• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kopri, ja to teda zkusim, ale teplou vodu? to se asi pozvracim. :grinning:
23. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
MAri, těžko říct ale možná 29 den od by to být mohla. POkud to bude trvat tak týden dost, tak si myslím že to mrcha byla. Já hned po revizi měřila BT , takže jsem věděla ovu a pak jak jsem začala po ovu 14 den špinit, jsem věděla že to MS musí být. Přišla mi 34den.
23. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
No to Mabe možná jo, normálně mi to nevadí, ale představa tehdy když jsem byla těhu, no nevím nevím. Teď se mi to kecá a radí, ale když jsem blila jak Alík, no těžko říct, asi bych to nedala, ale zkusit můžešˇ.
23. srp 2009 v 18:07  • Odpověz
jasne diky za radu. treba pujdu po te hrusce :slight_smile:
23. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Mabe ale je fakt, že tohle ny mě funguje. Nebo když se napiju nějakého teplého zeleného nebo bylinkového čaje. Zkus třeba heřmánek , ten v těhu můžeš.
23. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
zkusim si ho dat s medem :wink:
23. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
kopi závidím protože já nevím co sex je :grinning: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

manžel s evrátil z práce a jeli jsme na výlet :dizzy_face: :dizzy_face: byli jsme v mekáči :grinning: :grinning: a pak jsme zajeli vykoupat psíka na Záplavy :slight_smile: tak s evyřádil a já jsem spokojenná že jsme nikde byli :sunglasses:

ker to se nedivím že jsi zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: já také za tebe :grinning:
23. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
Jééé Mury mekáč... děláš mi chutě, taky bych si dala... big meka třeba, Ňaaaam :grinning:

Už jsem tu, to trvá no, chtěj všichni pomazlit, a poňuchňat :slight_smile:
23. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Tak mabe asi už je na wc, ale kde jste vy ostatní, hm? :grinning:
23. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Já jsem si odskočila do témátku "jaký byl porod" a vzdělávala jsem se :grinning: :grinning: No ale řeknu vám, že jsem na to fakt zvědavá, co tam pak předvedu :grinning:
23. srp 2009 v 18:46  • Odpověz
ker :grinning: :grinning: :grinning: já na sebe také :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 18:47  • Odpověz
teda žvanilky!jste toho zase nakecaly! :confused: :grinning:

mabuš a nemůžeš nějaký šetrný projímadlo? v těhu asi ne co?? :confused: ale tak možná nějakej kefír by pomohl... :sweat_smile:

holky koukám, že jste probíraly sex.polohy :wink:
já teda na žádnou gymnastiku taky moc nejsem, to s těma mejma kilčama snad ani dost dobře nejde :sweat_smile: ale musím říc , že na koníka to kopísku jde i s opravdu velkým panděrem , jako mám třeba já :grinning: a chlap se ti opravdu s naší váhou nemá šanci vysmeknout :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Mury, to bude šou, co? :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 18:49  • Odpověz
holky hezky si to užijte :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
keri to jo :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: já se začínám trochu bát :sweat_smile:

farmi jééé koníčka mám v plánu ted někdy s bříškem :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
helé tak kde jste?! :confused: já musím jít za chvíli krmit! :angry:
no mabe asi tlačí, terci asi ňuňá čoklíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
jsem tady :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
:grinning: Farmiiii, jdeš krmit zvěř nebo manžu? :grinning:
23. srp 2009 v 18:55  • Odpověz
Mury........taky z toho mám smíšený pocity, ale zatím mi to připadá ještě strašně vzdálený :sweat_smile: :wink:
23. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
no tak si to pěkně murynko užijte :wink:
já si nemůžu pomoct, ale to je ted moje nejoblíbenější poloha :sweat_smile: dřív jsem mělaq nejraději misíka-klasiku, ale pak jsem kuli početí začla líst po manželoj :grinning: a šup na koně, při každé příležitosti a tak jsem si na tu polohu nějak zvykla..., až mi zachutnala :grinning: a ted se mi to tak vyloženě líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2009 v 18:56  • Odpověz
keri mě už to tak vzdálený nepřijde :grinning: :grinning: ale ve 20tt jsme si to fakt nepřipouštěla také :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
ach jo holky,tak uvidim jestli to bude dal tak silny,ale uz se v tom fakt nevyznam :angry: . Terci jake mas hafiky ? ja uz by sem taky chtela hafika,nejlip hned dva ale ted sme si rekli za s haf pockame kdyz by se povedlo to mimi :frowning2:
23. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
keríe manžílek i já už jsme po véče, i prasátko Lucinka, :wink: ted přijdou na řadu kozy a fretky a pak psi a pak zbytek :grinning:
23. srp 2009 v 18:58  • Odpověz
farmi tak to by měli oplodnovací ze zadu :sweat_smile: :sweat_smile: kvůli mé zakloněné děloze to s emi líbilo moc ale etd to nejde no :frowning2: ted by to asi vono nebylo :grinning: :grinning: :grinning: třeba na to do porodu nedojde :sweat_smile: takže nevím kdy si to užiju :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
mari a jaký haf plánujete?
mury nerada ti to přiznávám, ale už to máš opravdu za pár :grinning: :sweat_smile:
23. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
ahoj farmiku,teda ty mas zvirat,az ti to zavidim ale vim,ze je s tim moc moc prace ale je to pekny mit tolik zviratek okolo baraku
23. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
farmi děkuju :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 19:00  • Odpověz
mury zezadu to já taky ráda a taky jsme to tam takhle párkrát "napouštěli" , páč nevím, jakou jí mám já a co kdyby byla taky zakloněná :grinning: ale prostě nejoblíbenější je kůň, :grinning: a to ať se zrovna oplodňuje, nebo ne :sunglasses: :grinning:
23. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
ja by sem chtela nemeckeho ovcaka dlouhosrsteho nebo nejakeho proste poradneho hafana aby byl velky a hunaty takovej medvidek :wink: nebo bernsky salasnicky pes se mi liby no proste takove hafi
23. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
a jak se pozna zaklonena,holky? to asi jen doktor,ne?
23. srp 2009 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.