• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
mari jinak gratuluju jestli už ti dorazila první porevizní :slight_smile: holky možný je v dnešní době všechno :grinning: :grinning:

to já jsem 33DC, mrcha nikde, druhá čárka nikde, ...tak nevím co si o tom mám zase myslet :angry: ale tadle patová situace mne neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
takže čekám kdy ta mrcha spíš příjde :sweat_smile: :astonished:
15. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
holky přítelák mi stáhnul ten zoner,tak si tvořím kalendářík na příští rok :grinning:
15. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
jééé kopi taky Hanička, no to je náhoda! a taky jsi říkala že jsme si podobné , to už je druhá náhoda :grinning:

a jak se cítíš kopísku? co doma, jaká vládne atmoška??
15. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
aha tak to už je asi doma idilka, jak to tu ted čtu :grinning:
už by jsi s ním mimineško zase chtěla vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to znám :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
:sweat_smile: Farmi doma atmosféra dobrá :sweat_smile: až kupodivu nápadná :sweat_smile:
To víš že dolejzal :grinning: a pak chtěl sexit,tak jsem nejdřív dělala ofuky a pak ....však víte co :grinning: :zipper_mouth: :wink:
15. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Farmi tak miminečko s ním tak na 50% :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Farmi no to je fakt náhoda s tou sestrou,ted jsem si tak řikala aby jsi to náhodou nebyla ty moje sestra,páč jsme se tak 4 roky neviděly :sweat_smile:
15. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
jdu na wc a příjdu :wink:
15. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
farmi ty si Hanička,tak vsetko nej a oslavuj misto prace.Holky a co ja mam s tou frndou teda,ze tak nejak vic spinim,uz sem se ptala a nikdo se mnou nemluvi.
15. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
kopi moc mne to mrzí, ale tvoje ségra nejsem :grinning: sem jedináček :sweat_smile: :grinning:

jinak chápu, včera jste to dělali jen 4x a né 6krát! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a já pomažu ven posbírat jabka ze země a šoupnout je ke kozám :wink:
tak se tu mějte a nezlobte :wink:
15. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
nemuze to bejt a toho vina nebo budu mit ted jen slabou ms jestli to teda je ona,boze jak to mam asi poznat :frowning2:
15. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
mari mluví! ty neumíš číst kyš kyš :grinning: :grinning: sem ti už psala, že dnes je možné všechno, tak proč by to nemohla bejt rzjíždějící se mrcha :grinning: ale raději se zeptej té svojí frndy, ta k ní má blíž, si spolu skoro tykaj, tak ta bude spíš vědět co to na ní leze :grinning: :grinning: :grinning: naslouchej holka svýmu tělu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Nené včera nic nebylo,včera bych ho zabila :zipper_mouth:
Farmi já bych tě za ségru brala :wink: :dizzy_face:
Mari a ty jsi předtím pár dní nešpinila??Mě se po revizi rozjížděla pomalu týden :unamused:
15. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
ja vim ze si psala,ja nasloucham jak diva ale uz ani ta frnda se mnou nemluvi :angry:
15. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
kopi jak kdy,dva tri dni trosku pak dva tri skoro vubec a ted nejak vic a vic,sem s toho jelen :frowning2:
15. srp 2009 v 18:02  • Odpověz
autor
mari tak třeba je to už mrcha :sweat_smile:
tak mizím,jdu vařit na zítřek obídek :slight_smile:
15. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
kopi a jak si pak mam pocitat ovulku,kdyz se mi bude rozjizdet tejden ?
15. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
ne ze bych se neradovala ze uz je tu,jen mam v tom bordel :confounded:
15. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahojky holky,

Mari a jak dlouho jsi po revizi???? Má mudra říkala, že můžu špinit celých 6 týdnů, jednou víc a jednou míň, prý se čistí tělo a ničemu to neva. Dokonce to říkala i moje máma že po potratu špinila celých těch 6 týdnů. Jednou hodně třeba 2dny , pak zase tři dny nic. To bude v pohodě. Já špinila, no spíš krvácela 14 dní a pak to přešlo a 34 den po revizi mi přišla mrcha, ale každý to má trochu jinak , bude to O.K. neboj
15. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Mari, dokonce si vzpomínám, že mi mudra ještě říkala, at se neleknu když nebudu třeba pár dní ani špinit a pak to třeba zase hrkne ven, prý je to normál, celé to šestinedělí
15. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Já jsem mrchu poznala, protože jsem měřila BT a věděla kdy byla ovu a pak 14 den po ovu jsem začala krvácet a to jsem věděla že je to mrcha, páč mi chodí 12-14dní po ovu vždycky. Byla ale dost divná, roztahaná na nějakých 10 dní.
15. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
ikopretinko po revizi sem 19 dni :frowning2:
15. srp 2009 v 18:14  • Odpověz
to mrcha nebude mari si myslím , to je dost brzy, spíš se čistíš, ale to neva, neboj mrška přijde, vyčkej. Já měla ovu tehdy nějak 22DC
15. srp 2009 v 18:16  • Odpověz
teda DC ne ale den po revizi
15. srp 2009 v 18:17  • Odpověz
aha tak to bude asi v poho,tak na mrchu si este pockam, no snad se dockam :angry:
15. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
Jo a ještě mi říkala, že MS po revizi přijde v rozmezí 4-6 týdnů po revizi, někdy u někoho i 4-8 týdnů, prostě prý rozmezí 4-8 týdnů je v normě
15. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
no to jo,to vim taky ale mne uz zacina nejak pobolivat brich jak pred ms, no nevim,treba to je jen psicho. tak ted uz sem s toho srnka :rolling_eyes:
15. srp 2009 v 18:21  • Odpověz
dočkáš se určitě, tělo není stroj a potřebuje čas než naskočí do normálu. :wink:
15. srp 2009 v 18:22  • Odpověz
15. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.