• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Ahoj holky,

Markét, užijte si výlet :slight_smile: Dneska jedeme ke tchýni na oběd, babička slaví narozky, takže bude veselo.
Včera jsem měla divné tlaky v podbřišku a do toho mě začal bolet zub :stuck_out_tongue_closed_eyes: No hrůza, co vám budu povídat. Tak jsem ležela.
Dneska na ten zub nemůžu ani zkousnout. Jsem objednaná na 1.9 k zubaři, taže to snad přežiju.

Nevíte, zda se může dát injekce na umrtvení v těhotenství?
30. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Markét, III.trimestr, to tedy utíká.... :slight_smile: prosince se pomalu blíží. To strašně rychle uteče.
30. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Venuska,můžeš v těhu injekci na umrtvení u zubaře. To prý je děsně malá dávka. Já se ptala už letos gynekologa a i zubařky :wink:
30. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Holky neznáte nějaké dobré a né drahé ubytování v Jihlavě nebo v okolí Jihlavy?
30. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Markee, pošlu ti nějaký penzion do IP něco vím
30. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Markee, díky za info. Jelikož bez injekce bych si nenechala nic dělat se zubama :stuck_out_tongue_closed_eyes: auauauauau a nevím zda bych vydržela, než se malá narodí.
Díky moc. A jak se jinak cítíš?

Přidala jsem nějaké fotečky do albíčka :slight_smile: ¨

Markee, žádné ubytování bohužel neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty jsi taky dostala injekci u zubaře, teď když jsi těhulka?
30. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
No já jsem jí dostala vloni,když jsme se o mimi snažili a nevěděla jsem zda jsem či nejsem těhu.A teď se teprva budu u zubařky objednávat,ale kdy mi chtěla dělat něco bolestivého,tak si jí nechám dát.
Ikopretinko, děkuju moc.
30. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj holky, mě sekali zub v těhotenství nějaký 6měsíc asi, a injekci jsem dostala, to bych jinak asi umřela.
No nic ovule nikde, odpo zase zkusím testík, dnes asi poslední sexík...achjooo ja sem smolař
30. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Nicol: snad si toovule rozmyslí a dneska budou na testu tlustice. Oni by si tam spermoušci klidně 2-3dny počkali. Já v to taky doufám. Mě dneska bolí břicho od ráana, takže snad už dnes nebo zítra dorazí. Protože nevím, kdy zase manžu ulovím. :wink:

Mabe: na tchýni prď a buď v klidu doma.

Venus: tak ať máš zoubky zase brzo v pořádku. :wink:
30. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Nici spermouši ti nakou dobu vydrží :wink:
Paaji u nás dneska nic nebude :unamused: šel na tůru,tak příjde až pozdě večer a to bude unavený.takže to vidím na zítřek :grinning:
30. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
A jaké prášky se můžou v těhu proti bolesti? Začínám zase pociťovat bolest :frowning2: :frowning2: béééééééééééééé.
30. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
Kopi: třeba tě překvapí a něco bude i večer. Jinak já jsem dělala ovutest a vypadá to, že čárka slabší, takže doufám, že zítra teplotka vyskočí. :wink:
30. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Paaji no možná něco bude :sweat_smile: už jede domu,tak sjem říkala at se na to připraví :grinning: uvařila jsem knedlíčkovou polévku :dizzy_face:
No a zítra konečně razím ke kadeřnici :dizzy_face:
30. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Moc bych si přála abysme všichni našly // :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
ahojky holčinky hlásím, že jsem zpět z dovolené... měli jsme se báááječně :sunglasses: Počásko krásné, přes den vycházky a večer ohýnek a špekáčky, masičko:slight_smile:) krásný relax. :wink:
30. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
Sarlott: vítám tě zpátky doma z dovolené. Hlavně, že jste si to pořádně užili. :wink:

Kopi: já bych si taky přála, aby taky byli za 14dní tam 6x // :sunglasses: :sunglasses:
Ať se přítel nechá přemluvit po té knedlíčkové polévce a je hezké snaženíčko. :wink:
30. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Paaji bylo by to super :grinning:

Sarlott super že jste si užili dovču :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky hlásím se až ted večer bo celej den jsme byli se tchánovcema na vejletě a večer mi nastal kolotoč povinností :stuck_out_tongue_closed_eyes: doted jsem skládala prádlo a ještě ted peru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ráno mám pohovor s majitelem tý prodejny, kam bych měla jít pracovat, tak jsem zvědavá, jak si padnem do oka :wink: pořád mám dilema, nevím co mu říct, jestli se mne bude ptát, proč jsem skončila v předchozím zaměstnání :sweat_smile: když mu povím pravdu, že kuli těhu, ale pak jsem stejně potratila, tak se určo bude ptát jestli teda nechceme dělat nový a když mu řeknu po pravdě, že chceme, no tak mne natuty nepřijme :sweat_smile: lhát mu do očí, že nebudeme, to mi je taky blbý, kór kdybych za chvíli opravdu znovu otěhu :sweat_smile:
tý jo tak co mu říct :rolling_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes: :sweat_smile: :rolling_eyes:
jinak zítra bych chtěla taky zkusit ten první ovu test, abych něco nepropásla :grinning:
markee zítra na tebe budu mooooc myslet :slight_smile:
pájí ty jsi šikovnááá ranní uháněčka :dizzy_face:
venus injekce opravdu nevadí, ale s tím práškem ti nic neporadím, bo to fakt nevím :zipper_mouth: já vím jen že mlžeš paralen, ale ten ti od bolesti zubů zase asi tolik nepomůže :confounded:
kopísku ta snažení bylo ty jedna nymfomanko, nebo nebylo?? :confused:
sarlotko sluníčko, supr, že jste si to tam tak užili!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: a třeba jsi si z dovolený i něco přivezla sebou ne? :wink: :dizzy_face: A co malýho, ten byl s váma? a jak vám šlo snažení :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 v 00:07  • Odpověz
kočky tak já jdu chrupat, beztak tu už straším sama :grinning:
dopoledne mne tu asi nečekejte, nakrmit, podojit, pohovor, město, nakupy, atd.. ale jen co bude chvilka volná nakouknu na vás, aby jste mi tu moc nezvlčely :sunglasses:
:grinning: :grinning: :grinning:
jo mury gratuluju k třetímu trimestru :wink:
a ty mabuš se vykašli na pošahanou tchýni s debilníma názorama a mysli ted hlavně na sebe a miminko :angry: :wink:
31. srp 2009 v 00:10  • Odpověz
přeji dobré ráno, opět z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ráno už je tma, takže se vůbec nechce z pelíšku :frowning2: . Začínám zvažovat, že být doma není až tak špatný nápad. Září ještě zvládnu a pak se uvidí. Ještě dotaz, PN máte od gyndaře, nebo od praktické?
31. srp 2009 v 06:17  • Odpověz
dobre ranko, tak brzo vstavam, protoze musim do 8h poslat odmeny lidem za srpen a az tedka sem si nechala poslat data z prace. :stuck_out_tongue_closed_eyes: v patek jsem si nenechala poslat vsechny. :confused:pak jdu ale jeste spat. :slight_smile:

aronku, od gyndare.
31. srp 2009 v 06:31  • Odpověz
gyndař tvrdí, že těhotenství není nemoc :frowning2: , spíš bych asi ukecala obvoďačku :wink: , ale zase nevím, na jak dlouho mně může nechat doma
31. srp 2009 v 06:33  • Odpověz
aha, tak to zkus u obvodacky. jak dlouho nevim :unamused: tak ja to mela hned kvuli tem dvoum MA
31. srp 2009 v 06:34  • Odpověz
Krásné ránko:
tak teplotka si ze mě dělá srandičku a ovulka zatím asi neproběhla. To je hrůza jak si to tělo dělá ze mě prču :frowning2: Udělám dneska v práci ovutest a uvidím. Takhle to u mě vypadá:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3217529&vReferer=

Aronek: já si myslím, že když řekneš na gyndě, že je ti zle a točí se ti hlava, tak tě doma nechá. Můj Dr. s tím naštěstí neměl vůbec žádný problém.

Farmi: držím palce na tu práci, ale s tou pravdou je to dilema. Já bych asi kecala.

Nicoll: jak to u vás dopadlo???? Hoď aktuální grafík.
31. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím!
Kopinko, dej mi do tabulky 2DC, včera jsem to dostala! Hurááá! :grinning:
31. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobre rano holky,
Jak se mate?
Dnes bude venku krasne,jsem rada ze uz nejsou ty velke paraky. :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Aja: gratuluji k mršce :wink:

Bobi: ty jsi ještě v celku??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky

tak je tu další týden, já si půjdu nechat napsat antikoncepci, od dneška nejsem snažilka a moc vám držím palce at vám to vyjde, já si jen poplakala a už na to kašlu.

Paaji no jestli neklesne tak včera nebo dnes by být klidně mohla. Grafík už nic dnes sem vstala o hodinu dřív, takže měření proběhlo brzy, ale žádný sex nic, jen slzy a končím se snažením. No tak se aspoň snad už budeme co nejdříve stěhovat do svého, aspoň něco ať už klapne.
31. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj Paji:
Jo,jsem porad cela,to je hruza ,ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Myslim ze ovulku muzem mit jeste dnes jak pise nicollka a nebo zitra.Uvidis... :wink:

Nicollko: Jakto ze nejsi snazilka?A utri slzicky.. :frowning2: Neplakej,nema to cenu.
Urcite to vyjde neboj...Pry to vychazi,kdyz clovek mysli na neco jineho a zabyva se necim jinym.Tak az se budete stehovat normalne na to hupsejte.A ty budes mit plnou hlavicku toho ,jestli jsi zbalila vse.A uvidis ze pak budou //krasne carecky. :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Bobi jak se cítíš?
31. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.