Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

bobinka22
2. zář 2009

neeeeeeeeeeeeeeeee!!!
😀

farmarska
2. zář 2009

bobi tak já jsem teda tu a budu tu stebou, když mi porodíš v přímém přenosu ju 😉 😀 a udělej si to jak chceš 😀 😀

farmarska
2. zář 2009

hele bobi, moje kamarádka dnes porodia chlapečka, tak si ber příklad 😀 a hezky to do rána taky vyšprkni 😀 😀

bobinka22
2. zář 2009

Farmi:
Kdybych vedela jak,tak uz to mam za sebou.
Nepomaha mi prisaham horka vana.A to tam vydrzim hodinu,ani balon. To skakani na nem me bavi ale maly ne a ne jit ven.A pritel nechce pomoct
😀

farmarska
2. zář 2009

tak že by jsi už šla rodit??? 😕 😕 😕 😨

bobinka22
2. zář 2009

joo.Urcite,chci to mit uz za sebou! ☹
Sice se bojim.ale nemine me to.A co ty?co zviratka poslouchaji?A klucina je taky hodny?Jak se mu libi ve skole?
A manza posloucha?

farmarska
2. zář 2009

bobi a máč robertka? nebo alspon okurku? 😅 že by jsi si ještě takhle zkusila pomoct sama 😅 😅 😀 😀
proboha ale hlavně si nějak neubliž!! 😨 😨

nicollka
2. zář 2009

no bobi tlaky na konečník to už je velký příznak :D hlavička sestupuje dolů...takže ti dávám ještě nějakou tu hodinku. :D

nicollka
2. zář 2009

Farmi :D :D :D

bobinka22
2. zář 2009

Co krome sexu uryychli porod?
Nevite?Co Farmi:Nevis o necem?
Pry,masirovani bradavek. 😀 😀
Ale zkouset to nebudu.
Uklizeni nepomaha.

nicollka
2. zář 2009

Tak já pádím do hajan, ráno udělat půjčku pak zaplatit rezervaci domečku, pak na třídní schůzku ze školky a pak do práce, no zítra to mám nabité uff.

farmarska
2. zář 2009

hele ale já to vidím tak maximálně na tři dny..
do tří dnů tutovka 😉 cejtím to 😉 😵

markee
2. zář 2009

Holky,tak se tu mějte. Zítra ráno jedeme na genetiku podepsat nějaké papíry a pak do nemocnice.Neumím si představit jaké to bude,i když asi děsný,strašný prostě hrůza.
Budu k vám chodit dál,mám vás ráda a nechci zas někoho nového poznávat. Snad budu spát,ale když ne,tak snad zítra mi daj něco v nemocnici. Doufám,že mi kdyžtak doporučí něco na spaní domů,protože pár dnů bych si pak ráda zahrála na medvěda,zaspat vše.
Dobrou noc a myslete dál na mě. Díky.

farmarska
2. zář 2009

jinak zvířátka se mají dobře, synek taky, jen prázdniny by prej chtěl delší 😀 ted šel už do třetí, strašně to uteklo!!! 😝 😅 😅

farmarska
2. zář 2009

jo a abych nezapoměla na manžílka, ten je taky zlatíčko 😵 😵 😵

bobinka22
2. zář 2009

Tak to je dobre Farmi:
okurku ne ani robertka.Na to ja nejsem.Jsem takova tichounka holka.
Vis??
Ja tomu davam do nedele a pak se to rozjede si myslim.. 😀

farmarska
2. zář 2009

nikol, tak se nám zítra nestrhej 😉

markee broučku budeme tu na tebe všechny moc moc moc moc myslet a posílat ti sílu 😔 až budeš moct, přijd pak mezi nás, dej o sobě vědět, ať víme jestli jsi v pořádku, teda relativně ☹ sluníčko drž se!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😖

farmarska
2. zář 2009

bobi to se rozjede dřív ty naše tichonká holčičko, skoro neposkvrněná 😀

farmarska
2. zář 2009

bobi a co rotoped máte doma? nepomohlo by šlapat 😅 😅
jinak já fakt nevím 😅 😅 😅

bobinka22
2. zář 2009

Neposkvrnena teda neeeeee.....Mam svoje vroubky.Ale,ale ,ale.............
To ne je uz davno.
Urcite vam stihnu dat vedet kdy to na me prijde.

Marke:
Srzim palecky,a myslim na tebe..

mirax
2. zář 2009

markee: drž se, všechno to zvládnete s rodinou společně...bude to těžké, i ten pocit, kdy mimčo nebude...ale všechno přebolí a jednou budeš držet v náručí krásné zdravé dítě a vše zlé a smutné už bude pryč.
Hlavně žádné výčitky a přemýšlení.
Brzy za námi opět přijď. Budeme na tebe čekat.

bobinka22
2. zář 2009

Rotoped nemam.Ale ja chodim porad ven.A za segrou chodim pesky!!
A to uz kolikrat jsem od ni kousicek a uz nemuzu.Jak me maly tlaci.A porad nic.Chodim z domu ze schodu pesky.A taky nic.Podle me s tim nic neudelam.A mimco si opravdu rekne az bude chtit jit ven samo...
To je muj nazor. 🙂

mirax
2. zář 2009

farmí..šmankote, co to té Bobince radíš? 😀 😀 😝 😝 😀

Bobi, já to měla s Tobíkem podobně..už ve 38tt mi dr. říkala, že do týdne nepřijdu a pak jsem u ní staršila ještě 40+1, pak mi udělala Hamiltonův hmat a už to frčelo, za dva dny byl Tobík na světě!

Už si na tom konci člověk hrozně přeje porodit, co? Pamatuju si na to těšení na mimčo, trochu strachu.. no, ale já se na porod vážně těšila🙂)
Každý to má jinak, nejhorší vzpomínky mám na nástřih a tlačení hlavičky a šití.., ale šlo to rychle 😉

Na vyvolávání mi taky nic nepomáhalo, okna, uklízení, schody, sex...vana..fakt nic, až ten Hamilton.

bobinka22
2. zář 2009

Mirax:
nastrih,tlaceni hlavicky a siti...Neneneneneneen, to ja nechci slyset 😀 😀 😀 😀
Ale ne delam si srandu.
Jo,uz se na to tesim a moc.A vim ze az budu mit v naruci Vojtiska,tak to vse presatane bolet.ALe je to neprijemne kdyz me porad boli zada,Pak me v nosi zacne bolet bricho clovek si mysli ze uz to bude a ono nic.Proste se to tahne. 😀 ☹

farmarska
2. zář 2009

holky poučte hlupáka co je to za hmat ten Hamilton?? 😅
mirax jinak já nic , já muzikant, já chtěla jen pomoct 😅 😅 😅 😀

mirax
2. zář 2009

farmísku...Hamiltonův hmat je manuální (tedy rukou.. prstem) odloučení plodových obalů od děložního hrdla. Žena tedy musí mít hrdlo už zralé, být celkem připravená k porodu, dovnitř do hrdla se strčí prst a obkrouží, čímž se ty oobaly tak jako podeberou...tohle uvolnění velmi často vyvolá porod.
Je to rychlé, trochu bolestivé. Pak jsem krvácela docela...
Dělá se to často.

bobinka..hihi...já jsem si myslela, že na to něco napíšeš 😀
Já byla tak šťastná, když jsme viděla malého ,že mi bylo vše jedno..., i-když to šití mě štvalo..Ale mně museli udělat velký nástřih, asi jsem holt drobnější a otvor byl poněkud malý 😀

aronek
3. zář 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😎
Tak noc strašná, sny žádné, nebo si je nepamatuju, ale vzhůru od dvou. Jsem jak zabitá a to tu mám něco tvořit. Takže dnes v jednu odchod z práce a před druhou NT.Pak dám vědět co a jak.

aronek
3. zář 2009

Koukám, že jste včera rozebíraly porod. Tak z toho mám hrůzu. Prvně devět měsíců strachu a pak toto 😕 , ještě že pak alespoň to mimino. Jestli budu rodit po mamce, tak dvacet dní přenáším a pak devatenáct hodin porodu 😖

paajaa
3. zář 2009

Krásné ráno,

Markee: moc na tebe myslíme, drže se a zase se přijď- budeme tě čekat

Aronek: držím palce na NT. A hlavně, že už to mám mamka i pejsek za sebou a jsou v pořádku. 😉

Kopi: bylo včera něco??? Doufám, že jsi dbala našich rad a na přítele hupsla. 😀 😀 😀

Farmi: a co ty? Budeš dneska dělat test nebo raději preventivně znásilníš manžu??

aja.83
3. zář 2009

Dobré ráno!
Aronek: Taky držím pěsti, ať je dnes na NT všechno v pořádku.
Markee: Drž se, myslíme na Tebe všechny, aby to bylo brzy za Tebou a ať jsi brzy zas v pohodě!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru