Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
15. srp 2009

mari jinak gratuluju jestli už ti dorazila první porevizní 🙂 holky možný je v dnešní době všechno 😀 😀

to já jsem 33DC, mrcha nikde, druhá čárka nikde, ...tak nevím co si o tom mám zase myslet 😠 ale tadle patová situace mne neba 😝

kopa
autor
15. srp 2009

takže čekám kdy ta mrcha spíš příjde 😅 😲

kopa
autor
15. srp 2009

holky přítelák mi stáhnul ten zoner,tak si tvořím kalendářík na příští rok 😀

farmarska
15. srp 2009

jééé kopi taky Hanička, no to je náhoda! a taky jsi říkala že jsme si podobné , to už je druhá náhoda 😀

a jak se cítíš kopísku? co doma, jaká vládne atmoška??

farmarska
15. srp 2009

aha tak to už je asi doma idilka, jak to tu ted čtu 😀
už by jsi s ním mimineško zase chtěla vid 😀 😀 😀 😀 to znám 😀 😀 😀

kopa
autor
15. srp 2009

😅 Farmi doma atmosféra dobrá 😅 až kupodivu nápadná 😅
To víš že dolejzal 😀 a pak chtěl sexit,tak jsem nejdřív dělala ofuky a pak ....však víte co 😀 🤐 😉

kopa
autor
15. srp 2009

Farmi tak miminečko s ním tak na 50% 😀 😝

kopa
autor
15. srp 2009

Farmi no to je fakt náhoda s tou sestrou,ted jsem si tak řikala aby jsi to náhodou nebyla ty moje sestra,páč jsme se tak 4 roky neviděly 😅

kopa
autor
15. srp 2009

jdu na wc a příjdu 😉

mari111
15. srp 2009

farmi ty si Hanička,tak vsetko nej a oslavuj misto prace.Holky a co ja mam s tou frndou teda,ze tak nejak vic spinim,uz sem se ptala a nikdo se mnou nemluvi.

farmarska
15. srp 2009

kopi moc mne to mrzí, ale tvoje ségra nejsem 😀 sem jedináček 😅 😀

jinak chápu, včera jste to dělali jen 4x a né 6krát! 😀 😀 😀 😀
a já pomažu ven posbírat jabka ze země a šoupnout je ke kozám 😉
tak se tu mějte a nezlobte 😉

mari111
15. srp 2009

nemuze to bejt a toho vina nebo budu mit ted jen slabou ms jestli to teda je ona,boze jak to mam asi poznat ☹

farmarska
15. srp 2009

mari mluví! ty neumíš číst kyš kyš 😀 😀 sem ti už psala, že dnes je možné všechno, tak proč by to nemohla bejt rzjíždějící se mrcha 😀 ale raději se zeptej té svojí frndy, ta k ní má blíž, si spolu skoro tykaj, tak ta bude spíš vědět co to na ní leze 😀 😀 😀 naslouchej holka svýmu tělu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
15. srp 2009

Nené včera nic nebylo,včera bych ho zabila 🤐
Farmi já bych tě za ségru brala 😉 😵
Mari a ty jsi předtím pár dní nešpinila??Mě se po revizi rozjížděla pomalu týden 😒

mari111
15. srp 2009

ja vim ze si psala,ja nasloucham jak diva ale uz ani ta frnda se mnou nemluvi 😠

mari111
15. srp 2009

kopi jak kdy,dva tri dni trosku pak dva tri skoro vubec a ted nejak vic a vic,sem s toho jelen ☹

kopa
autor
15. srp 2009

mari tak třeba je to už mrcha 😅
tak mizím,jdu vařit na zítřek obídek 🙂

mari111
15. srp 2009

kopi a jak si pak mam pocitat ovulku,kdyz se mi bude rozjizdet tejden ?

mari111
15. srp 2009

ne ze bych se neradovala ze uz je tu,jen mam v tom bordel 😖

ikopretinka
15. srp 2009

Ahojky holky,

Mari a jak dlouho jsi po revizi???? Má mudra říkala, že můžu špinit celých 6 týdnů, jednou víc a jednou míň, prý se čistí tělo a ničemu to neva. Dokonce to říkala i moje máma že po potratu špinila celých těch 6 týdnů. Jednou hodně třeba 2dny , pak zase tři dny nic. To bude v pohodě. Já špinila, no spíš krvácela 14 dní a pak to přešlo a 34 den po revizi mi přišla mrcha, ale každý to má trochu jinak , bude to O.K. neboj

ikopretinka
15. srp 2009

Mari, dokonce si vzpomínám, že mi mudra ještě říkala, at se neleknu když nebudu třeba pár dní ani špinit a pak to třeba zase hrkne ven, prý je to normál, celé to šestinedělí

ikopretinka
15. srp 2009

Já jsem mrchu poznala, protože jsem měřila BT a věděla kdy byla ovu a pak 14 den po ovu jsem začala krvácet a to jsem věděla že je to mrcha, páč mi chodí 12-14dní po ovu vždycky. Byla ale dost divná, roztahaná na nějakých 10 dní.

mari111
15. srp 2009

ikopretinko po revizi sem 19 dni ☹

ikopretinka
15. srp 2009

to mrcha nebude mari si myslím , to je dost brzy, spíš se čistíš, ale to neva, neboj mrška přijde, vyčkej. Já měla ovu tehdy nějak 22DC

ikopretinka
15. srp 2009

teda DC ne ale den po revizi

mari111
15. srp 2009

aha tak to bude asi v poho,tak na mrchu si este pockam, no snad se dockam 😠

ikopretinka
15. srp 2009

Jo a ještě mi říkala, že MS po revizi přijde v rozmezí 4-6 týdnů po revizi, někdy u někoho i 4-8 týdnů, prostě prý rozmezí 4-8 týdnů je v normě

mari111
15. srp 2009

no to jo,to vim taky ale mne uz zacina nejak pobolivat brich jak pred ms, no nevim,treba to je jen psicho. tak ted uz sem s toho srnka 🙄

ikopretinka
15. srp 2009

dočkáš se určitě, tělo není stroj a potřebuje čas než naskočí do normálu. 😉

mari111
15. srp 2009

hm ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru