• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ha,ha, teď mě malý pobavil. Plácla jsem ho po zadku plácačkou a vysloužila jsem si přednášku o tom, že děti se s ní plácat nesmí, jen mouchy. :angry: Tak jsem ho šupla do vany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
Luci :grinning:
14. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
mury, já na cukrovku byla včera. Mi to teda problém vypít nedělalo. Ale jak jsem po 2 hodinách sedla do auta, okamžitě jsem zbouchala 2 koláče. Ale tu chuť jsem v puse cítila ještě odpoledne.
14. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
tercie, ono se ti to směje. Jen počkej až takového mudrlanta budeš mít doma. A to jsem donedávna byla nervozní z toho, že nechce mluvit. Tak teď už by zase někdy mohl s tím mluvením přestat.
14. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
To mě teda za 20 týdnů čekaj pěkný věci :grinning: Holky ale co nechápu, jak můžete po takovým sladkým utrejchu ještě jíst sladký :grinning: :grinning: Já bych určitě sáhla po kusu uzenýho nebo aspoň po rohlíku se salámem :grinning:
14. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
moje neteř 20měsíční taky mluvit nechce, čekáme, kdy začne a rovnou nás pošle někam :grinning:
14. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
tercie prý je to půl kila cukru :astonished: :astonished: v tom nápoji :sweat_smile:

já to také vypila ale příjemné to není :rolling_eyes: :rolling_eyes: a cejtim to v puse ještě ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
jovka půl kila fůůůůůůj :grinning: no ale co by jeden nevydržel :wink:že?
14. srp 2009 v 19:44  • Odpověz
holky jdu venčit smečku, pak se ještě přihlásím
14. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
Tak já mám obludky nakrmené, kytičky obstarané, prádlo pověšené a jdu mamce zkrátit kalhoty. A cejtím se jako bych uběhla maraton. Nechcete někdo mojí únavu? Nabízím zdarma a přidám nevolnost. :sunglasses:
14. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky, pekny patecni vecer :slight_smile:

Nikol, jestli ti teploty neklesaj a mas citliva prsa,tak to muze znamenat i to....,ze jsi v tom :grinning: Jestli tedy byl predtim sex :slight_smile:

Ja ted, coby tehule taky horka nezvladam.
Vsechny snazilky, drzim vam moc palce. Jestli se vam v nejblizsi dobe zadari, tak vam ditko vyjde na mesic lasky ..ooch :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
On tu nikdo neni.. :confounded:
14. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jsem tuuuu !!!
14. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Aronku jen si to nech, mám svojí únavy dost, a nevolnosti čekám během příštího týdne :grinning:

Květ ahojky, my to ikolce taky říkaly, tak se objednala v pondělí k dr aby měla jistotu co se děje.
A jak ty?

Mě teda horko nevadí, snad ani nebude, ale já si ho v těhu zas tolik neužiju... ale nevíte, jestli se můžu trošku opalovat, nebo teď radši ne? Chtěla jsem si udělat pohodičku, plácnout se na chvíli na deku a číst si...
14. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
kopíku, asi pozdě, ale jak píše Terci, nedej se!!! :angry: :sunglasses:
jinak holky hlásím že já mám pro dnešek odpracováno, uf uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes jsme mimo jiné vyklízeli bordel a krámy z garáže, zatím máme polovinu :sweat_smile: chceme si jí vydláždit, ten betonek co tam je ted děsně práší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
jdu vás dočíst :wink:
14. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
miri jak to máš daleko ke mně?? já taky sladký moooc ráda :dizzy_face: a ty ráda pečeš... dáme to dokupy ? :grinning:
14. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
mari ted čtu tu tvojí virtuální objednávku dětí :grinning: :grinning: :grinning: si mne pobavila :grinning: :grinning:
tak prosím jestli to někde takhle jde a nějaký gyndař mne tu ted čte.. tak prosím, já bych chtěla mimi, holčičku asi tak od pondělka, děkuji :dizzy_face:
:grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Terci, muzes se v klidu opalovat.. zas az tak obrovsky vedra nebudou.. nedoporucuji se prime paprsky na brisko...proto delaji plavky pro tehule s narasenim pres brisko
14. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Farmíku čau, teda tys dělala dneska za nás všechny ne? :grinning:

Květi já nevěděla jak je to teď, když říkají že vyšší teploty jsu škodlivý pro vývoj embryjka, asi se na to vyprdnu a číst si budu doma na kanapi, to bude jistější :slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky vy než to dočtete, tak já tu usnu :wink:
Pro dnešek balím, ráno mám prái a odpo jedem s Jitie do lesoparku na zvířátka, tak se ozvu až přijedu jo? Tak dobrou noc, ať vs blechy štípou celou noc :grinning:
14. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
Je tu někdo :confused: ? ... že bych mu popřála dobrou noc :sunglasses:
14. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
Krásné ráno,
tak to vypadá, že v pondělí pošupajdím do drogérky a né do lékárny. Teplota dneska snad, takže MS je za dveřmi.

http://www.fertilityfriend.com/home/24b21e

Farmi: tak teď zas můžeme vymýšlet další finty, jak ulovit manžílky. :grinning:

Jinak jak jste řešili ten test na cukrovku, tak mě to dělali po potratu, když jsem měla hraniční hodnoty cukru v knvi při odběrech na štitný žláze a dalo se to- ale já miluji sladký, takže to asi bude tím :grinning:
15. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
dobré ráno

paji také miluji sladké ale toto byl hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dokud nedostaneš MS je naděje však to znás :wink: :dizzy_face:

všem přeji krásný den :sunglasses:
15. srp 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj kočky, hezkej den.. :slight_smile:
ještě jsem nedočítala, tak nevím co novýho..
u mne nic, dnešní test opět bílej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mrcha pořád nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted jedeme do města a pak ke tchánovcům, takže se tímto omlouvám... to abych zase neměla nějaký neomluvený hodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj děvčátka, tak já hlásím, že včera byla ukázková ovulka :sunglasses: na testu dvě megačáry, teplota nejníže za cyklus a chuť na sex jako za mlada, až na to, že manža je prostě neoblomnej :unamused: No a dneska ráno teplotka vystřelila nad 37,takže z toho tento měsíc už vážně nic nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo myslíte, že na něj mám ještě skočit, dokavaď je rozespalej a nevnímá? :sunglasses: :grinning:

Paaji, k té teplotě, já normálně posledně zjistila, že mi před ms vůbec neklesá :confused: Hodím ty grafíky do albíčka, abyste se mohly taky pokochat :slight_smile:

Jo a s radou, jak ulovit manžílky sem! :sunglasses:
15. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Holky, mě z té ovulky asi hrabe. Teď koukám na datum porodu online a kdyby se nám zadařilo teď v tom září, tak by se prcek mohl narodit přesně na výročí naší svatby :sunglasses: Takže manžo, třes se, to bude tóčo a to by bylo aby to neklaplo, že? :sunglasses: :grinning:
15. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Dobré ránko:slight_smile:
15. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj kelly, jak je? :slight_smile:
15. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
Mury: já vím, že dokud není MS, tak není nic ztraceno, ale já s tím nepočítám. Ale i tak mám celkem dobrou náladu. Manža je teda zase v práci ( takže je mi smutno) a smutek utápím ve výrobě jablečných povidel. :sweat_smile: :sweat_smile: Odpoledne možná pojedu na pokec ke kamarádce a když ne, tak se doma sluním.

žlababa: teda to je opravdu ukázková ovulka. Jinak na manžela bych moc netlačila, jinak se zabejčí ještě víc. A jak dlouhou pauzu chce on??? Jinak taky hodím můj grafík do albíčka.

Farmi: máš omluveno :wink:
15. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.