• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
PS: Jsem Vám vlastně ještě neřekla, že jsme se definitivně rozhodli pro jméno Matyášek :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
PS2: Terci nenapínej a koukej nám přijít říct, jaké to bylo na kontrole :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
PS3: Bobi, to skákání na míči by opravdu mohlo porod spustit - tak hlavně opatrně a myslím na tebe, aby jsi to všechno zvládla :wink:
24. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
kupi ahojky a fotečky ze 4D máte :wink: ??my byli také a jsme z toho nadšená jako ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Farmi: já ti odkaz hodím. Vydrž. Já mám testy už doma- byla to rychlost.

http://www.ovulacnitesty.cz/ovulacni-testy/lh-strip/

kupi: no tento týden by jsme mohli jít třeba k vodě. No uvidíme.

Kopretinka: tak snažení zdar.

Jinak já pádím na vlak a pak na pokec ke kamarídce. Dneska se ulejvám z práce.
24. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
jo a krásné jméno jste vybrali to jsme chtěla pro chlapečka také :wink: :sunglasses: jen mi neprošlo.... :sweat_smile:
a je super že jste si dovču užili a ještě byli na svatbičce!! :wink:
24. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
kopretinko držím palce na akci SEX :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Mury, ahojky. Fotečku ze 4D máme a máme i 20min DVD. Byla to fakt nádhera a ta fotka je úžasná. Pořád se na ní musím dívat a říkám si, jakého máme krásného chlapečka :dizzy_face:. Ale to si asi říká každá mamina o svém dítěti.

Holky jdu na tu pohádku. Čteme teďka pravidelně a několikrát se mi stalo, že u toho usnul i manža :grinning:.

Papa a krásné odpoledne.
24. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
kupi také máme video a udělal jsme fotky i z něho :wink: mám je v albu :wink:
také jí mám v rámečku na televizi a koukám na ní jak je krásnááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Kupinko Vroninka tu byla minulý týden a měla ještě mímo v bříšku :wink:
Tabulku udělám odpolko až se nám vrátí Tercie od dr :wink:
Mury já jsem to pochopila,že chodíš do stálého tématu :wink:
Holky jsem prase,ted jsem snědla celou čokoládu :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:
24. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
leni to jsem ráda že alespon někdo :sweat_smile: jsme osočená že čtu hnusné a smutné příběhy :sweat_smile:
jenže co s estalo i ve společném tématu prosinec škoda mluvit :frowning2: je toho prostě nějak moc :frowning2:
24. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Markét, já jsem to nemyslela nějak zle….tak doufám, že jsi se neurazila.
Už je ti líp?
24. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
vendul ne v poho ale fakt nejsem tak hloupá abych s estresovala sama :wink: :wink:
24. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Mury tak mě to bylo jasné hnedka :wink: přeci by jsi nešla do smutného tématu že? :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Markét, co se stalo? Někdo ti neco napsal, nebo se něco stalo? :confused:
autor
farmíku kde tě mám? :confused:
Markét, já myslela, že jsi si něco přečetla na netu, a ne na koníkovi.... :confused: pak mě napadl ten prosinec. :confused:
24. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
vendul vy tady píšete at nechodím jinam..at nečtu smutné příběhy ale toto jsou témata kam prostě patřím
24. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz
už jsem zase zpět :wink:
pájí díky moc!!!!! , jdu objednávat :slight_smile: tento měsíc musí být náš :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Farmí a co jdeš objednávat?
já vím, že sem patříš, ale nechci, aby jsi se trápila... :unamused: nic víc.
kopi ovu testíky, prvně budu i ovu testit..tak jsem na to zvědavá :fearful:
24. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Farmi tak to jo ty ti budou ukazovat // :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Hele příští měsíc testíme všichni spolu :grinning: páč já jsem od Paaji asi dva dny a ty ode mě taky.Takže to bude Trio :grinning:
24. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
tý jo já už se ták těším! to je normální adrenalínový vzrůšo! :grinning:
někdo skáče padákem, my testíme :grinning: :grinning: :grinning:
tý jo, tak snad mi taky stihnou dorazit včas :confused: jdu je raději hned objednat
24. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Farmi to je fakt vzrůšo.Já jsem minule uklízela ve skříni a našla jsem ještě další mamatesty,ani nevím kde se tam vzali :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
kopi to je prča, si to nejdřív poschováváš a pak to po x měsících nacházíš :grinning: takhle já to mívám s vánoceme. Poschovávám dárky a na nějakej vždycky zapomenu a najdu vždycky alspon jeden až po vánocích :grinning: :grinning: :grinning:
jdu objednat ty testy a postírat barák :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme zase podlahy samej chlup :angry:
24. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
vendul ne sem :grinning: :grinning: :grinning: že patřím jinam do témat :wink: :wink: a tam jsme se to dočetla :sunglasses:
24. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Farmi já to totiž vždycky schovávám před přítelákem :sweat_smile: aby si pak neřikal,že jsem prdláá :grinning:
24. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
holky mě to dneska neba....asi půjdu brzo domů :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
leni jen jdi domů :grinning: :grinning: :grinning: schvaluji ti to :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.