• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
ale kopi co kdyby nechal on tebe :fearful: :fearful: :fearful: přeci musí být řešení vždy je ne :confused:

já s etaké vracela domů jak spráskaný pes když mi táta říkal stejně to nevyjde po 4 m.bydlení jsme se vracela vše stěhovat a nemluvím co jsme do toho vrazila peněz do toho bydlení :confounded:
nedávno jsme to s jirkou splatili :pensive: :pensive:

přeci to není výmluva není kam jít co nějaká kámoška :confused: :confused: to bys s ním byla i kdyby tě mlátil :confused:
22. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Mury jako kamarádky naké mám,ale to by na bydlení nebylo...Nevím musím to ještě promyslet. :sweat_smile:
22. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
ale chápu tě také jsme tenkrát nikoho neposlouchala a sama musíš vědět jak ti s ním je :wink:

ale když to tady píšeš musíme i reagovat nebo alespon já jsme taková :sweat_smile: mrzí mě to jak se k tobě chová nebod tě znám osobně a mrzí mě to :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tercí bodejť chce to je mít hezky pod dohledem :wink: :sunglasses: a kdyby něco, včas zasáhnout :grinning: :grinning:
to víš jistá si nejsme žádná :grinning: :grinning: proto i já sleduju každej podezřelej pohyb :sunglasses: :grinning: :grinning:
jsem tu :slight_smile:
mám v sobě 2 nealko MOJITA a je mi fajn :grinning:
mury to tě obdivuju, že jsi se dokázala trhnout...

Kopi a tebe chápu víc než sio myslíš, psala jsem ti, co umí bejt manža za prevíta a co jsme spolu měli, a i přesto jsem ho taky nedokázala opustit, i když se tahal s blonckama před celým okolím, jen já vůl o ničem nevěděla....
22. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Já vím Markét,já si prostě nechám srát na hlavu :sweat_smile: :confounded: Já za to nemůžu byla jsem zvyklá z domova.Tam se rodiče furt hádali,otec mámu mlátil mě i sestru taky,já byla věčně v dětství sama doma.Mě prostě takové chování už příjde normální´a mám to zafixované v té mé duté palici :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 20:02  • Odpověz
přesně záleží na kopi jak se s ním cítí a jestli s ním chce být, mi jí tady můžeme mlít do hlavy, že to není ideální partner, ale stejně se rozhodne dle svého...
22. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Markét,já jsem vám to nechtěla psát,páč si připadám jak debil...ale musela jsem se vám to napsat.nevydržím o tom mlčet.Mě to taky mrzí :pensive: Tolik bych si miminko přála,ani nevíte jak moc... :pensive:
tercie mě bývalý podváděl a už jsme o tom věděla :sweat_smile: :pensive:
dokonce mě nakazil naštěstí vylečitelknou poh.chorobou ani nevíte jaký jsme měla strach ted na testy na aids podváděl mě tak 2 roky a já to věděla a trhnout se nedokázala ale pak jsme si řekla dost že o to nestojím :frowning2:

měnil názory přesně ze dne na den je konec chci si užívat druhý den vezmu si tě budem mít děti atd pořád dokola a pak něco ve mě řeklo stop a konec po 14 dnech jsme poznala manžu a to je prostě ráj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jasně leni jen piš ale nezlob se že reaguji :wink:
22. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
já vůbec nevim co bych dělala, kdybych přišla Davidovi na nevěru nebo bysme si přestali rozumět..jsem ráda za chlapa kterýho mám!!!
22. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Murynko teda ten bejvalej to byl prevít :angry: Hlavně že jsi zdravá a že jsi se s ním rozešla :zipper_mouth: Mě teda zatím nepodvádí,páč nemá kdy protože ho furt kontroluji a ani nikam moc nechodí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě kdyby mě podvádělto by viděl :angry:
22. srp 2009 ve 20:06  • Odpověz
Leni jen se vypovídej, rádi tě vyslechneme a pomůžeme, i když s tímhle je to fakt hodně na tobě
i já vás holky chápu, taky jsme si ledasčím prošli, za ty roky, ale prostě bych asi líp snesla i tu jednrázovou nevěru, než aby mne někdo dlouhodobě využíval , psychicky trýznil a já s tím člověkem, ani v tak zásadních věcech nevěděla na čem jsem :cry:
kopi a nepomohlo by ani kdyby jsi se zbalila a odešla někam třeba jen na pár dní? řekla mu třeba, že to takhle dál nejde, a ať si to v hlavě zatím nějak urovná a promyslí :confused: ..by mu bylo smutno, trápil by se a třeba by se honem nějak rozhoupal a přehodnotil situaci :sweat_smile: :confused:
Kopi to není o dutý palici a nemluv tak o sobě :wink: Každej prostě snesem něco jinýho no, a tu míru má taky každej jinde... my ti můžeme říct, jak se nám to jeví, projevit svůj názor, ale žádná ho neznáme natolik abysme ho soudily. Žiješ s ním ty a musíš cítit jak ten vztah je perspektivní a co si od něj slibuješ a nakolik dokáže vyplnit tvoje očekávání :wink: A pak se na základě toho rozhodnout...
22. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Holky ale my jsme byli taky ideální pár,do té doby než jsem šla na tu revizku.To předtím jsme se tak nehádali,neměli jsme čas na takové věci a měli jsme se asi i víc rádi.
jo také jsme si užila nemám pořád na růžích ustláno ale udělala jsme si to sama že to trpěla tak dlouho :pensive:

můžu být ráda že jsem otěhu a nejsem nemocná :sweat_smile:

takže kopi jsou i horší :frowning2: :grinning: :grinning:
autor
Farmi já se občas takhle zbalím ve vzteku(ale to už je hodně dlouho)a on mě vždy zarazil ve dveřích abych nikam nechodila.
22. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
kopi zrovna v takové situaci by se měl chlap za tebe postavit a pomoct ti..takhle to teda bylo u nás a to sme si tím prošli dvakrát...
22. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
jinak je jasný, že si to kopísku musíš udělat podle sebe a rozhodnout se podle svého srdce mozku a svědomí...
my se ti tady jen snažíme pomoct, nebo ti prostě říct, jak to na nás působí z venku, nebo jak bychom to řešily my, ..
ale jak už Jit psala, je to tvůj život, takže je v tvých rukou :slight_smile:
já ale vím, že jsi moc hodná holka a že si určitě zasloužíš to nejlepší :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz
jit nás to spíše také stmelilo ta revizka....
22. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
On je jinak fakt hodnej,ale holt nechce dítě :unamused:
22. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
holky nás to ztmelilo taky ale tak na tři měsíce,pak jak přišel o práci,začal mít potíže se srdcem,tak já jsem pomalu upadala...Navíc přece jeho matka řekla,že na podobným zákroku byla třikrát že to nic neni :angry: :unamused: :pensive:
22. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
můžu říct, že nás ty rány osudu v podobě smrti našeho prvního psa, po prvním potratu a teď po druhým, spíš stmelily víc dohromady, než jsme byli, ukázalo nám to jak je štěstí pomíjivý a že si víc máme vážit toho co máme, a nebrat to jako samozřejmost...

A přesně, já se bála se s ním rozejít, protože co kdybych narazila na někoho ještě horšího :grinning: Na ženský je skoro každej chlap :grinning:
no tak vidíš kopi, to že tě zastavil svědčí o tom, že stebou chce být.. tak ať se ksakru podle toho začne i chovat! :angry: nebo opravdu zajistím ten koníkoautobus a pojedeme ho seřezat :angry:
:grinning: :grinning: :grinning:
kopi a nechceš třeba ještě chvíli počkat, pár měsíců, třeba se to u vás spraví, on pak sám začne po dítěti toužit..kolik je příteli??
22. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
holky já vím že to myslíte dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: díky :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
holkýýý na Nově mi začal filmešek o pašátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to musím vidět!! :dizzy_face: :dizzy_face: takže ted už budu jen nakukovat :wink:
22. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
koníkoautobus :grinning: :grinning:

kopi, my to myslíme vždycky jenom v dobrém :slight_smile:
22. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.