• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky, diky. ale chapete, blizi se to a clovek premysli. tedka nevim holky, jestli jit na ten NT screening v prvnim trimestru. :unamused:
1. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Mabe, na ten NT bych určitě šla, o tom ani nepřemýšlej, myslím si že je to lepší

Nikol , to bude zabydlováníčko :wink: domeček je moc pěkný
1. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
tak na tůru jsme nejeli :sweat_smile: :grinning: nechtělo se mi vstávat v 5,30hod. ještě když mám dovču :grinning: Navíc by tam bylo 30°C :unamused:
Tak jsem volala švagrovce a půjdeme ven s malým Tomíkem :dizzy_face: :dizzy_face: a přítelák půjde s námi :wink:

Katyna vítej mezi námi,doufám že ti tady pomůžeme :slight_smile: Já když jsem byla po revizi tak semnou byl doma přítel,ale po týdnu šel do práce a bylo mi tak smutno :pensive: Nejlepší je nad tím moc nepřemýšlet :sweat_smile: ale to moc nejde.Určitě bude brzy lépe :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Mabe já myslím že to NT je celkem dost důležité :confused: určitě bych být tebou šla :confused: Tam ti dělají to šíjové projasnění atd...
1. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Nicolko domeček je moc pěkný :dizzy_face:
1. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
holky, objednam se tam dneska
1. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Mabe to je dobře :wink: neboj věřím tomu že už tvé mimčo bude v pořádku :wink:
1. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Mirax, gratuluju ke zdravé holčičce. A taky k díky za receptík.
Katy,ahoj, je mi líto co se ti stalo,ale věř,že bude líp.
Tak jsem včera Míšovo tetě říkala o tom NT screeningu,že se za to platí a nedělají to standartně.Tak říkala,že oni vůbec nevědí u nich v nemocnici,že je nějaká taková možnost,ale že jí přijde sprosťárna na tom vydělávat. Že by to měla být standartní péče a pro všechny a ne jen pro ty,kde to nabízej. Je to smutný no :frowning2:
1. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,hlásím se po dlouhé odmlce. . . snad mě vezmete mezi sebe.Snazím se dočítat ,ale je toho moc :sweat_smile:
1. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Sarlot jojo ja když viděla holčičku jak tam plače no skoro sem se rozplakala :D No bude tam jen jeden den v týdnu na 4 hodiny, tak spíš se bojím že bude plakat že chce za dětima do školky :D Jak je to potom když už jsou mu tři roky? To může jen na 4 hodiny denně a až od 4 let na celý den?

Paaji jojo je to jen o cca 3 ulice dál ale ve stejné vesnici.
1. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky, vitam katynu,je mi lito co se ti stalo ale ver ze na konikovi su fajn holky a dostanou te aspon trosku s toho,po case se ti ulevi a uz se budes tesit na snazilkovani :wink: . Nicolko peknej baracek,uz aby sis to hezky zutulnila podle sebe a to bude bydlenicko :slight_smile: Kopiku mas dovcu tak zadne vstavani,odpocin s :sunglasses: i. Markee,jak to muzes vydrzet,ja uz by sem tam volala,sem nervozni za tebe :angry:
1. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
tak uz jsem holky objednana. sice az na 21.9., ale to se pry jeste muze. oni maji tyden pred tim nejaky kongres
1. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Nicoll: takže zakotvíte na stejném místě jako jsi plánovala. :wink:

Pajdulka: co je u tebe nového???

Kopi: užij si malého a hezky zapoj příteláka, aby se v něm probudili otcovské pudy (doufám, že nějaké existují :sweat_smile: )
1. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
katy- též mě to mrzí,vím jaké to je,ale věř že to přebolí,mě pomohl právě koník a tento měsíc doufám ,snad i v duchu věřím ,že už mrcha nedorazí..... :pensive:
1. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Holky,za jak dlouho jste se zase začaly snažit.Mně jeden doktor říká za za půl roku by bylo nejlepší,ale že min.ty 3 měsíce mám dodržet,druhý říkal,že můžeme už za dva...?Tak nevím,nevím.určitě bych to nechtěla uspěchat,aby to nedopadlo špatně,ale už teď jsem netrpělivá :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:58  •  snaží se  • Odpověz
pajaa- zdarec :grinning: no novýho zatím nic jen mrcha má dorazit a já nemám ani nejmenší příznaky že je za dveřmi :grinning: Jinak pořad jen do práce a z práce a pacoši už mi lezou krkem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Katyna - taky Tě vítám. Je mi moc líto, že jsi to taky musela prožít. Neboj, brzy bude líp, až přijde porevizní MS, budeš zas o krok dál a pak honem na snaženíčko! Drž se a hlavně mysli pozitivně, příroda to takto zařídila, jinak by všechno nemuselo být, tak jak má a bylo by pak ještě víc smutno. Snaž se nějak zabavit, sportem, s kamarády a hlavně navštěvuj Koníka :wink: ! Ten pomáhá nejvíc :wink: !
1. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
katy- mě říkali půl roku ,ale po první kontrole po šestinedělí mi dr. řekla že je vše jak má být a že to pomalu můžem zkoušet.
Katy,my se začli snažit po 2 MS. Chtěla jsem vědět,zda mi tělo dobře funguje.
Ty doktoři to občas přehání. Teď kamarádka měla mimoděložní,tak jí řekli,že půl roku počkat. Její gynekolog řekl,že stačí 3měsíce. No kolikrát slyším i od zdrav.sester,že prostě začít tak jak se na to cítíš. :wink:
katyna to zalezi na tom jak se citis a jestli ti gyndar rekne ze mas spodek v poradku,nekdo ceka dlouho nekdo jen dve nebo tri mrchy a nekdo chce hned po prvni mrse proste uvidis jak se budes citit
1. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
marke- tak to naprosto souhlasím,tělo si to přebere,buď je nebo není připraveno.....
1. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Nicol, záleží jak má rodičák- jestli na 3 nebo na 4roky- abys o něj nepřišla- tak může dítko od 3let chodit denně na 4hod. Pokud máš RP do 3let, tak pak může na celý den už od 3let. Jde jen o ten RP. Musíš každý měsíc dokládat na sociálku podepsaný papír od ředitelky školky, že chodí jen na 4hod.
1. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Katy-mně teď minulý týden na kontrole řekl doktor, že už se klidně můžeme snažit. A to jsem 5 týdnů od revize. Prý pokud jsem psychicky už tak nějak v pořádku, abych se při druhém těhotenství tolik nebála. Fyzicky prý není problém, spíš mám počítat, že to bude hned! Počkala jsem na 1.MS a teď až skončí, hurá na to!
1. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Ikopretinka - pracuju v jedné firmě jako asistentka obchodu, sedím u počítače a zadávám objednávky. V poslední době nemám moc práce, takže je to bída. Neutíká to a člověk je z toho zralej na blázinec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
mirax- koukám jako blázen jak ti ty týdny utíkají,jen tak dá moc ti to přeji a hrozně závidím :sweat_smile:
1. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
aja-no já se cítím už teď dobře,při kontrole všechno ok.Jen mě sem tam malinko zabolí v podbřišku,ale ne moc často.Kdyby záleželo na mně,pustila bych se do toho hned :grinning: Jen doktor říkal,že po revizi to chce počkat pár MS,aby děložní sliznice byla všude rovnoměrná-což mi zní celkem logicky.Sice jsem zdravotní sestra,ale jak rychle se to "vevnitř"zas všechno srovná tak,aby nic špatnýho nehrozilo,tak to nevím?
1. zář 2009 v 10:17  •  snaží se  • Odpověz
holky jsem sice po noční ale jsem nějaká moc čiperná a tak to jdu vyběhat ,zatím pá večer
1. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
markee-a vám se to po těch 2 měsících zadařilo hned napoprvé?
1. zář 2009 v 10:18  •  snaží se  • Odpověz
Katyna,jojo,hned na poprvé :wink:
1. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
markee-jééé,ty se máš! :dizzy_face: Kéž by se i nám zadařilo tak rychle :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:25  •  snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.