• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
kopi příběh, nebou pouta a roubík do pusy :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Farmi: a s kým jiným to dělám, když se většinou uděláš jen s manžou, jak jsi psala. Přiznej se :grinning: :grinning:

Kopi: tak to už začni přemýšlet, aby to večer stálo za to.

Holky s váma je to hrozný. To je zase téma. Já kdybych měla manžu po ruce, tak na něj hned skočím.
27. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Teríku já mám doma ještě koláček pro hodnou Tercinku a mám i hodně zeleninky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Paaji přemýšlím :sunglasses:
pájí :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
autor
Já mu budu povídat o nadržené Farmince :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jo holky, tak chytejte!!!!!!

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk Tak to vám musí stačit, protože já jich mám ještě málo :grinning:
27. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
terci, ty teda prskas. :slight_smile:
autor
děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
Tercíku posílám virtuálně buchtu :grinning:
27. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
kopi to je jednoduchý...začleň do vyprávění nějakou trojku :wink: 2+1 :wink: stačí odhadnout jen jeho momentální chuť, jestli to budou dvě plus on, nebo oni plus ty :wink: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
kopi to já nemyslela pro sebe, to já myslela na cestu, jak jsi ůpsala, že jdeš do světa :grinning:
27. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
trecí díky! jsem lapla první tři řádky :slight_smile: holky nechávám vám zbytek, ale hezky se podělte a ne že se poperete :grinning:

kopi copak o to, vyprávět mu o mně můžeš, ale hlavně když neuvidí mou fotku! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kopi a jakou buchtu ty vlastně tý tercindě posíláš?! :confused: :fearful: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Farmi a nebo tři chlapy co? :grinning:
27. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
mabuš co si takhle třeba taky odkejchnout těhulinko :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
tercí ty ďáble! ale ani to by nebylo špatný :wink: :sunglasses: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Farmi to vidím já a 30 samic :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
jen nevím jestli je to zrovna sen kopískova příteláka :grinning: :grinning:
autor
a už jedu pryč.
tý brďo a to si myslíš že by jako zvládnul jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nechci ho nějak podceňovat,ale myslím, že po třech najednou by měl dost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
farmi, za chvilku jdu. uz se me zaviraji oci :wink:
27. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
No hele jako nevim, asi jak kdo, můj manža ten jenom v náznaku slyší o buznách, a jde blejt, film zkrocená hora, doma nesmím pouštět :grinning: protože je úplně nepříčetnej :grinning:

Kopi hele tak si tu buchtu radši nech, ale děkuju :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Farmi kopinka asi myslela že by se jenom koukal ._D Jako teda já bych se s třiceti čurynama nedělila :grinning: Vlstně ani s jednou, já jsem v tomhle děsnej soukromník :grinning:
27. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
tercí až bude manža spát, ukradni mu pouta a pošli mi je ju :wink: ty růžový jsou malý :angry: potřebuju asi ty policejní :sweat_smile: já ti je po ovuli, tak koncem cyklu vrátím :grinning: si třeba ani nevšimne že mu chybí :grinning: :grinning: :grinning: a nebo mu zatím můžu poslat náhradou ty růžový :sunglasses: ale musí zatýkat jen ty co maj slabé zápěstí :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
mabi nepsala jsem odechnout, ale odkejchnout :confused: :grinning: :grinning: :grinning: jako těhu prskance :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Tercie: děkuji za prskance. Nějaký jsem chytila.

Kopi: to bude dobrý příběh o nadržené FARMI to se mu bude jistě líbit. Jen aby ti u toho neusnul. :sweat_smile: :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Farmi tak on je vlastně ani moc nepotřebuje, mu místo pout poslouží docela dobře psí morda :grinning: akorát nevim, jestli by ta ruka pak ještě zůstala celá, nejspíš ne :grinning: Naposledy chlapa 4 hodiny sešívali, když ho držel Sorbonek a haksničku :grinning:
27. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
tercí co to je za film? :confused: ten můj je má taky radši teplý holky, bo teplouše taky moc nemusí :grinning: ale tak koukat se , když dva chlapi (neteplouši) objížděj jednu frajerku,t aky není špatný :grinning:
27. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
tercí ty by jsi se jako ani se skoro sestrou nepodělila jo! :angry: :sunglasses:
:grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Zkrocená hora je o těch dvou kovbojích co jsou spolu půl roku sami v horách, hlídají stád ovcí, no a nějak to na ně přijde a vopíchaj se :grinning: Ten můj taky radši když je u toho aspoň jedna baba :grinning:
27. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.