• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
hani neboj, však se taky dočkáš :sweat_smile: :wink:

miraxíku ahooooj!!! supr zprávičky!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
koukám že obě myslíme na Markee :grinning:
hezky odpočívej těhulinko :dizzy_face:
jinak já tenhle měsíc ovutestíkuju a zuatím se podle testíků ovule neblíží (mám jen slabou čárečku) takže to s tím snažílkováním ještě tolik nepřeháníme :grinning: ale jen co přijde vhodný čas, tak z manžílka budou lítat chlupy :grinning: :grinning: a kdyby se náhodou cukal, mám s tercíkem vyjednaný zapůjčení pout od jejího manžílka :grinning: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
:wink: :slight_smile:

hanana: utíká mi to hodně, za chvíli už budu v 19tt, skoro polovina těhotenství..., s Tobíkem se člověk nezastaví a opravdu to fičí.
Je krásné, že mimi už pěkně kope a začínám být v klidu :slight_smile:
Už mám i malinké bříško :slight_smile: , myslím, že už je to na mě vidět :wink:

murynka: koukám, jaký pupík už v albíčku vystavuješ ty :slight_smile: Hotová mamina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , krásný :slight_smile:

farmí..co houby? Nevyrostla ti přeci jen nějaká předčasně? :grinning:
31. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
farmí..hned jak začne čárečka sílit, šup na to!! :slight_smile: Už to určitě bude brzy!
31. srp 2009 v 19:30  • Odpověz
my o vlku a markee tady :dizzy_face:
markee brouku určitě to bude dobrý, bo kdyby bylo něco špatnýho, to by na tebe určitě nezapoměli a hned ti volali :wink: zítra tam máte jet osobně ne? :confused: já bych si tam normálně hned ráno zavolala :slight_smile:
miraxíku vyrostla-klouzek :sunglasses: ale ten nám tam roste na těch místech každoročně :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: po těhle bááááječných houbách není ani památky :grinning: :grinning:
ti povím, že kdybych nebyla šiška a četla bych taky trošku víc, než jen první velký nadpisy, tak by si to nekoupila, bo takovýhle čekání, to není nic pro mne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
markee..tak to by mě taky asi piclo, celý den čekat a nic..uvidíš zítra, ale zavolej si tam, přeci se nebudeš takhle trápit. A moc držím palce.

mateta: my to zkusili po první Ms po revizi, kterou jsem ale dostala až za dlouhé 3 měsíce. Vyšlo nám to na druhý pokus! A pomohly ovu testy :wink: . Já ovu poznám bezpečně, ale ne, že se blíží..a neměla jsem ji asi moc pravidelně.
31. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Moc děkují za držení pěstiček či palečků na tento měsíc :dizzy_face:
Mirax, gratulace ke zdravému vzorňáčkovi :sweat_smile:
Markee, je to na palici to čekání...
31. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
mirax to si piš, to se i země zachvěje až tam u vás v Hradci, jak my na to hupsnem :grinning: :grinning: už to musí vyjít :angry:
já už chci taky pohyby :frowning2: :frowning2:
31. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
farmí..to oceníš, neboj :grinning: Ti říkám, že ti je tam bude už sbírat juniorka :grinning: a jak ji to bude bavit, že jí maminka zasadila houby rovnou na zahrádce :grinning:

hele, holky, rostou vůbec? My teď nějak delší dobu nebyli.., ale asi je dost sucho, co?
31. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
teda ne že bych ted v břiše pohyby neměla :sweat_smile: se mi to tam občas hejbe až hrůza, ale je to uplně z jiných příčin, než bych si přála :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
No byli předběžně domluvený na úterý,ale čas mi neřekli,to prý se domluvíme v pondělí až budou volat. Nojo,ale nevolali. Takže vůbec nevím co bude.
My byli u Míšovo tety a ta dělá na šestinedělí,tak mi taky říkala: kdyby to bylo nějaký špatný,tak ti budou volat hned jak budou vědět,že je něco špatně. určo to bude dobrý.
Ale taky jsem se ptala jak to chodí u ukončování a prý je to normální,že prostě i to tam maj,když genetici řeknou,že to moc nadějí na normální život nemá. No je mi ouzko,pže jsem myslela,že dnes už bude jasno.
31. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
jééé patoložko to je pěkná představa :dizzy_face: :dizzy_face: málá plinceznička v šatičkách s košíčkem plným hub na ručičce :dizzy_face: :dizzy_face: nebo i bez těch hub je to pěkné :grinning:
31. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
flair ..díky :slight_smile: ..vypadá to na vzornou holčičku :slight_smile: ..asi po mamince :grinning:

farmí...pořádně se najez a budeš mít pohyby hned :grinning: :grinning: :grinning: ..hihi..snad jsem tě nenaštvala :confused: :grinning:
neboj farmísku, už se brzo dočkáš..přemýšlej pozitivně..např. nejspíše za dva dny bude ovu, takže tě třeba dělí už jen 2-3 dny od toho, kdy budeš těhule! Super, ne? :wink: :slight_smile: :slight_smile: No a pohyby pak budou natotata. :grinning:
v tom případě se chválím, jsem šikovný rozsévač :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
Jo a chtěla jsem pogratulovat Žlababě k těhu. Moc na tebe myslím a přeju ti bezproblémové těhotenství a dobrý porod. :wink:
31. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
mirax takhle to zní báječně :dizzy_face:
holky héč ! já budu možná za pár dní těhu :grinning: :grinning: :grinning:
jinak žeru právě pořád, proto píšu, že pohyby pořád cejtím :grinning: :grinning: :grinning: jen né ty správný :stuck_out_tongue_closed_eyes: tydle většinou ustanou po návštěvě místnosti s nápisem WC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
maarke trubko na tyhle ošklivý věci vůůůbec nemysli! :angry: ti říkám, že to bude dobrý! bo jinak by se ti už dávno ozvali! :wink:
holky já jdu udělat kafíčko a najít k němu něco sladkýho :wink: tak zatíííím ahooooj!!! :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
já jdu taky pracovat...a ještě jsem udělala cuketové zelí, tak ho dochutím a trochu si dám :wink:
zatím pa a ještě nakouknu před spaním.
31. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
mirax děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Nafotila jsem ovutestíky a vypadá to, že ovu už byla. to je dobře. :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3220865&vReferer=
31. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
paji vypadá to že jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Mirax,cuketové zelí? Téda,nahoď receptík. Díky.
31. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Hani já určitě tenhle měsíc asi těhu nebudu :unamused:nák to cítím :sweat_smile: ještě je brzy,ale myslím že to bude klasika :sweat_smile: nejdřív budu mít zpoždění a pak se rozjede mrcha :confounded:

Bobi ano vařit mohu zítra,ale my jdeme zítra na tůru,páč jsem miláčkovi kupovala novou turistickou mapku :grinning:

Tak jí musíme hnedka prošlápnout :slight_smile:
Tak na mě zítra myslete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vytáhnu konečně na dlouhý pochod speciální botky :grinning: a běda jestli mě budou bolet nožky.

Mirax gratuluji k výsledkům, :dizzy_face: určitě se ti dost ulevilo vid?

Farmi no jó sem kóča,už jsme dneska dvakrát sexily :grinning: :grinning:

Murynko zítra na tebe budu myslet a jsem zvědavá kolik si nám přibrala :grinning:

Markee jé to máš teda nervy :pensive: zítra tam brnkni.Budu moc držet palečky.
31. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
miri a gratuluji k negativním triplíkům :wink: :sunglasses: bud ráda!!tu smůlu už jsme si snad vybraly :sweat_smile: všechny takže jedině dobré zprávy :slight_smile:

leni užijte si výlet :dizzy_face: :dizzy_face: a at nožky nebolí :grinning: já se ukážu odpoledne :wink:

farmi věřím že za chvíli budeš těhulka to je jasná věc :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Murynko a máš hezkou fotečku v pase :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
leni já jí mám i v albumu :grinning: :grinning: to ej ze včerejšího výletu :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
jo koukala jsem i tam :grinning: chtěla se mrknout na ten tvůj odkaz fotek a nak mi to nejede :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
už mi to jde :wink:
31. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
markee:
dá se dělat různě: cuketu můžeš nastrouhat a dát vařit s půl pytlíkem kysaného zelí a pak jen dosladit +kmín, bobek, nové koř. a je to, ještě dávám nějaký zeleninový vývar(používám bio od Wurtzl) nebo jiný kvalitní bujón...nebo stačí jen osolit a trochu vegetky..

nebo dnes jsem dělala cuketu + nastrouhanou velkou kedlubnu, dochutila jsem jabl. octem a sůl a cukr aj eto super.(zahustila jsem trochou mouky ve vodě)

nebo jen samotná cuketa nastrouhaná..můžeš i osmažit cibulku a pak trošku mouky zasmažit a pak cuketu a vařit, až to bude měkké, trvá to chvíli.

Rozhodně je to lehké, zdravé. Tobík to má taky rád s brambůrkou :slight_smile:

paajaa: určo už ovu byla, ten první testík je jasňačka.. :slight_smile: :slight_smile:Držím palečky, aby už byly potvůrky zavrtané, kde mají být :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
no ted ti na to koukám pájí a jsem stejného názoru jako holky :slight_smile: tak to by bylo aby nebylo! :grinning: :grinning:

patoložko ty jsi ale kuchařinka šíííkovná :dizzy_face:

kopi ty nymfo ty zase jedeš ! :grinning: :grinning:

holky normálně naši psi už asi zblbli -z nás a minulej týden se nám začala hárat jedna fena a včera začla i ta druhá..to jsou u nás doma hotový orgie :grinning: :grinning: jo a fretka měla vyjmečně letos další říji :confused:
takže nejen že se tendle měsíc uskáče můj chlapisko, ale asi i pesan a freťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahoj holky dnes sem byla v práci dlouho...tak a ráno do školky, jsem nervozni, snad to danda zvládne :D
Domek sme zrušily a zamluvily ten druhý...takže tento http://nicollkacz.rajce.idnes.cz/domek/ mín práce a hned k nastěhování.
31. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.