Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
1. zář 2009

Bobi: ať už taťka kouká toho prcka popohnat, když už je to všechno krásně připravené 😉

Markee: držím palečky

Kopi: užij si to se synovečkem. Jinak s tím vánočním volnem to máte super.A pod stromečkem už jistě budete tři- i když ten jeden v utajení 😀 😀

Sarlott: krásné fotky z dovolené.

bobinka22
1. zář 2009

Holky, 😒
vsechno je pripravene. 🙂
Ale ten tatka je opravdovy srab!! 😠 .Udelat to umel,ale pomoci mu ven se uz boji.. 🤐 😨

Murynko:gratuluji ke kontrole.Vahu mas suprovou.. je super ze je vse v poradku. 😉

murynka
1. zář 2009

koukám že bobinka stále v celku 😅 😅

vítám novou příchozí katy 😉 určo ti tady holky pomůžou 😎 jsou tu super!!!!! 😵 😵 😵

handm
1. zář 2009

Ahoj holky, nějak dlouho jsem tu nebyla! Ale sleduju vás.. Vítám nové příchozí, i když je to smutné.. Tak nebojte, tady se to dá zvládnout líp!! A všem nově těhu držím palečky!! 🙂

Jinak já jsem stále čekatelka na první MS po revizi.. ale už nemusím chodit k paní DR na kontrolu, byla jsem včera, vše je v pořádku, dokonce povolila i sexik (hned jsme aplikovali samozřejmě, po 3 měsících to bylo jak poprvé 😀) a prý i na dovču by mě pustila hned, takže jsem vyvodila, že se můžu už i koupat normálně, i když mi 6nedělí končí ještě za dva týdny... Ale radši to dodržím a dám si pořád ještě sprchu...

Jen to snažení mi řekla až po těch 2MS - bleeee.. Tak nevím, když slyším aju83, taky bych nejradši.. Měla jsem teď už dokonce i OVU, což je neuvěřitelný, takže čekám MS za dva týdny tak. Doktorka říkala, že mám přijít, kdyby mrcha nedorazila do konce září.. Tak ale si říkám, když jsem měla ovu, snad dojde i MS
Taky jste holky po revizi měli hned ovu???? Myslelal sjem si, že ani nebude...

mabe
1. zář 2009

tak jsem se tedka dozvedela, ze bylo ukonceny vyberovy rizeni na mou pozici. dostal to clovek, ktery sice procesne vsechno zna, takze nebude mit problem to prevzit a ja ho nemusim nic skolit. ale je to clovek, kterej kdyz nemusi neni v praci, nic neudela navic. na co, vzdyt to je jenom prace. rikala jsem sefovi, ze to neni clovek na teamleadra, protoze ma problem se prizpusobit vzniklym situacim. a jako vedouci se denne deje neco nestandart a lidi musi tam byt dyl z hodiny na hodinu a tak. proste v nekterych vecech musime poslechnout sefa, at se nam to libi nebo ne. a on ho stejne vybral. dobre mu tak, bude mit problem. ale ja zase jak jsem psala nemusim nikoho zaskolovat, takze muzu byt v klidu doma. 🙂

ikopretinka
1. zář 2009

Handm, já měla ovu po revizi 22DC , MS 34DC

handm
1. zář 2009

Kopretinko, díky, když to spočtu, vychází mi to taky na nějakých 21 dní od revize, ta ovu
tak ještě za jak dlouho přijde MS a jaký mám vlastně dlouhý cyklus...

murynka
1. zář 2009

handm já po revizi měla cykly 40 dní otěhu jsme 25DC 😅

zlababa07
1. zář 2009

Ahoj holky, tak předně moc moc gratuluji stroužkovi! 😵
Markee, držím palečky, bude to dobré, uvidíš.
A handm, já měla ovu po revizi taky 22 DC a ms pak 37 DC. Sice jsme na tu druho porevizní taky chtěli čekat, ale jak už jsem psala, prďola asi prostě chtěl přijít dřív. tak jen doufám, že se udrží a vše bude ok.

ikopretinka
1. zář 2009

Handm já když vím ovu, tak MS mi přijde za cca 14dní od ní, protože lut.fázi mám 14 dní

handm
1. zář 2009

Žlababi, gratuluju!!!!!!!! Koukala jsem na to, že už se ti tam rýsují už TT, to je fajn!! 🙂 Snad všechno bude v pořádku!!!
Jsi takový průzkumník pro nás ostatní, co se snaží stejným směrem...
Takže ti to vychází, že jednu MS po revizi jste přečkali a pak hned?! A to jste se snažili nebo byli opatrní, ale nepovedlo se být přeopatrní?!

handm
1. zář 2009

Kopretinka, když já vlastně mám ovu podruhé v životě 😀
tak nějak nemůžu srovnávat..
10 let antikoncepce udělá své... a pak první ovu a hned těhu.. a revize 😉 mám to celé jak z rychlíku..

zlababa07
1. zář 2009

Handm, nesnažili, dávali jsme si celkem pozor, sice přerušovaně, ale takhle jsme to praktikovali celou dobu, co jsem spolu. Takže nám to asi muselo nějak uklouznout nebo co 😅

mari111
1. zář 2009

ahoj zlab. tak jak ti je tehulko 😉 ja uz se nemuzu dockat mrchy,to je hruza uz by mohla prijit,uz jsem 36 dni po revizi ☹

handm
1. zář 2009

žlababi 😀 hihihi
to jsem říkala manželovi včera, že paní doktorka říkala přerušovaně anebo kondom, tak mi oznámil, že po třech měsících se opravdu asi přerušit nedokáže 😀

zlababa07
1. zář 2009

handm 😀 😀 😀
mari, je mi fajn, trošku mě tahá podbřišek jako před ms, mám pořád hlad, neustále lítám na malou a už od neděle mám zácpu 😝 😅

handm
1. zář 2009

Ahoj Mari, nestraš... Já taky čekám...ale jsem méně, zítra začnu 5 týden po revizi

mari111
1. zář 2009

handm a uz vubec nespinis? ja jesto porad,holky neni to divny?

zlababa07
1. zář 2009

A vy jste na tom jak holky? Budete čekat na tu druhou ms nebo poslechnete svůj rozbouřený mateřský hormon? 😀

mari111
1. zář 2009

je to sice asi neprijemny zlab. ale dokut ti neco je tak se aspon tolik nestrachujes,ne 😉

mari111
1. zář 2009

ja uvidim co jeste rekne dr ale jinak mam v planu po prvni ms na to vlitnout 😎

mari111
1. zář 2009

jen jestli se ji ja dockam 😠

zlababa07
1. zář 2009

S tím strachem je to jak kdy. Většinou jsem v pohodě, ale najednou mě to chytne a začnu hledat na netu různé diskize, kdy holky po revizi otěhu hned po první ms, abych se aspoň trochu uklidnila. Zatím jsem našla jen samý pozitivní zprávy, tak doufám v to dobré. Nic jiného mi asi ani nezbývá, stejně s tím nic nenadělám a myslím, že bych měla podobný pocity i za měsíc.

handm
1. zář 2009

žlababi, tak přesně takhle mi těhu začalo.. 🙂

Mari, už nešpiním, ale trvalo to docela taky dlouho, skoro tři týdny mám pocit... ale doktorka mi dávala nějaký ty speciální kapky, neměli je ani v lékárně, vyráběli mi je na bulovce... ty jsem brala týden, pak to přestalo.. a pak začala ovu 🙂

žlababi, ja počkam určitě na první a pak se uvidí. Když mi doktorka říkala, že vlastně už všechno můžu, že je uvnitř všechno v pořádku i sex povolila a to ani neskoncilo 6nedelí..
já se cítím skvěle, tedy jakože psychicky - samozřejmě si člověk sem tam vzpomene, obvzlášť když nám známí oznamili o víkendu radostnouo novinku a jsou zrovna v 8TT, tak to člověka trochu zamrzí.. ale jinak fakt dobrý, nemám depky nic...
a fyzicky taky dobry, az na to kilo a půl co jsem přibrala za krátké těhu a nemůžu ho sundat 🙂)
takže se uvidí... necháme tomu pak asi volný průběh. ona i doktorka říkala, že by ráda, abychom počkali 2MS, ale že mě nezabije, když to přijde dřív..

handm
1. zář 2009

žlabi přesně tak, nevybereš si.. Jestli se strachovat teď nebo pak.. pořád to v nás bude, kdo nezažil, nepochopí... ale jsme silné holky, takže to zvládnem.. a vy jste teď na to dva! 🙂 plus manžel 🙂

mari111
1. zář 2009

tak ja nevim,jeden den skoro vubec,pak zas vic a tak vseliak spinim,no asi skaknu na gyndu a uvidim,co mi rekne dr. zlab. ja si myslim ze uz se budeme bat vsechny a porad ale uz to snad kazdej dobre dopadne.

zlababa07
1. zář 2009

handm, tvoje dr vypadá na sympaťačku, její názory se mi líbí 🙂 nebere náhodou nové pacientky 😀 ?

handm
1. zář 2009

bere, vždyť už jsem ti ji nabízela.. je na P8 - Nekolová 🙂)

bobinka22
1. zář 2009

mari:
Mela by jsi zajit k dr.To neni normalni tak spinit dlouho.Ani na 2 dny jsi neprestala spinit?
To je divne.Ja spinila maximalne tyden a pak jsem mela klid a po 40dnech od revize mi prisla prvni mrcha.
No nic,jdu si dat horkou vanu a pak si tu hned sednu.TAk snad tu nekdo bude za hodinku.
A nebudu tu sama. 😉

handm
1. zář 2009

Mari, já bych tam určitě skočila, za to nic nedáš.. tedy za vyšetření 30Kč 😀, ale i tak...
prostě pro jistotu.
navíc mě doktorka řekla, že když nepřijde mrcha do konce září, což by bylo tedy vlastně skoro 2 měsíce po revizi, ať okamžitě přijdu, a začneme to řešit..
tak třeba proberte i to, s doktorem..

jo a mari, chodíš do práce??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru