• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
Tak dočteno, zas jsem v obraze :slight_smile:

Murynko postýlka je pěkná a cena super, já taky uvažuju, nabízí mi švagrová po malý, jenže ta má jen tu obyč z ikea za tisícovku, a ta nemá ten stahovCÍ BOK A JE HROZNĚ MRŇAVÁ... A TAKY já bych tyhle větší věci, jako je postýlka, kočárek a tak, chtěla pro první miminko nový... tak nevím, jak jí to říct, protože ona to bere jako hotovou věc, že se toho zbaví a nebude muset s tím po bazarech a tak.

Holky a to nemáme na Vroninku telefon?
4. zář 2009 v 19:07  • Odpověz
Kopi na tom babywebu jsem si to zezačátku počítala taky, ale bezBT bych asi těhu nebyla, natož potřetí, to bysme se určo ještě pokoušeli podruhý :grinning:
4. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
tercie na Vroninku číslo nemám :confused:
Mě to právě v loni vypočítalo ovulku nak kolem 13července a klaplo mi to :sweat_smile:
4. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
Kopi když to bys musela mít cyklus přesnej jak hodinky... Mě to počítalo ovu 14DC a já jí měla 22DC ve skutečnosti, to bysme se netrefili nikdy :grinning: Akorát s vaší frekvencí máte větší šanci než my, já to musela plánovat přesně :grinning: Ale vyšlo mi to dvakrát, 2 styky v měsíci a trefili jsme se, dobrý ne? :grinning:
4. zář 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Tercie to bylo právě tím jak jsem vysadila prášky,takže jsem to jsem předtím cyklus měla pravidelný :wink:
No stejně si hustá :grinning: 2 styky v měsíci a je zaděláno :grinning: no třeba to budu taky praktikovat příští měsíc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
No jo vlastně jsi psala, že budeš měřit, viď? Já myslím, že to je dobrá volba, a za těch pár minut denně to stojí. Já se pak už vyloženě na měření těšila, budila jsem se ještě před budíkem a netrpělivě čekala na hodnotu, a pak co se ukáže když to zadám do grafu :grinning:
4. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Tercíku určo budu měřit :wink: nejdříve jsem měla obavy spíš kvůli tomu,jak se bude po ránu tvářit přítel :sweat_smile: Tak jsem mu to řekla :grinning: akorát si ještě koupím nový teploměr na to :wink: No a pak mi budete muset s tím zase poradit :slight_smile: :wink:
4. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
já dneska taky grilovala,ale v troubě :sweat_smile:
4. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Jasný, poradíme, to je to nejmenší :slight_smile: A přítelákovi jen řekni že chceš vědět jak jak to funguje :wink: Můj to moje měření ani nezaregistroval :grinning: je přesvědčenej, že je takovej borec :grinning:
4. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
Jo, a jak to jde v troubě? Já se bojím, že by byla tak zaprasená že bych to neumyla :grinning:
4. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Tercie no právě ja takhle dělám masíko a zeleninu napíchám to na špejli a dam to do velkého pekáče a griluji.Krásně je masíko křupavé a hlavně je to brzo hotové.Akorát pak když peču normálně jde mi z trouby kouř,asi tím grilováním.Ale pak při dalším pečení je to O.k. :wink:
4. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
No právě to myslím, to se asi vypaluje to zaprskaný od grilování. Kopoi a ty máš tu troubu se samočistící funkcí, nebo ne? Teda ale takový špízy bych si taky dala líbit...já nejvíc miluju tu cibuli z toho, to bych se užrala :grinning:
4. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Kde jste všechnyyyy? :confused:
4. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Marii, tak doufám, že bude správný testík!! :slight_smile:)

A jinak terci a kopi, dík za tip na babyweb, jsem se tam dověděla zas věcí! :slight_smile:)))
4. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Handm není zač .-) ještě je pěknej tehotenskakalkulacka.cz a rodina.cz tam taky chodím :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky kde jste, no neříkejte mi že koukáte na tv, mě teda dneska ničehož nic nezaujalo, a když mám zrovna kecavou, tak nemám s kým, manža není doma a psy jsem poslala už spát...
4. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
já si dělám na netu e stránky tak jsem se do toho zažrala :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj mury, jaký stránky vyrábíš? :wink:
4. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
4. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
jinak ty postýlka tato je fakt super za tu cenu ale uvidím zítra až jí složíme :sweat_smile: :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
koukám že snažilky se asi snaží :grinning: :sunglasses:

a těhulky nevím co :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jé mě se zas neposlal příspěvek... co jáá s tim dneska dělám, to fakt nevim...
Mury chválila jsem stránky, moc hezký :wink:
4. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
děkuju zatím tam toho je málo :slight_smile:

já asi půjdu do hajan sice jsem odpoledne spala ale bolí mě hlava :frowning2:
4. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Taky jí cítím, málo jsem dneska pila, vím o tom, ale nějak mi nejde pít víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nic se tu neděje a já se nudím, tak to jdu taky asi zaspat.

Zítra nebudu, přijede mi návštěva z Chodska, tak abyste mi za nenapařily áčko :grinning:

Dobrou!!
4. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj vsichni tu ! :slight_smile:
Mury, koukala jsem se na tu web.adresu s postylkama.. maji tam opravdu siroky vyber postylek a matraci a cenove slusne.
Uz jste zkouseli si postylku slozit? Je pevna?
Mate nektera zkusenost s tim,jestli je dobry mit sundavatelnou bocnici anebo mit postylku s koleckama?
4. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Holky, rikali mi v praci ,ze predevcirem v televizi delaly testy na nezavadnost kocarku podle novych evropskych smernic a maloktery kocarek prosel!!!
Pry je z nich spousta toxickych,kancerogennich .!.
Driv meli kocarky v kategorii neco jako spotrebni zbozi a nyni prisli na to,ze deti kocarky zevnitr zuzlaji,olizuji apod. a mely by byt v kategorii jako nadobi... a tyhle normy kocarky nesplnuji!
Doporucovali budoucim matkam, at nejaky ten mesic s vyberem kocarku pockaji,ze nektere kocarky pry z trhu uplne stahnou .
4. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
ahoj holky moje, moje spolubojovnice
už to máme za sebou. jsme v pořádku doma. 29.8.se nám narodil Petřík měl 3450g a 50 cm.
přeji vám všem těhotným hladký porod a ať už konečně máte ty uzlíčky ve své náruči. snažilkám přeji , aby byly co nejdříve těhotné a konečně šťastné a spokojené. :slight_smile:
Pokusím se vložit nějakou fotečku, jestli mě mladej nechá :slight_smile: Držím ho tu v náručí. Nějak se mu nechtělo spinkat.
5. zář 2009 v 05:43  • Odpověz
bobinko, čekám na Tebe a držím palečky.
5. zář 2009 v 05:44  • Odpověz
Jupííííííííííííííííííííííííííí.............tak už máme první miminkoooooooooooooo :slight_smile:
vroninko................moc gratuluju ke krásnýmu zdravýmu chlapečkovi. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
Vroninko, to je bezvadná zpráva. Moooooooooc Ti gratuluji!!! Ať se vám daří a chlapeček je zdravý a silný jako buk :slight_smile:.
5. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.