• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Kopi:
Muj synovec od segry uz mel zmrzlinu ted.A to mel 1rok a 3 mesice.Moc mu chutna.
24. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
jitie:
Kez by.JA radsi s nicim nepocitam.Jen jsem rada ,ze ma pritel opet ranni tento tyden.Ze je semnou.
Mel mit odpolendi.Ale potrebujou ho na ranni.
:grinning: A ja mam z toho radost. :slight_smile:
24. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
to je dobře, aspoň ho máš po ruce :wink:
neboj, až to budeš nejmíň čekat, tak to přijde :wink:
24. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Holky ptám se jen tak,synovcovi je 1rok a 2 měsíce a už líže zmrzlinu :sweat_smile:
24. srp 2009 v 17:34  • Odpověz
já si myslim, že jim to nevadí, když jim chutná..po roce už můžou skoro všechno..skoro! :wink:
24. srp 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
Jitie asi jo :slight_smile: já jen že to vypadá na fotce divně :grinning:
24. srp 2009 v 17:37  • Odpověz
Kopi:je to sranda.
Maly od segry,kdyz jdeme kolem zmrzky,zacne vytahovat jazycek a dela mllmllmllm.A mi chytnem zachvat smichu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 17:43  • Odpověz
kopi žmrzlinku dětišky moc rádi :grinning:
bobi to vypadá opravdu na ten porod :sweat_smile: ale jestli máš chudinko porodní křížové bolesti, au au :confounded: :cry:
24. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
:wink:
holky tak to jo.
Bobi a necvičila jsi moc,že tě bolí ty záda?
24. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
žmdlinku i farmík rád :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
kopísi přítelák ještě někde ťape? :wink: doufám, že ti nepošel v tom vedru :sweat_smile:
24. srp 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Jojo asi ještě tapka,možná už ve vlaku je.Už mi psal,že má strašnej hlad.Tak má drštkovou polévku,kaši a špízy :wink:
24. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
helé jako povídejte si se mnou jo! :angry: páč jsem doted pracovala a za chvíli jdu ještě dotřít futra do kotelny a tak tu čekám, že vtuto krásnou chvíli odpočinku, tu uslyším alspon pár vlídných slov :grinning: :sunglasses:
24. srp 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Farmíku jsi šikovná a pracovitááááááááááá :grinning:
24. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
jooo drškovou! tu bych mu já dala taky!! :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
jo jo jsem já vím :dizzy_face: ale ty taky beruško :wink: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
Farmi no měla jsem tu ještě pár dršek :grinning: já bych mu taky dala pořádně :angry: :grinning:
24. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
tý brďo kopi, on si jako nezaměstnanej chodí po vycházkách a ty přilítneš z práce a ještě mu vyvařuješ! :confused:
navíc takovýdle hostiny! :fearful:
jsem si málem poslintala klávesnici, když jsem to četla :sweat_smile: :grinning:

kopííí pojď bydlet ke mě!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: já na tebe budu hodnější :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
tak už mi písal,že jede :wink:
24. srp 2009 v 18:01  • Odpověz
kopi ti povím, že ten mlj má leckdy štěstí, že je větší a silnější, bo já bych mu tu hubu někdy tak zmalovala :grinning:
kor když se o něčem se mnou hádá, přitom vím, že mám pravdu já :sunglasses:
:grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Farmi ale ty mi nedáš mimi :sweat_smile: leda tak fretčí vid? :grinning:
Farmíku ano přilétnu z práce vyvařuji a ještě mu po netu hledám práci :grinning: Já za to nemůžu i když jsem byla s bývalým tak jsem mu furt vyvařovala,vlastně to vařím pro ně,páč já takové věci nepapám :sweat_smile:
24. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Farmi tak můj je vyšší a hubenější jen má vypapané bříško :sweat_smile: to já jsem si ho vypapala a by po něm nešli ženské :grinning:
24. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
....ale smrad je to solidní :grinning: :grinning: :sweat_smile:
24. srp 2009 v 18:05  • Odpověz
kopi dám ti spoustu zvířecích miminek! :grinning:
a nebo se můžeme společně starat o to moje, :wink: tím líp, odpadá otázka hlídání :grinning:
a kdyby ti to nahodou přeci jen nestačilo, tak bych tě pustila provětrat a někdo by se už našel, kdo by ti ho udělal :wink: :grinning:
24. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Holky,ja se k tomu balonu,jeste nedostala.Asi ho dneska i kaslu.Boli to jak cert,na prave strane vice.Je to tak u prostred ta bolest.Ale ani chodit,ani lezet.A sedim tu tak,ze se tu sponuju.
Uvidime. :slight_smile:

Ted jsem si hledala nejake rikanky pro maleho.A nasla jsem si i pohadky.TAk tu vzpominam ,co znam ja z mala A co je nove.Docela sranda. :grinning:
24. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
kopi můj má taky břuch, ale vím, že od mrduchtivých ženských ho to neochrání :sweat_smile: :sweat_smile:
ale od toho jsem tu já! :sunglasses: já už si ho ohlídám! :sunglasses: :rolling_eyes:
24. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
autor
Jéé Farmíííííííííííííííí budu o tom přemýšlet :grinning: Taková nabídka se vyskytne jednou za život :sunglasses: :sunglasses:

Bobi tak se na to raději vyprdni,at tě ty záda nebolí víc :sweat_smile:
24. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
bobi tak hlavně, že se nenudíš :grinning:
vidíš to murynko, říkanky si hledá, tak se uč :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Farmí mě po něm ženský lítají,já ho musím hlídat.Nakej magor naproti v baraku otevřel okno a mě sem září slunce.Nic nevidím :angry: asi na něj zařvu at to kouká zavřít.Já mám právě žaluzky na druhé straně :confounded:
24. srp 2009 v 18:10  • Odpověz
no jo bobi , jasně že ted nehopsej! :confused:
24. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.