• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

(Zamčená)
5. prosince 2013 
holky ja vcera musela na 12tou ke kamozce,on ji malej nechtel do skolky tak mu rekla, ze kdyz pude tak pronho prijde semnou a pudem na zmrzku :sweat_smile: . takze sem vcera bola aspon mezi lidma,bo sem stejne byla nastvana s ty mrchy necakany :angry: :angry: :angry:
11. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
zlababo to je fajn:slight_smile:))) ... máš spolubojovnici:slight_smile: a na ostatní se vykašli. Na 16tého držím všechny palečky :wink:
11. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
a sarlotko dik a kolik caju denne ?
11. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
1:slight_smile: 200-250ml klidně
11. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
zlababo to je fajn, tak mas kolegini na druhou :slight_smile:
11. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Sarlott, díky, už se nemůžu dočkat. Dneska se mi o té kontrole dokonce zdálo, že vídím, jak tluče srdíčko, ale zároveň mám i hroznej strach. :confounded:

Spolubojovnice je fajn, akorát u té kolegyně je trošku problém v tom, že to moc neplánovala a má nález na čípku :frowning2: Takže teď čeká navýsledky a pak na verdikt, co s tím. nemáte s tím někdo zkušenosti? Prý jí v květnu něco našli a měla přijít za 4 měsíce na kontrolu, ale do té doby přes antiko otěhotněla a teď je ten nález horší :unamused:
11. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Sarlott gratuluji k negativním výsledkům :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
sarlot dik a snad uz budu mit konecne normalni cyklus :angry:
zlababi, tak to je blbé s tím čípkem, ale myslím, že se to dá seříznout i v těhu - kdyby to bylo až tak vážné.

No vidíš, tak to se Ti zdálo přesně jak to bude:slight_smile: krásné malinké srdíčko:slight_smile:))))))))))))
děkuju Kopi, sem se objednala sama... bez nějakého důvodu, ale člověk je stejně nervní... tak teď mám radost.
11. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Sarlott to věřím :sweat_smile: já nemám ráda doktory :unamused:
11. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Mari111, je mi líto mršky, holt se tady šíří ta mrchoviróza, ale už mě to fakt štve!
11. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Holky, za chvíli jedu domů z práce, hurá a víkend před námi! Tak si ho krásně užijte a v pondělí se na vás zase těším. Doufám, že bude hlášení //! Paajinko, snaž se! Potřebujeme tu další čárečky, ať je veseleji!
11. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
jo ta mrchoviroza nam tu teda dava, mrcha jedna :angry:
11. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
teda vy jste mi daly, tolik toho napovídat...
Mě tu u dočítání ještě vyrušila babička, a pak jsem si šla dělat špagety k obědu, teď jsem jich zdlábla megatalíř, jen se odvalit, a mezitím jsem konečně dočetla.

Markee vítej zpátky, a drž se broučku, je to těžký, ale to zvládneš, to nejhorší už je za tebou :dizzy_face: kdybys nechtěla léky, jak psala katy, tak zkus čajík z třezalky, mě ho v dubnu tay nabízeli, je na zklidnění, a není to návykový a nic. Já taky nechtěla nic brát, nakonec jsem se dala do kupy i bez toho, s vaší pomocí tady :slight_smile:

Mury to je dobře že už jste dooma a že se nic zásadního neděje.

Farmíku ty se koukej brzy vytento ať tu můžeš s náma plkat o trenclích a podobně :grinning: a nevytento se z podoby, abysme tě pak ještě poznaly :slight_smile:

Tak a už nevím na co jsem chtěla ještě odepisovat... a znovu číst teda fakt nejdu :grinning:

Jo Květince gratulka k chlapákovi!!!!! :wink:
11. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Zlababa, držím palečky, aby bylo vše v pořádku.

Já jsem dneska volala doktoru, ohledně výsledků na cukrovku...a výsledek je NEGATIVNÍ!!! Hurá, mam velkou radost. :slight_smile: :slight_smile: Alespoň budu mít bezstresový víkend a nemusím na to myslet.
11. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz
Marianko nesmutni z mrchy, tělíčko se srovnává s tím štosem co dostalo, dává ti vědět že funguje :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Markét, jsem ráda, že už jsi doma. Hlavně se šetři a žádné namáhání. Hezky odpočívej. :slight_smile: Hlavně, že jste obě v pořádku. Hezky jí opatruj. :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
Venusko super, můžeš baštit sladkosti :slight_smile:
11. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Holky kde jste všechny? Já na čtvrtou jedu se podívat na koně, na svou bejvalou partu kámošů, lidí i koní -i když těch už zbylo míň... tak ale stejně se moc těším, takže tu s váma nebudu...
11. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
vendul gratuluji k necukrovce :wink:

míšo u tebe to vypadá krásně ta 9 :dizzy_face: :dizzy_face:

holky já už chci mít to těhu za sebou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
mury u tebe s tou dvojkou je ta devítka ještě hezčí, už chci taky tak :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
míšo raději bych tam 3 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Mury však se dočkáš, ono to uteče, že se nenaděješ a pak budeš vzpomínat na pupík, kterej nebrečí a tak :grinning:
11. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
tercinko ja nejak s ty mrchy nesmutnim, ja jen ze to mam tak chaoticke. no snad se to nepravi anebo nejlepsi by bolo kdyby uz aspon devet mesicu neprisla :wink:
11. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Jo mari to si taky myslím, je úplně nejlepší varianta :slight_smile: Zkus ten kontryhel, do nějakýho toho 14DC a uvidíš, já ho pila měsíc, pak třeba měsíc ne...
11. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
jo jo budu poctive pit :slight_smile:
11. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Takk jo, já se pomalu balím, večer se sem asi nedostanu. Zítra dopoledne určitě taky ne, uvidímm, jak mi to vyjde.
Opatrujte se!!!!!

Papa
11. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
ahoj holky jdu do města a potom do práce.
Mury vítej, taky jsem u porodu měla píchlé antibiotika.

No mrcha se tu opravdu nějak šíří. Já měla ted na záchzodě malinké špinění i teplotka mi stoupla kousinek, a mě vždycky před mrchou vyskoči teplota, tak nevim jestli se mi zase nedostaví nějak dřív. Mě by to teda neva, kůli manžovi a snaženíčku, když sem mu volala že dojede a bude mrcha tak byl smutnej :D. No a pak bych si tu lut. fázi podržela duphastonem, abych ji neměla tak krátkou po snaženíčku, kdyby náhodou no.
11. zář 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahojík holky:slight_smile: no kde ste všechny.
Nicol to je teda mrchovatý týden... ale tak třeba Vám to pak klapne :wink:
11. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.