Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
29. srp 2009

dobre ranko devcata,

tak u nas prsi. manza chtel jit na tenis a ma smulu. ja si poplakala tedka u televize - byl tam waldemar matuska - uz je chudak mrtvej. ty hormony se mnou cloumaji. a divala jsem se rano do zrcadla a ty prsa..to je hruza, jak je mam velky. 😕 jinak dneska na obed budou palacinky a odpo jdeme k tchanovcum na narozky. takze se pekne napapkam. 🙂

kopa
autor
29. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Před chvilkou jsem vstala 😀 ale mám dnes nakou divnou náladu 😅 od rána se mi chce brečet a ani nevím proč 😅 😀 tak asi tak...
Navíc mě zas bolí břicho,tak nevím zda to může být ovule 😒
Ve dvě jdeme za synovcem tak se těším,ale pak mi zas zbytek dne bude smutno 😨

tercie
29. srp 2009

Teeda, to se tak někdo má, chrnět do jedenácti 😀 Ahoj kopi ahoj i ostatní, jse,m ostuda, že jsem nepozdravila 🙂
Holky mě se nechce nic dělat, ale musim... dostala jsem včera od švagrový obrovskou cuketu, tak musím najít nějakej recept a nějak ji zužitkovat. Včera už jsem jí měla smaženou ale bylo m i po ní těžko, tak dneska něco onačejšho...

Kopi hormonky nevěděj co roupama, viď? 😉 Mě při ovuli taky bolelo břicho, jako na ms 😉 Užij si návštěvu u synovečka a nesmutni, to k ničemu není, jen se ničíš 🙂 třeba to tenhle měsíc vyjde 😉

kopa
autor
29. srp 2009

Tercie to bude asi fakt ovule 🙂 břicho bolí jak na krámy,tak snad to nedostanu 😠 No musím to dneska nák nenápadně pojistit 😅 tak snad něco bude 😅

kopa
autor
29. srp 2009

Tercie tak udělej koláč z cukety 😉

tercie
29. srp 2009

Kopi hoď recepta 😉 Akorát ještě by to chtělo něco naslano, k obědu, začínám mít hlad. Jud hledat nějaký recepty
Kopi jasně, pojišťuj pojišťuj 😉

ikopretinka
29. srp 2009

Ahoj holky,
Tercie IP

tercie
29. srp 2009

Ahoj kopretinko, díky za recept, vypadá zajímavě, já zatím koukala na cuketový bramboráky, ale v obojím je česnek, tak nevím, já ho teď moc nemusím, hrozně mi smrdí 😀 ale v tom od tebe je ho celkem málo tak bych to možná i přežila 😀

tercie
29. srp 2009

koukám na maminčny recepty.cz a receptů je fůra, ale všude je aspoň jedna nebo víc ngrediencí, kter doma nemám 😀 Asi si udělám špagety a bude 😀

ikopretinka
29. srp 2009

Tercie,
Jasně, taky mi tehdy smrděl a bylo po něm špatně. Tak to jen rozkroj a vydlabej, takové jak kdyby lodičky, do toho dej nějakou náplň, třeba zeleninkovou nebo něco a posyp to sýrem a zapeč.

tercie
29. srp 2009

Kopreti mám tu hovězí konzervu, z toho by šla nějaká náplň udělat, co myslíš? Já jsem dneska nějak bez fantazie 😀

ikopretinka
29. srp 2009

určitě by to šlo, nějak to třeba ještě dochutit kořením a je to 😵

ikopretinka
29. srp 2009

nebo třeba osmahnout cibulku, přidat tu konzervu, dosolit nebo něco a chvilinku povařit a naplnit

tercie
29. srp 2009

No, tak jsem orestovala pixli žampionů, na to kydla tu konzervu, ochutila kořením na gyros, páč ta konzerva nepředstavitelně ohřátá páchne 😀 a dala jsem to do tý zapékací misky, nechám to chvíli a pak to zasypu sýrem... samozřejmě je pod tím ta cuketa, nakrájená na kousky, protože se mi tam vydlabaná nevešla 😀
Tak jsem zvědavá, jestli to bude k jídlu... 😎

tercie
29. srp 2009

Hoky kdo se hlásíte dobrovolně, že ke mě dneska přijedete na oběd? 😀

ikopretinka
29. srp 2009

tercie, všechno je k jídlu, ale něco jen jednou 😀
Jo to bude dobré uvidíš, jsi šikulka. 😉

ikopretinka
29. srp 2009

já bych to riskla 😀 , ale než k tobě přes půl republiky dojedu, tak už nic nezbude 😀

tercie
29. srp 2009

Kopreti tohohle bude plná miska a já jsem sama doma, a manža co zavání květákem, brokolicí, cuketou, lečem a podobně nejí, takže nehrozí, že by nezbylo, a já když vařím, tak neumím udělat málo 😀

Akorát nevím, jak dlouho to mám nechat zapejkat??? Dokud ta cketa nezměkne, nebo jak?

ikopretinka
29. srp 2009

od rozehřáté trouby asi na nějakých 170 stupňu by měla být měkká tak za 15-20 minut, než tam nasypeš ten sýr tak zkus nožem, a pak to zasyp ona ještě než se rozteče trochu změkne.

ikopretinka
29. srp 2009

😀 No vidíš budeš mít i na zítra a zítra máš leháro a můžeš lenošit!!! 😵

tercie
29. srp 2009

Kopretinko no to máš recht, já jsem dneska tak vygumovaná že mě tahle varianta vůbec nenapadla...

Odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil... Nikdo nejezděte, páč zejtra lenošim a dojídam dnešní zbytky 😀

ikopretinka
29. srp 2009

My teď dojedli palačinky a nějak jsem neuspokojila chuťové buňky, večer to jistí obložená topinka nebo sardinková pomazánka. 😀 😀 😀

markee
29. srp 2009

ahojky,téda tady se obědvalo. U nás taky: dělala jsem kuře na pivě a v bříšku mělo zelí,slaninu a žampíky. A jako přílohu jsem dělala chlupaté knedlíky. No mňamka. Přidala bych si,ale byla bych jak koule 😀
Teď půjde malá spát,tak se natáhnu taky.

farmarska
29. srp 2009

hoj hoj hoj 🙂
tak japak se vám vede? mně krásně, dnes jsme potrénovali 😉

holky jak to je jinak s těma ovu testama? jak jsem včera večer psaala..co kdybych testovala ob den? nebbo se muší každej den po sobě? 😕 mám jen 7testů, tak se bojím abych si je nevyplácala 😝

markee
29. srp 2009

Farmy,tak já věděla,kdy mám plodné dny,tak jsem je použila v době,kdy jsem si myslela,že ty plodné dny mám a vlastně jsem si to jen potvrdila,že je to ono.Takže mi jich 10 stačilo. Testila jsem každý den a dva měsíce v době,kdy ty plodné dny byli 😉

ikopretinka
29. srp 2009

Farmi, no já někdy taky testila obden, když byla slabá ta / tak jsem to nechávala, jenže problém by nastal, kdyby u tebe ten LH hormon vzrůstal rychle a rychle klesal, to by jsi mohla lehce prošvihnout ovu a silné //. Já třeba už vím že aspoň dva dny narůstá a dva dny klesá. Takže já radím pokud bude fakt jen stínek, můžeš zkusit den vynechat, ale jak bude docela dost viditelná, testuj denně. Já ti vhodím do alba ty svoje tento měsíc , tak se mrkni, chvilinku jo?

ikopretinka
29. srp 2009

Farmi jsou tam, jen jak zaschnou, tak ty // jsou méně viditelné, ale aspoň se můžeš podívat, jak dlouho nabírájí na síle.

tercie
29. srp 2009

Markeeee... ty mi děláš chutě!!! No já už mám taky hotovo, a kupodivu to celkem jde, jsem vám to vyfotila 😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Farmíku ovu test vim co je jenom podle názvu 😀

ikopretinka
29. srp 2009

tercie to vypadá dobře!!!

tercie
29. srp 2009

Kopretinko i díky tobě, však nás to stálo úsilí to dát dohromady 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru