll: teda ty tvoje teploty jsou opravdu španělská vesnice a ještě k tomu bolesti prsou. To už by na testu mělo být něco vidět, kdyby jsi byla těhu viď??

Farmi: tak to s tebou vypadá??? // nebo MS

Kopi: bude testování ???????

nicollka
14. srp 2009

Holky tak kdo je na řadě s testováním?

Paaji no jo podle mě už by to tam stopro bylo. Ještě 10min a zkusím zavolat doktorce. Ale je mi to trapný, co jí mám říct. Źe mám vysokou teplotu a bolej mě kozy jestli se na mě nemůže podívat? Ach jo 😝

paajaa
14. srp 2009

Nicoll: nedivím se ti, že se ti nechce doktorce volat (já když tam vážně nemusím,tak nejdu), ale měla by s tebou něco udělat, aby se to tělíčko srovnalo a ty jsi hezky otěhotněla.

nicollka
14. srp 2009

No tak mi to tam nikdo nebere asi budu muset čekat dál :(
Kdyby se tak dal jen někde zaplatit ultrazvuk a hotovo, tady u nás to šlo za 200,- kdykoliv, jen už to zrušily.

paajaa
14. srp 2009

Nicoll: tak snad ti to déle zvednou. ten utz myslíš, aby ti řekli, jestli je před nebo po ovulce??

nicollka
14. srp 2009

no aby mrkli na vaječníky a na všecko tam uvnitř

samsa
14. srp 2009

Ahoj holky, já mám dneska depku 😔 Splaskly mi prsa, připadá mi, že se mi zmenšilo břicho a to kilo, které jsem měla nahoře je zase fuč. Holky, co když to miminko nežije, fakt se bojím a k dr. jdu až v pondělí. Zkoušela jsem poslouchat fonendoskopem, jestli neuslyším srdíčko a nic neslyším. Jsem totálně vyklepaná. 😔

sarlotta
14. srp 2009

Venuskooooooooooooooooooooooooooo blahopřeju k holčičce🙂)))))))))))))))))))))))))))))))) 😎 😎

Mury no embryo se v začátku yvvíjí jak holčička, pohlavní orgán chlapce se vyvíjí později, takže z holčičky se může vyklubat kluk, ale pokud má jasného pindíka, tak už se to nezmění🙂))))))))))))

sarlotta
14. srp 2009

Paajaa to se hezky poslouchá co🙂)) člověk se dobře naladí🙂 tak ještě na tom zapracovat 😉

sarlotta
14. srp 2009

Nicol, já se takynemůžu dovolat, chtěla jsem se přehlásit k nám na gyndu a mají dovolenou.. tak až příští týden.

markee
14. srp 2009

ahojky.Samsa,s těma prsama jsem měla stejný pocit i já,tak mi přišlo v určité části těhu,že najednou nerostou a jsou takové gumové,povadlé a jestli náhodou se něco neděje s miminkem. No a vidiš,mimčo mi krásně roste a já už taky 😀 Neboj,určo je miminko v pořádku.

sarlotta
14. srp 2009

Samsa neboj, pěkně ho pohlaď a běžte se projít na sluníčko 😉 Pondělí tu bude co by dup 🙂

nicollka
14. srp 2009

Samsa neboj určitě je to v pořádku.

Tak mě kamoška objednala na pondělí o půl osmé uff to bude ráno vstávačka brzo. Tak jsem zvědavá jestli ve mě něco uvidí. to zase bude čekání.

paajaa
14. srp 2009

Samsa: neboj vše je jak má

Nicoll: tak jsem zvedavá, jak bude teplotka létat o víkendu.

mirax
14. srp 2009

Ahoj všem a pěkné ráno.

Samsi, fonendoskopem teď ještě nic neuslyšíš..nejdříve snad v 16 tt a navíc, ono je to slyšet špatně, já kolikrát měla problém i mnohem později a to mám cvičené ucho.

Jsou to nervy, ani nevíš, jak tě chápu, já mám taky strach apozoruju břicho..občas žádný, občas jak míč...samsi, do pondělí to uteče..já jdu až to další pondělí a tak yjsem jak na trní. neboj, zase se na chvíli uklidníš. Vydrž 🙂

nicollka
14. srp 2009

No já za chvilku povalím dělat jídlo. Pak čekat manžu. A ukážu se až v pondělí kolem poledne to se vrátím ze sanatoria s novinkama. Podle mě je to jasné, 7dc byla ovulka, manža jede zbytečně a proto mě tak bolí prsa no a teplota asi jen moc sluníčka :D
Tak krásnej víkend všem, když to půjde tak nakouknu. V pondělí ahoj.

mabe
14. srp 2009

dobre ranko devcata, tak ja mela teda stredu vecer. sla jsem si dat prasek - ja ho zavadim a zaroven sem si debil nejak sahala na cipek (moc se kontroluju) a najednou me zacla tect krev - normalni svetla. uplne jsem se vylekala. nevedela jsem, co mam delat. manza me uklidnoval, ze pockame, ze sem si tam urco nejak rypla. protoze predtim vubec nic. no a do rana dobry, vcera uz jenom hnede spineni a dneska sem tam nazloutly vytok, coz je mozna normalni tehu, ne? na 11:30h jdu k dr. doufam, ze je vse ok. a bylo to opravdu jenom tim rypnutim. ja su fakt blba.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru