Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
31. srp 2009

ne, chodim se koukat na prvni ligu na chlapi. manza hraje basket

murynka
31. srp 2009

wergi moc gratuluji 😎 😵 😵 a na triply držím pěsti bude to v pořádku 😉

jinak zítra mám poradnu třeba už jsem nabrala víc 😅 ale jak se stravuji ??právě že hooděn sežeru kdeco hoodně měkáče KFC 😀 😀 a doma jím tak 5 krát denně 😔 😔 ale na váze to znát není no ☹ snad má malá vše co potřebuje 😔 😔 😔

kopa
autor
31. srp 2009

Murynko chodím ke kamarádce, s kterou jsem chodila na učnák 😉 Vím že my vlasy nezkazí a ani špatně neobarví a navíc vše mi dělá důkladně a vše možný mi tam patlá atd..Navíc děla s Lorealem a s tím jsem spokojena 😉 Navíc na něco musím vydělávat že?? 😀
Ted mi přišel ze spencra naký letáček že mám u nich 20%slevu,takže tam asi vyrazím někdy 😀

kopa
autor
31. srp 2009

😉 Werginko super 😉 budu držet palečky na triply 😉

kopa
autor
31. srp 2009

Vroninka 41tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 40tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 32tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 30tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 29tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 28t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 28tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 26tt....................KO 1.9...............................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 26tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 24tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 23tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 21tt......................22.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 20tt.........................,22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 19tt...................
Mirax 18tt.............................................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 17tt........................17.9.KO
Wergina 16tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 13tt....................3.9.KO
Aronek 12tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 8tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 8tt.....................
Zlababa07 5tt..................
Skritkova DC?
Eeliska 41DC
If.v 33DC
Flair 26DC
Maarrtina 23DC
Ikopretinka 22DC
Sarlotta 21DC
Paajaa 16DC
Kopa 14DC
Nicollka 14DC
Farmarska 12DC
Aja 83 2DC
Hanana 1DC
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

murynka
31. srp 2009

leni však jo já jen že já bych to nedala 😅 a manžel by mi dal 😀 😀 😀
pro něj je už 500 hodně vlastně i pro mě 😝 😝

kopa
autor
31. srp 2009

Murynko 😀 😀 😀 můj ted nic říct nemůže 😀 páč já jsem živitel rodiny 😀
příští týden jdu na to školení tak chci taky vypadat k světumkdybych tam třeba někoho známého potkala 🙂

zlababa07
31. srp 2009

Kopi, správně, živitelka rodiny má nárok na pěknej drdól 😀 Já normálně chodim na melírek a stříhání tak za 1700, ale teď nevím, holky, může se melír v těhu? 😕

bobinka22
31. srp 2009

Ahoj holky,

Kopi,taky se chystam ke kadernici po porode.A rekla jsem ze dam za to klidne 2000kc.Ale at mam zmenu.Chci svetlehnednou a do toho melir.
Teda pokud to neporusim a nedam si pet tu svoji cernomodrou.. 😀 😀
Jinak nevite co VRONINKA?
Ja myslim ze uz rodi.Dlouho tu nebyla.A kdyz tak ,tak mi psala do IP.Ale ja mam tucha,ze uz to ma za sebou.Ta se asi uz maaa..Je,jak ja ji zavidim.. ☹

kopa
autor
31. srp 2009

Zlababi melír se v těhu může protože ten melirovací prášek + peroxid se ti nedotýkají pokožky.Máš to přeci v alobalu 😉

kopa
autor
31. srp 2009

Bobinko tak přijed já ti udělám změnu 😀 😉
O Vronince taky nic nevím 😕

if.v
31. srp 2009

ahoj holky. Tak jsem zpět z dovolené, byla naprosto úžasná, ale to se od dovolené čeká, co 😀 . Až budu mít stažené fotky, tak si asi nějakou dám do profilu, ať je aktuální.
Jinak gratuluji Zlababě ke // a držím palce, ať to dobře dopadne. Kopi, IP

murynka
31. srp 2009

zlab v těhu se barvím normálně 😉 😉 😉

murynka
31. srp 2009

kopi 😀 😀 😀 já ted živitel fakt nejsem 😅 ani kdybych dělala tak bych nebyla 😅 😀 😀

zlababa07
31. srp 2009

If.v, díky moc a kdepak jsi dovolenkovala?

kopa
autor
31. srp 2009

Ivi ahojky 😵
Super že jste si dovču užili 🙂 už se těším na novou fotečku 😉 a malé se dovča líbila?

bobinka22
31. srp 2009

Kopi:
Dneska uz jsem mela jednu nabidku,ze mam prijet.Ale holky vy jste az v PRAZE.
To je hroznýýýýýýýýý.
Tu cestu bych asi nedala.A v pulce,bych porodila. 😝 😀

Ale chci ty dve barvicky.Ale delku chci nechat.No,ja se nerada striham.Segra je kadernice,a vzdy kdyz me strihala,tak mi vzala delku schvalne o pulku vic nez jsem chtela.A dela to i meji druhe segre.nevim ,jestli ji to dela dobre.Ale je proste takova.Ona sama ma kratke vlasy.A ja se segrou si rekla,ze ji asi vadilo,ze jsme meli kratsi vlasy.Takze i kdyz mam kadernici segru,ktera je vyucena.Tak k ni nechodim na vlasky. ☹

kopa
autor
31. srp 2009

Mury 😀 😀 😀
ivi ještě mi nic nedorazilo 😅

kopa
autor
31. srp 2009

Bobinko to je pravda bych tě nestihla ani dobarvit 😀 a ty by jsi jela už do porodnice 😀

bobinka22
31. srp 2009

ze jsem meli delsi vlasy nez ona .Jsem to blbe napsala.

Jinak if.v zdravim..Dovolena musela byt suprova vid? 😵

wergina
31. srp 2009

holky díky. Mury, já taky žeru jak prorvaná 😀 však pravidelně i v noci.
Jéé, zlabi je těhulka, to jsem nějak prošvihla, takže gratuluji!
Bobi, bobi, ty jsi ještě celá. Já si říkala, že by to na tebe mohlo už o víkendu příjít 😉 . Byla jsem celý víkend bez PC, tak jsem byla zvědavá, jaké zprávičky tu o tobě najdu 🙂

murynka
31. srp 2009

ivf vítej a fotka dokazuje vše 😵 😵 😵

if.v
31. srp 2009

Zlab: byli jsme s Turecku, oblast Antalya, Kemer, vesnička Kiris. Hotelový komplex byl mezi pohořím Taurus (naprosto úchvatné panoráma) a mezi mořem, kde jste i v hloubce 15 metrů viděly z hladiny na dno...prostě nádhera, malá byla od rána do večera v bazénu, spokojená...my s manželem odpočatí a spokojení s volbou hotelu...

bobinka22
31. srp 2009

Wergi:
Ne,neboj,uz jsem dneska psala.Budete tu mit muj se rozbihajici porod zive.
Do te doby,dokud nepojedu do porodky.
Ale holky pozor!!
Pritelak ma od zitra odpoledni az do ctvrtku.A v patek ma dovolenou.Tak zase budu sama vecer doma.Do pul jedenacte.Tu budu kazdy vecer strasit..Tesite se?
😀 😀

if.v
31. srp 2009

Mury, tahle ještě není aktuální, tahle je stará tak 3 roky z Egypta 😀 . Dala jsem ji sem na znamení toho, že se dovolenkuju a taky mi Kopa s Farminkou nakázaly si původní foto změnit 😀

zlababa07
31. srp 2009

If.v, to zní dobře, dobrý tip na dovolenou ve třech 😵

kopa
autor
31. srp 2009

Vroninka 41tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 40tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 32tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 30tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 29tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 28t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 28tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 26tt....................KO 1.9...............................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 26tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 24tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 23tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 21tt......................22.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 20tt.........................,22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 19tt...................
Mirax 18tt.............................................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 17tt........................17.9.KO
Wergina 16tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 13tt....................3.9.KO
Aronek 12tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 8tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 8tt.....................
Zlababa07 5tt..................
Skritkova DC?
Eeliska 41DC
Flair 26DC
Maarrtina 23DC
Ikopretinka 22DC
Sarlotta 21DC
Paajaa 16DC
Kopa 14DC
Nicollka 14DC
Farmarska 12DC
Aja 83 2DC
Hanana 1DC
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

murynka
31. srp 2009

iv aha 😀 😀 😀 😀 mě matete no 😅 😝 😝

kopa
autor
31. srp 2009

holky tak papa jdu vařit 😉

murynka
31. srp 2009

já jdu papat 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru